Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety w mundurach

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o kobietach w mundurach? czy większość z nich które pracują w wojsku, policji itp to są panny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu tak uwazasz? Ja róznie opinie słysze myśle że jakieś panny się znajdą tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co spodobała Ci sie autorze jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz co jakoś pociągają mnie takie dziewczyny i chętnie bym z którąś pogadał ;) sam sie słuzbami interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Cie w nich pociąga z ciekawosci? nie wiem jak w wojsku ale wiem że policjantki najczęściej są mężatkami facetów też policjantów albo z abwery, te środowiska lubią sie przenikać, poznają się już policjanci w szkole policyjnej, ale singielki też na pewno są ale to kiepski raczej materiał na kobiete bo są łatwe tak samo jak faceci z policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tzn jak są łatwe jak faceci w policji? Myślę że i w wojsku i policji są singielki jakieś, tak samo w SW czy SG ;) A jeśli mają mężów to raczej przeważnie mundurowych, tak bywa że na szkółkach się poznają. Chciałem sie dowiedzieć czy miałbym szanse jakaś poznać dziewczyne z mundurówki, sam się tam wybieram ;) interesuje mnie ta praca. A co mnie pociąga hmmm sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie to Ci przed chwilą napisałam:o a czy są singielki to nie wiem, idz i sam sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty pracujesz w któreś z tych branz? Jeśli chodzi o SG, i SW to jak tam jest? I czemu myslisz ze policjantki są tak łatwe jak faceci z policji ? czy one też tak zdradzają? Singielki są i też w wojsku i policji jakieś na pewno jak wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem bo mam w rodzinie policjantów, policjanci to ogólnie rozwiązłe środowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tzn jak rozwiązłe środowisko? W policji chyba tez są takie babochłopy wiec je mało kto chce, i tak mysle ze do 30stki to sa panny. Chyba zanim sie dostaną tam to ida do szkolki i poznają się tam wtedy. Wojsko to juz chyba takie nie jest srodowisko czy tez takie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rozwiązłe jak mam Ci inaczej wytłumaczyć? zdradzają, sypią z kim popadnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe czemu tak jest w policji? a w wojsku czy w tej SG, SW tak nie ma już ? Jeśli coś wiesz więcej to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem się również spytać czy miałbym szanse poznać jakaś dziewczynę z mundurówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mam szanse poznać jakąś dziewczyne z policji, SW czy SG abym mógł się z nią spotykać rozmawiać itp ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpusć sobie... szukaj gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu tak myślisz? abym gdzies indziej szukał jeśli coś wiecej wiesz na ten temat to powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy co sądzicie o kobietach w wojsku policji itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie pytanie czy ja miałbym szanse poznać jakaś kobiete z policji czy z jakieś służby mundurowej? tylko taką która jest panną oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×