Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham dużo starszego.

Polecane posty

Gość gość

Wychowałam się w kochającej rodzinie ale bez ojca.. Odkąd pamiętam interesowali mnie dużo starsi mężczyźni. Nigdy nie zwracałam uwagi na rówieśników, nawet facet starszy o 10 lat był dla mnie zbyt młody. Poznałam mężczyznę. Jest bardzo mądry, wykształcony i inteligentny. Doświadczony życiowo. Imponuje mi. Podoba mi się to jak o mnie dba, troszczy się i opiekuje. Jestem w nim zakochana i dzięki temu człowiekowi pierwszy raz w życiu jestem szczęśliwa i spełniona. Jest takim trochę moim "tatusiem", którego nigdy nie miałam i którego mi brakowało ale no właśnie on jest ponad dwa razy starszy ode mnie. Spędzamy dużo czasu ale to taka zakazana miłość. Nie możemy spotykać się publicznie bo zaraz wszyscy by to komentowali i byłby skandal. Podejrzewam, że moja rodzina tego by nie zaakceptowała. To jedyny aspekt tej relacji przez, który jestem smutna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak realnie na to patrząc to jest już młody dziadek.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bądź szczęśliwa, co cie obchodzą ludzie i tak będą gadać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też podkochuje się w facecie który, jest dużo starszy-20 lat :( Dodatkowo jest dla mnie niedostępny bo jest facetem bliskiej mi osoby z rodziny. Wiem że to okropne, ale to on zaczął być dla mnie przesadnie "miły". Wiem że także mu się podobam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaki skandal? Znam wiele osob,ktore dzieli i 15 i 20 lat i dziwnie te pary wlasnie sa ze soba na dobre i na zle, zawsze stoja za soba mirem. Kochaja sie mocno. Poza tym kazda kobieta podswiadomie szuka w partnerze cech ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzina za ciebie zycia nie przezyje,a skoro tylko u jego boku masz byc szczesliwa to moze warto sprobowac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fee ja bym sie brzydzila takiego pampersiaka co ledwo zamoczyc umie i zaraz dojdzie. Starszy facet w lozku jest megaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale między nami jest trochę więcej lat różnicy.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbuj! może to akurat miłość twojego życia, a jak się nie odważysz to możesz tego bardzo długo żałować.( ile masz lat?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bez przesady - z młodym dziadkiem jak to sama autorka napisała? to chyba już na viagrze bo czy taki jeszcze może? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie pojawią się negatywne komentarze i odbiór ale mam 20 lat dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe oj bidulo a kto ci się każe z nim hajtać? Taki facet nadaje się tylko do "zabawy" a nie na męża. Jak starzec się to po równo . Hłehłe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodziutka jesteś, ale nie znaczy że głupiutka. powodzenia kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przecie zaden problem mozna se pomachac 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie brzydzę się go. Dlaczego miałabym się brzydzić kogoś kogo kocham, kogoś kto się mną opiekuje i troszczy.. Fakt, że nie wygląda jak model z plakatu ale jest bardzo elegancki, męski, zadbany i wygląda całkiem dobrze jak na jego wiek chociaż to jak wygląda ma dla mnie małe znaczenie bo nie za wygląd go kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS: Kocham jego głos! Jest taki miły, męski i uspokaja mnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze,to tobie on ma odpowiadac, a nie twojej rodzinie ani osobom z kafeterii. Poza tym co w tym dziwnego, kocha się człowieka a nie jego wiek. Starszy, mlodszy -- co za różnica. Związek polega na tym, ze jesteś z osoba ktora pasuje tobie a nie sasiadkom spod bloku. Nigdy, ale to nigdy nie naginaj się do koltunskiej mentalności polskiego społeczeństwa. Tam gdzie mieszkam, nikogo nie dziwi i nie obchodzi jaki jest partnerow wiek, płeć, zawod itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat różnicy 25, 30? Jak 30 to jeszcze mogę sobie to wyobrazić, bo byłam z takim człowiekiem, ale jak więcej... no cóż, w takim wypadku bądź szczęśliwa póki możesz, nie patrz na rodzinę, innych ludzi, tylko ciesz się nim. Ludzie w tych czasach długo nie żyją, mój starszy 30 lat zmarł na raka. Tak czy siak nie żałuję. Ciesz się tą miłością póki możesz i nie wstydź się tego przed nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę powyżej 30 lat różnicy jest między nami. On bardzo dobrze się trzyma i jest naprawdę bardzo mądrym i rozgarniętym facetem. Boję się najbardziej, że go może zabraknąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to do cholery bądź z nim póki możesz. Życie jest krótkie, a miłość nie stoi i nie czeka na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to, że znajdą się ludzie, którzy będą komentować, że poleciałam na jego tytuł, stanowisko i pieniądze, a on na młode ciałko do seksu ale tak nie jest. Naprawdę nigdy wcześniej nie byłam tak w pełni szczęśliwa, a on mi to dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to go tak potrqktuj.matko buska dopoero teraz doczytalam, że nawet starszy o 10 lat jest dla ciebie zbyt młody.lol Dla mnie to jest maksimum... :o fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z ciekawości jest jeszcze w stanie cię zadowolić? (Sex) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Przeżyłam z nim pierwszy razy i w łóżku jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest 16 lat starszy i czekam na ten dzień albo raczej noc,ze odpusci sobiei powie dzisiaj kochanie nie mam ochoty. Na kafe ciągle czytam, ze faceci po 40 juz nie moga a mój ciągle może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też jest zawsze w stanie się normalnie kochać. Nie stosuje żadnych wspomagaczy ani nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×