Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety w okularach sexy??:)

Polecane posty

Gość gość

Czy kobiety w okularach są tak samo atrakcyjne jak te bez? Zauważyłam że faceci wolą kobiety bez okularów.jakoś ich one odstraszają.może wyglądają na zbyt inteligentne?? Noszę okulary i mam powodzenie lecz na pewno mniejsze od kobiet równie atrakcyjnych ale bez okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie spuszczać się na twarz kobietom w okularach . Sperma kapiąca ze szkieł wybitnie mnie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie, dobrze dobrane okulary u dziewczyny podniecają :D. Znajoma, z którą widuję się służbowo raz w tygodniu nosi na przemian okulary i "kontakty". Dla mnie jest w okularach bardziej atrakcyjna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirr
Ja preferuje takie w okularach, jak ją bzykam to nigdy nie widzi dokładnie co z nią zrobię:D Wczoraj myślała ze chcę ją zapiąć normalnie a ja analnie :D a okularki jej wcześniej zdejmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio 1 fajnie że tak myślisz.moim zdaniem kobiety w okularach nie są mniej atrakcyjne od konie bez.ale często mimo tego dostrzegam takie sytuacje.jestem pewna ze gdybym zdjęła okulary to więcej facetów zwracalo by uwagę.teraz jest moda na Barbie może dlatego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keffir nie dziwie sie ze wolisz kobiety w okularach bo kobieta bez gdyby zobaczyła twój mini rozmiar płakałaby ze śmiechu i nie dala by się zapiąć ani w tą ani w tą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirr
13cm nie uważam za mały rozmiar. Mojej chyba nie robi różnicy w która ją zapnę albowiem i tak orgazmu nie odczuwa, jak kłoda. No ale ja wymagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 cm?? Boże współczuję .Mój partner ma 17.Nie dziwie się że nie ma orgazmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirr
A ja mam ale juz po minucie dwóch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:44 -> taa ma ale 17mm chciałaś napisać buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×