Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lakosta

kolczyki !

Polecane posty

zapraszam do zakupu kolczykow zrobionych przeze mnie.... mile widziane komentarze na ich temat.... napsizcie czy wam sie podobaja czy nie. jesli nie to dlaczego jednak prosze o szacunek ! jesli mas zbyc chamski nie komentuj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolnie zniesmaczona
czaderskie te kolczyki, o łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamitt
ale co to znaczy chamski? chcesz abysmy wyrazili swoje zdanie czy z góry mamy ci słodzic:)? to nie na tym pelega rzecz.. słuchac komentarzy wiesz co mozesz jeszcze udoskonalic. obserwując rynek bizuterii ręcznewj;) widze wiele rzeczy.. ale one nie maja polotu.. są bez dusyz, zwykłe i nic wiecej... nie ma w nich artyzmu... jets tylko zwykła rzemieśliniczosc. proste wzory, a przeciez prostota moze miec swoją głębie, ale trzeba miec talnet aby ja ukazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........ ......... .........
nie zamierzam być chamska, ale gdzie te kolczyki ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo a gdzie
te kolczyki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamitt
własnie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietne kolczyki :classic_cool: mam nadzieje ze nie jestem cchamska ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już przesada
Bardzo ładne. Takie lekkie i delikatne. Piekny dobór kolorów i staranność wykonania. PS.: Pochwaliłam i nie byłam chamska. A terasz wklej zdjecia, bo chciałabym te kolczyki zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knonko
rewela !!! naprawde dawno nie widzialam takich cudów najbardziej podobaja mi sie te drugie od gory:D:D:D:D o je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahaha.... boze ile na tym swiece jest debili to az zal....... chyba jasno sie wyrazilam.... mozna napisac krytyke w normalny sposob... nie rozumiesz co znacyz nie badz chamski? np komenatrze typu... wez sie schowaj, kolczyki sa do dupy.... obzydliwe...bleeeee zygac mi sie chce.... sa chamskie..... komentarze typu... : nie w moim stylu, nie podobaja mi sie... moglabys dodac to i to... moglabys zmienic to i to... nie ladne w nich ejst to i to..... nie sa chamskie tylko szczere.... wiec czego nie rozumiecie???? http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2626988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ty mozesz o innych mowic w chamski sposob: debile boze jakim debilem trzeba byc zeby prosic o komentarze zdjec do ktorych nawet sie linkow nie dalo:o lakosta, czupaczupsik...rozumiem ze jutro zalozysz kolejny topik pod inna nazwa , z tymi samymi kolczykami? Czekam z nicierpliwoscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zauwazylas..... ale te topiki sa zalozone innego dnia.... po prostu mialam nie zastrzezony nik i postanowilam sie zalogowac... stad 2 niki.... poza tym staloby ci sie cos jakbys napsiala ZAPOMNIALAS PODAC LINKA!!! korona z glowy by ci spadla czy nie stac cie na przyjazne slowo? jestes niemila i w wysmiewajacy sposob odpowiedzialas na moj topik wiec nazwlalam cie debilka.... bo nia wlasnie jestes!!!!! CZY LUDZIE NA FORACH POTRAFIA SIE TYLKO KLOCIC I PRAWIC SOBIE ZLOSLIWOSCI? NIKOGO NIE STAC NA MILE ZYCZLIWE UPRZEJME SLOWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym TALA.... czepiasz sie mojej reklamy ;] a sama wpieprzasz linka w kazda swoja wypowiedz..... nawet nie na temat zwiazany z zakupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz zeby inni byli mili a sama nie jestes :o a co do linków - ja cie o nie prosic nie bede bo i tak za chwile bedzie twoj nowy topik wiec co mam zobaczyc to i tak zobacze jesli chodzi o to ze nazywasz mnie debilka - no coz - tym sie nie przejmuje bo mnie nie znasz wiec g*wno mozesz o mnie napisac...poza tym to ty pierwsza zaczełas obrazac ludz a co do mojego wtracania linków wszedzie jak to nazwałas - jedyne linki sa juz na