Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety oczekuja tylko modeli dla tego nigdy nie bylem z kobieta

Polecane posty

Gość gość

A mam aż 25lat proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja sobie robisz dziecko?Dzo szkoły marsz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda? 25latek nigdy nie bylem w zwiazku a dlaczego? Bo kobiety oczekuja modeli w kazdym detalu musimy być idealni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta i nigdy tak nie powiem Dla mnie facet nie musi być modelem a tym na którego można zawsze polegać i mu ufać i być wierny bo cenie wiernośc nienawidzę zdrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie bajki kobieto wiesz gdzie możesz pisać? na pudelku a nie tutaj! nie wmawiaj, ze nie oczekujesz modela, mega przystojnego bo nie uwierze! Liczy sie tylko wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet jest brzydalem ale ma fajny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na charakter kto patrzy? Nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi brzydcy, grubi, niscy koledzy/faceci z rodziny jakoś mają dziewczyny, żony... więc NIE PIE'R'D'OLCIE BZDUR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byleś z kobietą, za to z mężczyznami wielokrotnie? Bo oni nie wymagają? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, nie wierzę, że nie istnieje jakaś brzydka i samotna, która chętnie chciałaby cię poznać. No ale jeśli Ty liczysz na piękność samemu będąc pasztetem na zasadzie "albo śliczna albo żadna" to co sie dziwisz, żeś ciągle sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie, ze wszystkie oczekuja nie tyko pieknosci! Dlatego sobie dalem siana z kobietami na co i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z iloma mężczyznami juz spałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydkie dziewczyny też są fałszywe i wyrachowane. Dostając super wygląd z nienacka poleciałyby z miejsca do przystojniaków. Ale że to nie możliwe i wiedzą na czym stoją to zmniejszają wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie istnieje taki pasztet co by dziewczyny nie znalazł. NO NIE ISTNIEJE. znam prawdziwe paskudy, co jakoś mają dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez autorze, kobiety są be, przecież to wiadomo. Za to mężczyźni cacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nadal twierdzę swoje, że znam mnóstwo brzydkich lasek, które byłby szczęśliwe gdyby chociaż brzydal zwrócił na nie uwagę. Prawda jest taka, że startujesz tylko do tych ładniejszych, które mają cię głęboko w du/pie, tak jak ty masz głęboko w du/pie te brzydkie laski Ironia losu ;) One uważają się za zbyt dobre dla ciebie, ty uważasz się za zbyt dobrego dla paszteciar ;) Konsekwencja jest taka, że jeżeli nie obniżysz wymagań do minimum, będziesz zawsze sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiet to maja jakieś głupie wymagania- zeby facet byl mądry, przystojny, czysty, dobrze ubrany, pracujący, z samochodem....no kto by te wszystkie punkty mial ochotę spełniać??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor moze nawet prawa jazdy jeszcze nie ma. Pewnie kobiety go egzaminowały i ...oblały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie facet nie musi być modelem, nawet mi sie "przystojniacy" nie podobają...ale musi mieć kase :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz juz, gdzie w twojej okolicy jest klub gejowski? Jak juz tak sie obrażasz na kobiety, to badz konsekwentny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie są ładne tylko je makijaż poprawia w stopniu znacznym i dzięki temu wyżej srają niż dupę mają. Zmyjcie tapetę to porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kasa??? Ty masz autora utrzymywać! Przeciez nie będzie sie pracą przemęczał... Mama sprząta i gotuje, wiec jego wybranka tez tak musi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiet to maja jakieś głupie wymagania- zeby facet byl mądry, przystojny, czysty, dobrze ubrany, pracujący, z samochodem xxxxx HAHAHAH przecież to nie są jakies wielkie wymagania tylko STANDARD. Nawet licealiści (zarowno dziewczyny jak i chlopacy) mają prawo jazdy, samochody i nawet pracują...wiec jaką ty musisz być porażką jak to dla ciebie są rzeczy nie do osiągnięcia :D a mądrym i czystym to chyba wypada być nawet nie dla kobiety ale dla samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pisalem, ze lece tylko do slicznotek? Nie jestem pasztetem nie mam nadwagi jestem wysokim brunetem szatynem z zielonymi oczyskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od faceta wymaga się kasy ,charyzmy,pewności siebie,ogarnięcia,urody a od kobiety nic bo zwykle tylko mają zawyżone mniemanie a zwykle są brzydsze od faceta Bo to facet kocha a kobieta wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma oczyska, a ty wymagasz zeby mial auto? Przecież taki ideal bez nadwagi to skarb. I chwatit. Wystarczy. Nic mu wiecej nie trzeba. To kobiety są zle, podstępne i pazerne, nie wiadomo czego wymagają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tańsza i bardziej opłacalna jest prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiadasz na moje pytanie - skoro mezczyzni są cacy, a kobiety do niczego, kiedy zmienisz orientację? Miałbyś spokój z babami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj olsztyńskie banialuki
Tu trala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×