Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham mojego męża

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż jest wspaniałym mężczyzną.Dba o mnie.Właśnie był na zakupach i zrobił obiad a teraz robi bigos na święta i nie pozwala mi się nawet dotknąć do tego.Dla mnie to jest wyznanie miłości kiedy mnie tak odciąża i bierze na siebie te obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tak robi od 24 lat i nie chwale się. To zadna łaska, nigdzie nie jest napisane przeciez,ze tylko kobieta ma zasuwac w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry kuro domowa ale to też jego obowiązki no chyba że jesteś jego niewolnicą w sumie masz szczęście że jak ugotuje to jest to zjadliwe jak mój ojciec robi obiad to śmierdzi to jak psie żarcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozwali ci chodzić na zakupy - bo przepieprzysz cała forse. A bigosu żadna baba nie umie ugotować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już się pochwalić nie można,kompleksy jakieś macie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miał być miły temat,ale jak widzę trafiły tu nieodpowiednie,zawistne osoby.Szkoda. Ja wiem,że mąż także powinien mieć obowiązki,co nie przeszkadza mi tego doceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie halo,jak facet cos w domu robi. Och jaki on wspanialy,cudowny. A kto się tak spuszcza nad kobietami?NIKT....wiec daruj sobie te zachwyty nad swoim mężem. Ja juz napisałam. 24 lata dzielimy obowiązki po równo i nie zamierzam go za to ozlocic. Dla mnie to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, że masz kochającego męża. winszuję. mnie razi to, że zamiast mu pomagać czy chociażby mu potowarzyszyć, porozmawiać siedzisz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację powinnam warować przy nim 24 godziny na dobę,ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki sympatyczny wydawałoby się temat i tyle zawiści.Co z wami ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna, która chciała kącika wzajemnej adoracji a nie zdania innych ludzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,jasne szanuję wasze zdanie,ale dlaczego tyle w was goryczy?Przecież każdemu jest miło gdy się go docenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) zazdroszczą to ze zgryzoty marudzą heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach się czymkolwiek pochwalić na tym forum.Najlepiej gdybym założyła temat"Mój mąż mnie zdradza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uf,dzięki .Też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,ale dlaczego jak facet pomaga w domu to jest ten zachwyt? U kobiety to norma i nikt się nie zachwyca.Ja wciąż słyszę,ach..jakiego masz wspaniałego męża. Ble ble ble. Ja to juz wspaniala nie jestem ...bo u kobiety to norma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanymążautorki
Nie kłapać ozorami baby bo bigos przypalę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego to ja nie mam w domu. wszystko robie sama- maz pracuje i zarabia na nas. i tez jest najukochańszy na swiecie. gosc o 17:10 i 17:11 na kazdym topiku dzisiaj wszystkich obraza. zdesperowany i zgorzknialy wsadza tutaj obelge za obelga. smutny jestes i idz sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak,że ja się tylko rozpływam z zachwytu nad nim,on tak samo potrafi docenić moją pracę. No no,tylko mi tego bigosu nie przypal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,ale dlaczego jak facet pomaga w domu to jest ten zachwyt? U kobiety to norma i nikt się nie zachwyca.Ja wciąż słyszę,ach..jakiego masz wspaniałego męża. Ble ble ble. Ja to juz wspaniala nie jestem ...bo u kobiety to norma.. x a nie zgadzam się. kobiety też słyszą komplementy przecież, że świetnie prowadzą dom, są fajnymi żonami itp a nie chodzi o jakieś cuda na kiju, tylko zwyczajne zajmowanie się gospodarstwem domowym, rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wielkie halo,jak facet cos w domu robi. Och jaki on wspanialy,cudowny. A kto się tak spuszcza nad kobietami?NIKT....wiec daruj sobie te zachwyty nad swoim mężem. Ja juz napisałam. 24 lata dzielimy obowiązki po równo i nie zamierzam go za to ozlocic. Dla mnie to norma. X X X Idź sprawdź czy mężowi piwo się nie skończyło i przy okazji nie zapomnij zobaczyć czy ci szmata od podłogi nie wyschła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w dużej mierze zależy od tego,co mąż wyniósł z domu.Jak zachowywali się jego rodzice.Niektórzy po prostu tego nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki kobitki,widzę,że u niektórych to normalne ,tak jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego jesteś tym podekscytowana?Jesteśmy małżeństwem 36 lat i mąż zawsze mi pomaga, nie tylko od święta. Pomagał bardzo w wychowaniu dzieci, a teraz prawie wszystko szykuje na święta.Pewnie cie zaskoczę? Mnóstwo teraz takich mężów, nie musisz się tak chwalić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego jesteś tym podekscytowana?Jesteśmy małżeństwem 36 lat i mąż zawsze mi pomaga, nie tylko od święta. Pomagał bardzo w wychowaniu dzieci, a teraz prawie wszystko szykuje na święta.Pewnie cie zaskoczę? Mnóstwo teraz takich mężów, nie musisz się tak chwalić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka Widzisz Kasiu,to,że się z tego cieszę wcale nie przeczy temu,że Twój mąż też pomaga.Tak jak całe mnóstwo innych mężów,o czym wiem doskonale.Więc nie rozumiem dlaczego tak Cię drażni,że się cieszę i Go chwalę,może dlatego,że kocham .Pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miałabym go nie doceniać dlatego,że wielu tak robi?Skoro Twój też taki jest to się ciesz a nie denerwujesz się nie wiadomo czym.Też się pochwaliłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że trafiło się ślepym kurom po ziarenku i tak ich kochacie na drugim miejscu ciężko jest miec miłość życia daleko od siebie, powiedzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:34 O czym ty piszesz,tematy pomyliłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:43 miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×