jednym straym topiku o kolczykach i w mojej stopce- kazdy ma w stopce co chce i ciebie akurat nie bede sie pytała czy ci sie to podoba czy nie...jak widze ty tez masz linka w swojej.. ale nie bede sie wdawac w dyskusje...w koncu to topik do komentowania kolczyków twojego autorstwa wiec pozostawiam pole do popisu innym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stopce mam linka? buaahahahahahahaha a wiesz co to jest link?..... sluchaj zalozylam swoj temat... prosilam o kulture..... zapomnialam o linku... fakt... jestem zakrecona.... skoro go nie bylo a ja prosilam o skomentowanie kolczykow to po co sie wypowiadalas??? skoro nie blyo czego skomentowac?? chamsko mnie wysmialas . i piszesz ze ja obrazam ludzi?.... puknij sie w leb.... tak samo jak ty mozesz miec w stopce rozne informacje tak samo ja moge sobie zakladac tematy..... jesli nie masz gdzie sie wyzyc... albo masz ochote sie z kims klocic.... to nie szukaj miejsca na forum bo mam wrazenie ze ludzie na forum sie dowartosciowuja i potrafia tylko obrazac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ejszcze jedno widze ze tez robisz bizuterie to juz wiem skad te zlosliwosci :] widocznie nienawidzisz konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy baby...
głupie jesteście... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz przynajmniej wiem jaki czarnu nik miała gwiazdeczka blondyneczka i bog wie co jeszcze...:o nie traktuje ciebie jak konkurencji...nie pochlebiaj sobie...:o jakos w przypadku inncyh dziewczyn ktore sie tu reklamowały nie było takich podejrzen no a teraz juz wszyscy zobacza twoj poziom :) masz jeszcze jakies gorace topiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz przynajmniej wiem jaki czarnu nik miała gwiazdeczka blondyneczka i bog wie co jeszcze...:o nie traktuje ciebie jak konkurencji...nie pochlebiaj sobie...:o jakos w przypadku inncyh dziewczyn ktore sie tu reklamowały nie było takich podejrzen no a teraz juz wszyscy zobacza twoj poziom :) masz jeszcze jakies gorace topiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się bardzo podobają te zielone kolczyki, ale wolałabym trochę krótsze. Może się do Ciebie zgłoszę i poproszę o zrobienie podobnych, ale 5-6 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już przesada
Konstruktywna krytyka: Kup szczypce okrągłe i poćwicz robienie loopów, bo strasznie krzywe Ci wychodzą. Strasznie to widać w zielonych kolczykach. W innych nie widać, bo zdjęcie nie ostre. Przez tą niestaranność kolczyki nie wyglądają jak bizuteria artystyczna, tylko tania z Chin. Tu masz linki do nauki: http://www.cafeart.pl/content/view/155/105/ http://www.cafeart.pl/content/view/489/105/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \" to juz przesada\" ... dziekuję slicznie za linki.... masz racje troszke krzywe... szczypce walsnie zamowilam, to moje peirwsze pary :) dobrze ze ktos mi zwrocil uwage na to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poza tym
ciut za drogie...uwierz mi:)zresztą-widać to po tym, że nikt nie chce kupić:)zmniejssz trochę ceny, bo to nic fantastycznego-za te pieniadze, na Allegero, można nabyć naprawdę świetne kolczyki, Twoje są poprostu przecietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już przesada
Poćwicz, to moze Ci się uda. Konkurencja jednak ogromna. Bez dobrych zdjęć i większej staranności nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000000
ten komplecik jest super...... szkoda z enie ejsts z mojego miasta, bo lubie widziec na zywo to co kupuje. ale moze sie skusze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daktylka
28.03] 21:11 zgadzam sie lakosta):) niekazdy umie rozmawiac jak tala ala;) ona chce by kazde jej dzieło chwalic pod niebiosa, a to nie na tym rzecz polega. Jak jets przecietne to co tu chwalic|? ona robi rzeczy przecietne.. zielona bransoleta z kilkoma zielonymi kulkami, nic ponad 3 z plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×