Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxagnieszka1975xx

Kobietki, skąd bierzecie kasę na drobne zakupowe szaleństwa?

Polecane posty

Gość xxagnieszka1975xx

Macie czasem tak, że chcecie a nie macie za co? Albo np. do wypłaty jeszcze tydzień ale te buty TERAZ są w przecenie? ;) Bo ja mam tak często i wariuję. Ostatnio zastanawiałam się nad tą pożyczką ponoć tylko dla kobiet: http://kasanajuz.pl/kobieta-z-kasa-szybkie-pozyczki-online-dla-kobiet/ korzystałyście może? Naprawdę jest tak, że przez pierwszy tydzień pożyczka jest za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sponsoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxagnieszka1975xx
A tak bez dawania d***? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACHTUNG! REKLAMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za pytanie? Po prostu ją sobie sama zarabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest jeszcze Kobieta z Kasą, nawet ma tam artykuły o modzie, podróżach i wizażu ;) Jak chcesz poczytać o niej więcej, możesz wejść: http://www.wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet#nb I w ostatniej kolumnie wybrać kafelek "Serwis pożyczkowy" i zaznaczyć np. "Kobieta z Kasą". No chyba że chcesz zobaczyć wszystkie pożyczki to zaznacz tylko w 1-szej kolumnie kafelek "Pierwsza czy kolejna" i wybierz "Pierwsza pożyczka". Wyświetli Ci się mnóstwo możliwości. Dobre analizy, ocena analityka, ciekawe informacje. N.Balasa Redaktor Finansowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od męża:D Nigdy mi nie odmawia :D Mam w d*****ie banki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z własnej wypłaty chyba nie? co to za pytanie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jak miałam 18 lat to kupowałam akcje dobrych spółek i sprzedawałam jak zdrożały. Potem zarabiałam na reklamie internetowej przez kilka lat. A teraz handluję walutami złotem i gram na indeksach. Te pieniądze generalnie na szaleństwa przeznaczam bo nie potrafię oszczędzać na jakości życia-nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z portfela męża:) ost mi powiedzial, wez 500 zl i wydaj sobie na co chcesz:P:P, a tak to wl nie muszesie pytac, biore ile chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od zawsze miałam jakieś dodatkowe zajęcie na którym zbierałam 200-300 zł dodatkowych pieniążków mieisęcznie :) przez długi czas sprzedawałam kosmetyki, teraz wkręcam się w Lepszą ofertę http://lepszyprogram.pl/ , jestem tu dopiero 2 tygodnie więc jeszcze nie wiem ile dostanę pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×