Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety a morderczynie.

Polecane posty

Gość gość

Czy nie sądzicie, że kobiety które np. są ubrane w skórzane spodnie lub rękawiczki lub całe w skórę, nie mają nic sobie do zarzucenia. Czy patrząc na takie, nie myślicie sobie, że wygląda jak... su.. lub co gorsze nie przychodzi wam namyśl, że może to być potencjalna morderczyni. Przecież przeważnie morderczynie ubierają skórzane ubrania by zacierać ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację morderczynie ubierają skórzane ubrania po to aby, w razie akcji policyjnej taki policjant nie próbował zabić tak sexownie ubranej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślimy żebyś przestał już sobie marszczyć freda i poszedł spać bo późno już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja zabilam ta krowe z ktorej mam kurtke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi napewno o to, że kobieta ubrana w skórzane ciuchy wygląda jak morderczyni. Zresztą w filmach pełno morderczyń ma na sobie skórzane ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby patrząc na to to już by w naszym kraju nie było 3/4 młodych polek. Bo przeważnie każda dziewczyna w wieku od 15 do 25 roku życia ubiera się w skórzane ubrania. To z tego by wynikało, że każda jest morderczynią i każda nosi broń, ale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są na pewno w Polsce młode morderczynie które ubierają się w skórzane ubrania i mijamy je na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morderca raczej nie chce być rozpoznawany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabójcze laski w skórzanych ciuszkach są wykreowane przez reżyserów. Wiadomo-film lepiej się sprzeda jeśli bohaterka bedzie szalenie seksowna. Prawda jest taka że najcześciej zabijają "kury domowe". Kobiety nie rzucajace sie w oczy,przeciętne. Morderczynie wolą stapiać się z tłem, chcą być niezauważalne. Ja kocham skórzane spodnie i kurtki (zwłaszcza czarne) a jestem łagodna i ugodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr1994
A masz takie ciuszki ze skóry koleżanko ? :) W jakim wieku jesteś ?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto nosi skórę czy futro to morderca zwierząt. Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia12
mam piotrusiu skórzaną spodniczkę sorty i kurteczkę. a latek mam 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skóra może być syntetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że może. Futro też. Syntetyczne materiały są równie dobre gatunkowo jak i eleganckie ale...stereotyp przeważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, ja mam mieszankę naturalnej skóry i syntetycznej (jedyne futro jakie posiadam to sztuczne na kołnierzu zimowej kurtki) i jeżeli chodzi o wytrzymałość to jednak dobrze obrobiona naturalna wygrywa. ALE, większość skór, nawet naturalnych, w sklepach nie powala jakością, więc już lepiej kupić dobry syntetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr1994
Napisz do mnie e-mail ;) piotr17061994@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem do kogo mówisz, ale jak do mnie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o 00.15. Wolę skóry syntetyczne. A prawdziwe futra mnie brzydzą- tyle cierpień bezbronnych zwierząt. Rozumiem - zabić by zjeść.Ale po to by sie wystroić? No bez jaj. Wolę sztuczną skórkę czy futerko - które czesto wyglądaja jak prawdziwe. Ale jak pisałam - jestem łagodna jak baranek. Ewentualnie w łóżku bywam bezwzględną dominą - jak akurat mam ochotę. A miewam często :-) W odpowiedzi na pytanie - mam 29 lat, jestem szczupła, wysoka, mam nogi do nieba (często to słyszę). Ponadto posiadam cudownego męża i dziecko z autyzmem , które każdego dnia udowadnia mi że jestem silniejsza niż myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze napisz ;) .. może się poznamy jakoś :) Ja uwielbiam dziewczyny które się tak sexownie ubierają, ogólnie lubie takie ciuszki na kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia19992
Piotrek wysłałam Ci wiadomość odpisz mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×