Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety na mnie lecą znacznie bardziej odkąd zacząłem dobrze zarabiać

Polecane posty

Gość gość

Czy to normalne? Nie mówię o równolatkach tylko, ale o 20-latkach również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćromantyczny
widzą w Tobie samca Alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie pieniądze nie robią wrażenia,sama mam ich niewiele. Uważam że są ważniejsze rzeczy w życiu niż nowa torebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że 30 latki lecą na kasę to całkiem zrozumiałe, bo myślą o rodzinie, a wiadomo, że do tego pieniądze się przydają. Co mnie najbardziej zdziwiło, że z 20-latkami jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćromantyczny
napisałem to z ironią oczywiście. Samiec Alfa jest zawsze samcem Alfa a nie tylko wtedy gdy wpadnie mu więcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo 20-latka podświadomie także myśli o rozmnażaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale żeś ameryke odkrył. Przecież kobiety to materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są już te czasy, że można tak beztrosko płynąć za prymitywnymi instynktami odnośnie tej materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre kobiety o tym zapomniały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie "te" czasy? Coś się zmieniło w mózgach kobiet, że nie poszukują gościa który zapewni im wygodne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nic się w mózgach nie zmieniło mimo że warunki zewnętrzne już dawno są inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie chcialabym biedy klepac:))Milosc ,miloscia , lecz chleba nie da;)));)))Milosc umknie,a pan bieda zostanie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie kobieta która patrzy na forse własnie jest odpowiedzialna i mądra i ma trzeźwe spojrzenie na życie i nie jest materialistką jeśli będzie z takim facetem to przecież zajdzie w ciążę i urodzi dzieci - normalne myślenie poważnej kobiety a taka co nie patrzy na forse i wpada z jakimś bezrobotnym idiotą a później łazi po sądach i skamle o alimenty z funduszu państwowego a znam takie jedna dwoje dzieci z nierobem urodziła i gania po sądach przy [ierwszym i przy drugim bo kasa na dzieci i dom potrzebna i matka jej pomaga więc odczepcie sie od kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zadbaj o swój byt i o byt rodziny i idź do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę. Każda kobieta obdarzona odrobiną rozsądku bierze pod uwagę zarobki potencjalnego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończyły się czasy gdy kobieta siedząc na drzewie mogła całe dnie poświęcać lizaniu się pod pachami jakbyście tego jeszcze nie zauważyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że kobieta powinna mieć trochę godności i nie patrzeć na zarobki faceta a swoje. Dobrze jak facet pracuje,gorzej jak jest bezrobotnym jełopem i woła o kase od swojej partnerki. Nie chciałabym być na łasce faceta i prosić się go o kase na buty czy coś innego. To by było poniżej mojej godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyc z miesiaca na miesiac?, myslec jak wykarmic rodzine ?Czar milosci szybko prysnie :))Przyjda ,problemy ,klotnie,nienawisc !i Alkohol:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej czekam na alkohol:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol to akurat przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dziecko przyjdzie to koszty sa cholendarne :) i dobrze że sa kobiety które to wiedzą kasy jest mnóstwo potrzebne, nawet jak niemowle sie przeziębi to antybiotyk dla takiego dziecka to 200 zł, a gdzie inne rzeczy ? typu pieluchy, ubrania, wózek, opłaty za mieszkania itd itd kobieta jak będzie na urlopie macierzyńskim nie będzie miała często takiej kasy jak pracowała normalny wymóg ekonomiczny demokratyczego państwa taką wolność wam Wałęsa wywalczył za komuny wystarczyło pracować, bo praca była przymusowa , żłobki ,przedszkola były zakładowe za darmo albo półdarmo a teraz trzeba patrzeć na pieniądze , ile przyszły mąż zarabia i jak pracuje nie rozumiem ludzi którzy dziwią się że kobiety na to zwracają uwagę One są własnie mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję, przyzwoicie zarabiam, jeszcze pomagam rodzicom. Nie uważam się za materialistkę, ale nie związałabym się z mężczyzną, który nie pracuje lub zarabia marne grosze, dużo poniżej średniej krajowej. I nie chodzi tu o pieniądze same w sobie, ale o podejście do życia, którego wynikiem jest taka sytuacja. Dla mnie ktoś, kto nie pracuje bądź nie robi nic, aby polepszyć swoje warunki bytowe, jest człowiekiem nieodpowiedzialnym i lekkomyślnym, a z kimś takim nie chciałabym mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a teraz trzeba patrzeć na pieniądze , ile przyszły mąż zarabia i jak pracuje " to jest raczej krótkozwroczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×