Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kokietka podrywa mi meza

Polecane posty

Gość gość

jest w miare ladna ale nie idelana nie jest typem zjawiskowej kobiety na ktorej widok dech zapiera...ale zawsze miala wokol siebie mnostwo facetow zawsze! taki typ co wszyscy ja lubia! dziwilams ie co oni w niej widza ...przekonalam sie jak nasze kontakty sie wzmocnily , słodkie minki , komplementy (jej do facetow) niby taka spontanicznosc ..a tu dotknie przypadkiem ramienia a tu kawalek dekoltu osdslonia to nozki a za chwile rzuci jakis niezobowiazujacy tekst zartobliwy ..wszystko bylo by ok poki nie tyczy sie to mojego meza!!! zazwyczaj spotykalysmy s ie w babskim gronie a od dluzszego juz czasu ona naciskala zebysy sie spotkali ze swoimi mezami i wogole ciagle cos wypytywala o mojego meza a ze taki fajny a jak ty go wogole poznalas - ona na niego leci!! owszem jest taka ze kazdego kokietuje ale na mojego meza zwyczajnie leci!!! dodam ze ona tez jest mezatka drazni mnie najbardziej fakt ze laska sie ze mna nie liczy tak naprawde tylko czeka na okazje zeby pokokietowac mojego faceta! ona wogoel ma przeswiadczenie jakies takie prawo sobie dala do bycia zawsze ta naj! wydaje mis ie ze ona czesto to robi tez dlaetgo zeby zaznaczc swoja atrakcyjnosc sprawdzic ja i podgrzac temperature wlasnego zwiazku flirtujac na oczach swojego meza z innymi ... szlag mnie trafia ze ona sie czuje lepsza odemnie ! gdyby miala trche respektu nie kokietowala by mi bezczelnie faceta nie wypytywala o niego...wiem ze nie jestem jedyna kobieta wsrod naszyc znajomych ktora to zachowanie drazni .. czeka nas teraz wspolna impreza z naszymi facetami..juz widze jak sie wdzieczy do mojego meza az mnie mdli..ale nie chce odmowic imprezy obo ona zaczyna cos wyczuwac ze blokuje nasze wspolne spotkania z naszymi facetami ...nie chce zeby wyszlo ze jej boje ze jestem zazrosnica i czuje sie gorsza od niej jak jej pokazac ze moj facet to moj facet a ona nie jest dla mnie zadna konkurencja , ignorowac jej zachowanie? cos jej pwoiedziec ?nie chce sie unizac do hasla typu zostaw mojego faceta w spokoju chcialabym jakos jej uszcypliwie rzucic uwage i dac do zrozumienia ze sie jej nie boje i ze nawet gdyby cchciala nie dala by rady uwesc mojego faceta bo to ja jestem lepsza od niej! dodam ze ja jestem tez w mirae atrakcyjna babka tylko nie mam na tyle umeijetnosci i bezczelnosci i penosci siebie co ona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze jedno wyjscie...zrob swojemu mezulkowi w lozku tak dobrze jak to jest mozliwe,tak jak jest to niemozliwe...i troche wiecej...a potem szczerze z nim o tym porozmawiaj.Ustal z nim cos...ustalcie pewne teksty ktorymi mozesz w nia rzucic...ale on musi byc konsekwentny. Np powiedz jej,moj maz mnie uwielbia i nie balabym sie nawet dody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mąż cię Kocha to sam ją op******i że ma spadać na drzewo.Mój tak zrobil już pare razy.I był spokój.Pozatym nie nasz co bronić swojego faceta przed szmatami bo jak będzie chciał to zareaguje na te amory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze najgorsze jest ze moja maz wie o tymz e ona na mnie tak draniaco dziala i unika rozmow o niej , spotkan itd bo wie ze bedzie poniej awantura nawet to ze przypadkiem z nia gdzies rozmawail przedemna ukrywa...takze chyba nawet na mojego meza jej sztuczki dzialaja ...gra taka po prost fajna dziwczyne wesola zmyslowa slodka...przyznam ze wogole z mezem od jakiegos czasu sie mi nie uklada...a etraz jeszce to...:( koszmar mam 30 lat a czuje jakbym miala 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zazdrosna, czujesz się zagrożona widocznie masz powody...kompleksy? może podświadomie uważasz się za gorszą od niej , kto to widział by pisać temat na pół strony bo strach przed utratą pęta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co opisujesz to nie kokietka z niej a zwykła zdzira, żeby z paluchami do macania żonatego faceta się brać, o wytarmoś ją za kudły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze u jej chyab chodzi o to zeby po