Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, ktore rodzily wiecej niz jeden raz

Polecane posty

Gość gość

Kobiety, ktore rodzily wiecej niz jeden raz - mozecie mi powiedziec jak zmienilo sie wasze cialo po pierwszej a jak po drugiej czy trzeciej ciazy? Zastanawiam sie nad druga ciaza, ale boje sie, ze moje cialo jeszcze bardziej ucierpi. Rodzilam naturalnie, ale jestem dosc malych rozmiarow i dziecko, mimo ze wazylo 2600 utknelo w polowie drogi. Miala byc cesarka, ale jakos udalo mi sie wyprzec z tym ze nie obylo sie bez vacuum. Przed ciaza wazylam 48-50kg i moje cialo (mimo, ze 153cm tylko) wygladalo super. Mialam fajny tylek i piersi i piekne wciecie w talii. Niestety po porodzie moja waga wynosi 41kg i nie czuje sie zbyt komfortowo. Nie mam juz biustu i pupy tez nie. Mam wrazenie, ze stracilam swoja kobiecosc. Zastanawiam sie co mnie moze czekac po 2 ciazy. Wiem, ze jest to indywidualna sprawa, jednak fajnie by bylo wiedziec jak to z Wami bylo. Prosze podzielcie sie waszymi doswiadczeniami. Dodam, ze jak rodzilam to mialam 34 lata, teraz mam 36. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, po drugiej ciąży z 60kg przytyłam do 120. Inwazja jaką była druga ciąża przeszła moje jakiekolwiek oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed druga ciaza 70 kg, teraz 95. po pierwszej zaraz mialam swoja wyjsciowa wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, no wlasnie tego sie boje. A ile mialyscie lat? Myslicie, ze wiek tez ma jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI po drugim porodzie, a w zasadzie 3 tygodnie po wypadla przednia sciana pochwy... Kazli mi cwiczyc miesnie Kegla, lae nic nie pomagaja, w przyszlosci pewnie beda musiala isc pod noz, bo pochwa wypada mi coraz bardziej. Porod mialam szybki, 1,5 godziny, ale zrobil ze mnie staruszke, nie moge biegac, skakac, bola mnie plecy i pachwiny. Dowiedzialam sie tez, ze infekcje, ktore mialam wczesniej to nie byla grzybica, tylko symptom, ze pierwszy porod spowodowal, ze moje narzady powoli wypadaja, drugi to "dokonczyl". Boje sie teraz wpadki bardziej niz jak bylam nastolatka, bo trzeci porod mnie wypatroszy... Gdybym wiedziala to co wiem teraz, ze kobiece narzady moczowo-plciowe trzymaja sie na cienkich tkankach miesniach Kegla to nigdy nie rodzilabym dzieci... Jak uprawiac teraz seks jak wypada mi pochwa?...To koniec zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy o wage I przytycie sie najbardziej boicie, a porod moze was tak zalatwic, ze do konca zycia bedziecie zbierac kase na operacje, zby spokojnie moc sie wysikac, czy uprawiac seks bez bolu, albo miec z niego jakas znikoma przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza ciaza przytylam 12 kg, 5 mi zostalo.Ale nabralam kaształtow, ladnie wygladąłam.Piersinic sie nie zmienily, bo zawsze mialam male. rozmiar A i wcale nie urosly.Nie karmilam tez piersia. Pochwa bardzo ucierpiala podczas porodu dzieki lekarzow.Naciecie, zle zszycie, obnizenie miesni pochwy. Druga ciaza .Przytylam 12 kg, zostalo mi takl samo 5 kg. Nagle sylwetka mi sie zmieniła. Z apetycznej gruszki zrobilam sie meskim klocem, mimo ze waze nieduzo jak na swoj wzrost. Tzn 63 kg na 175 cm. Piersi dalej male, wszytskoposzlo mi w brzuch . Pochwa nie ucierpiala , chociaz jest zdecydowanie luzniej i zadne tam cwiczenia miesni nie pomagaja. Nigdy nie mialam rozstepow, za to pikeny cellulit sobie wyhodowalam. Najbardziej ucierpialy moje wlosy, wypadaly i wypadaja co jakis czas, mam lysine typu meskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, tak czytam Was kobietki i mysle sobie, ze facet to nigdy nie zrozumie, ile my musimy przejsc. Gdyby tak oni mieli rodzic i po porodzie ich czlonek by malal o polowe to i by przyrostu naturalnego nie bylo. gość dziś - nie moge sobie wyobrazic przez co przechodzisz! Czy mozna operacyjnie jakos , ze tak powiem, naprawic? Wiesz, ja po pierwszym tez czuje sie jak staruszka, plecy mi wysiadaj i nogi. gość dziś - masz racje. Kilogramy nie sa tu najwazniejsze. Ja sie jedynie boje, ze utrace resztki kobiecosci. prawie 2 lata od porodu, a ja mam depresje. Ciesze sie, ze jestem matka, kocham moje dziecko, ale z wieloma sprawami nie potrafie sobie poradzic. Juz nie jestem kobieta, ktora robi kariere, juz nie jestem fajna laska, juz nie czerpie przyjemnosci z seksu jak wczesniej, teraz jestem tylko mama. Nie chce zeby drugi porod jeszcze pogorszyl moja samoocene. gość dziś - a ja wygladam jak chlopiec, hahah, pochwa tez jest duzo luzniejsza i az boje sie pomyslec co bedzie po drugiej no i wlosy, ktore garsciami mi wypadaja. W sumie to po pierwszej ciazy jedynie brzuch mam plaski, nie taki jak wczesniej, ale da sie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze da sie to wypadanie naprawic operacyjnie, ale bardzo trudno znalezc dobrego specjaliste, ktory ci tego nie schrzani, bo to raz, ze w PL temat tabu... a dwa to wszystko sie trzyma na delikatnych tkankach... Latwo w czasie operacji o uszkodzenia innych narzadow, poza tym koszt, naprawa krocza, ktore ja mam po drugiem porodzie bardzo szerokie tylko teraz jest przykryte ta sciana pochwy I naprawa tejrze sciany to koszt ok 7-10 tys zl. Skad mam tyle wziac... Za darmo zoperuja mnie dopiero jak juz wszystko bede miala na wierzchu... Poza tym cierpienie, to sa strasznie delikatne miejsca... Az mnie sciska w dolku, jak sobie pomysle, ze wczesniej czy pozniej mnie to czeka. Rodzilam naturalnie, bo balam sie cesarki, bo mowili, ze to operacja, tymczasem, przez to, ze rodzilam naturalnie i tak mnie ona czeka... Moglam wiec dac w lape i miec normalne krocze (chociaz po pierwszym porodzie bylam wezsza, ale po latach szwy sie rozjechaly...) i pochwe, a tak moje zycie seksualne nie istnieje, nie moge biegac, skakac, pewnie moje malzenstwo sie z tego powodu rozsypie... Ale kto ci o takim czyms powie zanim zajdziesz w ciaze... Wczesniej jest wszystko cacy i wszystko wroci do stanu poprzedniego... a to jest klamstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama urodziła mnie i siostrę jest szczupła. Patrząc po zdjęciu nic się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest sprawa indywidualna. Ja po 2ch ciazach mialam lepsza figure, włosy, cerę niz przed ciaza i zero rozstepów ani zadnych dolegliwosci. w dodatku przeszly mi bolesne miesiaczki,tez pozno rodzilam i ciaze mnie zdecydowanie odmlodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×