Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety 35wzyż ubieracie sie w co chcecie?

Polecane posty

Gość gość

Czy czasem widzac jakąś ładna sukienkę, która sie wam podoba myślicie, że za krótka na wasz wiek albo że wzór zbyt pstrokaty? Myslicie, ze ludzie (a zwłaszcza "koleżanki") będą was oceniać jak ubierzecie sie w coś bardziej szalonego, ładnego, oryginalnego? Są różne trendy w modzie, ale czy niektóre trendy nie są tylko dla młodzieży"? Jak to widzicie? Domyslam się, że duzo kobiet napisze, że nie ma zadnej granicy wieku, ale patrzac na polskie ulice to jakos mało kto wychodzi z domu efektownie ubrany. Coś takiego jak np czerwony płaszcz, szpilki, sukienka w kwiaty to rzadko spotykany widok, zwłąszcza u dorosłych kobiet i każdy stara się wtopić w tłum. Interesują mnie koibety starsze, bo młodziez to rzeczywiście nosi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem za moją mame (lat prawie 50) - zdecydowanie nosi co chce. Chodzi na siłownie i ma bardzo zgrabne nogi, latem lubi je pokazać :) Nigdy specjalnie krzykliwych kolorów nie nosiła, ale czarne skóry jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nosze co chce, tylko musze celulit zlikwidowac - znacie jakies sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaccessible - akurat nie masz racji. Tendencja do "skórki pomarańczowej" jest genetyczna i dopada większość kobiet, jedne wcześniej drugie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie co chce ,w większości lubię jednak rzeczy swobodne i nie uciskające ,nie wulgarne i eleganckie,elagancko-sportowe. Często kupuje ubiory w sklepach odzieżowych dla młodzieży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja doszlam do wniosku jakis czas temu, ze tez bede nosila to co chce. Faceta raczej juz nie znajde, wiec po co sie silic na nie wiadomo jakie stylizacje pod katem "co sie podoba facetom". czasami starsze kobiety wystrojone jak nastki wygladaja smiesznie ale z drugiej strony jesli stroj sprawia im radosc, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ubieram się nigdy pod "faceta" , nie warto hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze nie warto, ale jak kobiety sa mlode to maja pomysly, zeby sie przypodobac, bo media mowia, ze musi byc sukienka, spodnica, obcasy itd itd itd A ze jestem juz stara, to zakladam cokolwiek, bo wiem ze z 20stkami i tak nie wygram, wiec chce zeby bylo mi wygodnie i tak jak mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 30sce i uwazam, ze wiek tak naprawde nie ma znaczenia. Liczy sie styl i to w czym sie dobrze czujemy. Ciuchy o ktorych piszesz - czerwony plaszcz i szpilki sa wedlug mnie strojem klasycznym i pasuja w kazdym wieku. Rzeczy typu (przykladowo) t shirt z heavy metalem, dzinsy, krotkie spodniczki tez pasuja w kazdym wieku (mozna laczyc z blazerem, czy fajna bluzka). Nawet bikini pasuje jesli ktos ma do tego figure i dobrze sie czuje. Jedyne co mi sie nie podoba to zbyt obcisle bluzki noszone przez starsze kobiety, wyglada to dziwacznie, ale juz dzinsy typu slim jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Genetycznie masz chyba coś z głową bo skórka nikogo nie dopada, tylko ma ją na własne życzenie. Będziesz ją miała pijąc kawe, jedząc słodycze, nie ćwicząc... W temacie: kolorowo i zależnie od nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, starzenie też jest spowodowane jedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×