Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolagen w tabletkach Hit czy Kit?

Polecane posty

Gość gość

Jestem po 30 i zaczynam zauważać zmarszczki na twarzy. Na razie botox i inne nie wchodzą w grę. Chciałam spróbować z kolagenem, ale nie wiem, czy takie działanie ma sens i jest skuteczne. Jak jest z kolagenem w tabletkach, kupujecie? Czy efekt zniknie jak przestanę brać, czy może wystarczy później zmniejszyć dawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem ciekawa, czy to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama stosowała kolagen wieprzowy, jest w formie proszku, który rozpuszcza się w wodzie, chwaliła go sobie, ale potem wyczytała, że rybi jest lepszy. Zamawiam Jej Natural Collagen beauty. Ma jeszcze wyciągi z roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarbia
dla mnie blue calorad od gsh polska to jest hit! super się aplikuje, płynna konsytencja ułatwia połykanie. no i fakt że to kolagen, na stawy w sam raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod maliiiina
Ja łykam kolagen od: http://www.proto-col.pl/ I nie wiem jak radzi sobie z samymi zmarszczakami bo jeszcze takowych nie mam :) ale na pewno warto go zażywać zważywszy na stawy , włosy skóre i paznokcie! Widzę ogromną róznize a łykam regularnie juz ok 3 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ismena789
Najepszy jest kolagen , który jest w postaci płynnej ;) Ja tez biorę od dośc dłuzszego czasu Blue Calorad od gsh Polska . Ja go biore na to by ujędrnić sobie skóre na twarzy i dekolcie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kolagenu w tabletkach. Testowałam wcześniej też kolagen w płynie, ale nie był dla mnie tak skuteczny. Od kilku miesięcy miałam problem ze zmarszczkami, a także doskwierały mi bóle barku i ból ramienia. Dopiero kiedy trafiłam na stronę https://genacol.pl/kuracja-kolagenowa-niedobor/ uświadomiłam sobie, że miałam niedobór kolagenu, więc zaczęłam go brać. Teraz czuję się znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×