Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Monia__aa a co my zakładaliśmy,że dziękujesz za przyjecie? :) ja+brzuszek dziękujemy Ci za to,że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś o mnie hm... no więc za 3 tyg skończe 24 latka :) to moja druga ciąża,pierwsza niestety stracona. Od 1.10.2011 jestem żoną :) a z obecnym mężem jestem już ponad 7 latek. no i teraz będzie synuś,jak widać w stopce. No i jestem z WLKP. jak coś to pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizej jakiej metropolii wielkopolskiej? gratuluję świeża mężatko :) ....z długim stażem czekania na sformalizowanie :) my sie zbieralismy jak sójki za morze i wreszcie dorwalam go i zaciagnelam do ksiedza :) rok po slubie jestesmy, ale znamy sie niemal 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche latam , bo mam pranie , juz 2 ma za soba - jeszcze 3 :) idę ukraść od mamy suszarke, bo nie mam gdzie wieszac...a sie uparłam,ze dzis wypiore wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko to ja sie Wam wpechłam w już trwający topik tylko,że przeniosłyście sie tu? przepraszam,nie miałam zamiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem... ja wskazuje paluszkiem-proszę wyniesc to....tup-tup-tup 16 schodów na dół do mamy, krzesełko proszę podac, wrzucam, wsypuje proszek+płyn i tup-tup-tup na łóżeczko...mamusia przynosi pranie, ja rozwieszam. ot i moje pranie :) schodze -ceremonia sie powtarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×