Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieskooka wodniczka88

Kobietki możecie mi polecić dobry krem na noc ?

Polecane posty

Gość niebieskooka wodniczka88

Do cery młodej, mieszanej ze skłonnosciami do wyprysków. Chciałabym ,żeby redukował powstale wypryski i ogolnie uspokajał cere i nawilzał no i nie był drogi :) Acha i jakiś żel punktowy na zaszuszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka wodniczka88
I żeby zmniejszał zaczerwienienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
spróbuj tłusty krem bambino, taki w różowym pudełeczku, można dostać praktycznie wszędzie zawiera cynk, bardzo dobrze zwalcza wypryski cera się po nim nie przetłuszcza, uspokaja jakby jest tani, więc warto spróbować ja używałam przez wiele lat, gdy miałam naście lat, poleciła mi go lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
a najlepiej kup sobie też hydrolat (jakiś odpowiedni do młodej cery, poczytaj opisy) i po myciu twarzy wieczorem spryskaj ją obficie hydrolatem, poczekaj aż wyschnie i wtedy nałóż krem bambino hydrolat bardzo dobrze nawilża skórę, a tłusty krem bambino nie pozwoli tej wilgoci ze skóry wyparować zobaczysz, że po kilku dniach takiej pielęgnacji skóra będzie wyglądała lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrretta
Aha, nie powinno się czekać aż hydrolat czy woda termalna wyschnie na twarzy bo to właśnie wyciąga wilgoć ze skóry! Spryskać, wklepać, zostawić na 10 sekund i pozostałości delikatnie osuszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak Ci odmówi
krem brzozowy sylveco, na zime idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka wodniczka88
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Co up? Czekasz aż ci ktoś napisze, że dobry krem to garnier? Się nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na stronie http://www.spainfo.pl/. Jest tam dużo kosmetyków opartych na składnikach ziołowych i minerałach z Morza Martwego. Bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog5
Ja polecam hydrolat rumiankowy zamiast toniku. Swietny dla cery ze skłonnosciami do wyprysków. Do tego olej arganowy jest świetny dla każdej skóry. Oraz glinkę czerwoną lub zieloną. Czerwoną się używa jak ktoś ma też widoczne rozszerzone naczynka. Ja do swojego salonu kupuję z http://www.manufakturakosmetyczna.pl/ są świetnej jakości i nie drogie. Z tego co mi wiadomo to sklep co 1 lub 2 miesiące dodaje nowe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem rozmarynowy HB, kojarzycie? To głównie pod cerę tłustą, zwęża pory, ale również poprawia wygląd. Skóra jest przyjemniejsza w dotyku. No i oczywiście stosuje się na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi chyba najbardziej podchodzi krem z Eveline Fresh /soft - niby jest i na noc i na dzień, ale stosuję go głównie na noc i skóra nie jest obciążona, myślę ze warto za tę cenę spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że naprawdę dobre kosmetyki pochodzą od marki SCHRAMMEK , codziennie kremuję się Skin Elixier i wyglądam pięknie ale ceny są także są cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś naturalnego Kolagenu Medica Forte? jeżeli nie to najwyższy czas bo nie jest drogi a bardzo skuteczny w przypadku zmarszczek czy wysuszonej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze warto też przyjąć odpowiedni suplement jakim jest Collagen Noble Health. Na pewno wzmocni nasze włosy, skóre i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla młodej cery z wypryskami bardzo dobry jest krem Bandi złuszczający na noc. Kosztuje tylko 38 zł, można go kupić w salonach kosmetycznych. Zawiera kilka kwasów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkosio
Krem witaminowy Hb - u mnie efektem jest gładka i delikatna skóra, na prawdę bardzo ładnie wyglądająca, odmieniona - całkiem inna. Ogólnie - zmiana diametralna, utrzymane odpowiednie nawilżenie, sam kosmetyk naturalny. Oczywiście efekt nie z dnia na dzień, ale nadszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamposiak
Krem regenerujący HB, stosowany systematycznie faktycznie pozwolił przywrócić skórze zdrowie, osłabił szybkość starzenia, skóra bardziej zregenerowana i w dobrym stanie - o właśnie takie efekty cały czas chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne kremy mają na allinside.pl :) mam krem na noc do cery mieszanej i po miesiacu stosowania widać znaczącą poprawę w kolorycie skóry, jest bardziej wygładzona i nie byłyszczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do suplementów Noble Health to w Rossmannie widziałam teraz te suplementy wiec mysle ze właśnie spokojnie mozna sie zastanowić nad zrobieniem sobie na wiosnę takiej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysowianka66
a czy ktoś z was stosował może ten zestaw http://www.cefarm24.pl/28876,aa-revita-60-promocyjny-zestaw-krem-na-dzien-50-ml-krem-na-noc-50-ml-krem-pod-oczy-15-ml-gratis-.html ? zastanawiam się czy nie kupic mamie na imieniny takiego zestawu, bo ostatnio ciągle marudzi że ma coraz więcej zmarszczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęscie jest sposób żeby to zatrzymać. Z mojego doświadczenie polecam kurację Kolagenem naturalnym Medica 200 mg , który to przyczynia się do poprawy nawilżenia skóry, jej ujędrnienia i nadania sprężystości. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najbardziej odpowiadają kosmetyki z Ziaji. Aktualnie urzywam kuracje "Sopot" dla poprawienia i nawilżenia cery, ale myślę, że w sklepie ekspedientka doradzi, która linia dla Ciebie będzie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×