prostu zaznaczyc ze ona jest lepsza od wszystkich innych kobiet polechtac swoje ego (tymbardziej ze jej facet z ktorym jest ja kiedys zdradzil w czasach wczesnej mlodosci)poki co watpie ze chodzilo by jej faktycznei oz aciagneicie mojego meza do lozka jej malzenstwo jest raczej szczesliwe..ale sam fakt tej jej bezczelnosci mnie dobija dlaczego uwaza ze kazdy facet bedzie jej padal do stop ze jest taka wspaniala i przyznam sie-dlaczego ja tak nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest jej 1 litera imienia? Bo normalnie czuje jakbyś pisała o mojej znajomej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestem kokietowany w ten sposób przez zajęta kobietę i bardzo mnir to kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza litera ja ci cale imie napisze to imie to agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zerwij kontakt.oprócz tego porozmawiaj z mężem że znasz baby i jesteś przekonana o tym co ona wyprawia.powiedz mu o tym ze ci na nim zależy i zrób wszystko by zaczęło się układać.kup tez seksi bieliznę .bo jak tak to zostawisz to szmata ci go zwinie.jeśli on będzie reagował na jej zaloty to znaczy ze nie jest ciebie wart. Kyjta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ona to robi żeby podnieść swoje morale to na pełnej kôrwie wjedź na nią że widzisz co się świeci.wygarnij jej ta zdradę i powiedz żeby zbastowała... Z takimi trzeba ostro... Kyjta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z kolesiem który ją zdradził czyli wcale nie jest z niej gwiazda... Kyjta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaszla z nim w ciaze wiec tak wyszlo ale teraz kosztem mojego malzenstwa i innych rowniez stara sie pokazac jaka to jest z******ta dziewczyna i jazdy by taka chcial ...zdaje sobie sprawe jaka mam obecnie temperature w swoim zwiazku i wiem ze moj facet moze byc na nia podatny dwa razy bardziej , nie wiem jak przezyje ta impreze ale chcialabym sie troche ogarnac i nie pozwolic zeby ona mi rozdawala karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie urwiesz kontaktu?? Dlaczego ma pomyśleć że przez strach?? Powiedz jej ze masz wiecej oleju w głowie i widzisz co robi i kopnij ją w d**e...nie idź na imprezę i powiedz ze jej towarzystwo przestalo ci juz odpowiadać.. Kyjta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze co możesz zrobić to tam isc na impre..mąż jesli kocha to zostanie z tobą i ja oleje.jeśli nie jego też w d**e kopnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste. Umowcie sie z innymi bankami i odrzucicie ja z towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, prawie jak moja kumpela! Masz troche latwiej, o ile moge to tak nazwac bo ja, moj maz i TA kolezanka pracujemy razem wiec nie ma jak ograniczyc kontaktow. Moj maz podrzucil ja kiedys po pracy do domu bo mu po drodze ( ja bylam w domu chora) a ta mu ryj nadstawia zeby pocalowac na pozegnanie lol. Oboje z meezem mamy beke z laski, ktora wdzieczy sie do wiekszosci facetow. Moj maz pozwala sobie na bardzo ''wulgarne'' zarty typu: Ale bym Cie Kaska ladowal w cyc*e, sut*y by ci staly jak wentyle od kamaza lol a ta debilka sie cieszy lool, poza tym ma miseczke A wiec moj maz jej raczej wytyka pewne braki hehe. Nie musze interweniowac, moj maz sam ja zalatwil. Twojemu radze podobnie, moze nie tak wulgarnie ale niech dziewcze poczuje, ze nie ma u niego szans chocby mu dup*a na nos usiadla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozesz jej powiedziec, zeby odwalila sie od twojego meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze nie moge jej pwiediec zwyczajnie zbey sie odwalila bo zrobi ze mnie idiotke przeciez ona nic takiego nie robi...bo faktycznie robi to wszystko na tyle umiejetnie ze faceci nawet nie wiedza ze ona ich czaruje i wszyscy (moj maz tez) uwazaja ze jest swietna babka !..gdybym jej powiedzal zeby sie odwalila od mojego meza to bym sie chyba ponizyla..chcialabym jej pokazac jakos ukluc zeby nie byla taka do przodu i ze nie kazdego faceta owinie sobie wokol palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×