Odpowiedz na ten temat

kolczyki w pępku.........

• hhhhgfj 2006.07.10 [23:51]
    DZIEWCZYNY NAJLEPSZA JEST MASC TRIBIOTIC - KOSZTUJE COS OK 1.50.
    WSZYSTKO WAM SIE ZAGOI JUZ PO 2 TYGODNIACH JAK NIE SZYBCIEJ

A JEZELI BOICIE SIE PRZEKłUCIA TO POLECA M TAKA MASC ZNIECZULAJąCA -KOSZT OK 30 Zł 0- NIE PAMIETAM NAZWY ALE POPYTAC W APTECE
    NAPRAWDE NIC NIE CZUC UZYWAJąC TEJ MASCI SKRóRA JEST ZDRETWIAłA I NIC NIE BOLI

• Milanka 2006.07.11 [12:56]
    Ja mam kolczyk i nie boli. Chyba że o cos zachaczę. Dziś sobie kupuję ten antybiotym bo podobno po tym się dobrze goi... Ważne jest żeby tam się nie dostał pot! Bo będzie się paprało :/ no i najlepszy jest kolczyk wcale nie ze stali chirurgicznej tylko z TYTANU!!! Bo na stal albo srebro zdarzają się uczulenia!! A na tytan nie! Dlatego polecam tytan, bo sama mam i ładnie wygląda ;]
  • suavis_puella 2006.07.11 [20:10]
    uszy i pępek ... hmmm. Mi uszy zagoiły się od razu, bez żadnych wydzielin, bóli, itp a miałąm 5 dziurek. A pępek;/ Za pierwszym razem po miesiącu się przerwał no i cały czas ropiał. Po dwóch tygodniach znów zrobiłam dziurkę minął niecały miesiąc i ropieje mniej (używam oxycort w sprey'u) ale czuje, że na dniach znów sie przerwie;/, bo zostało może nz 3 mm skóry;] Następnym razem jak będę robićsmiech.gif to będę szubciej oxycortu używać, bo tribiotic mi nic nie dawał:]
  • kasioonia 2006.07.11 [22:16]
    no ja tez mam zamiar przebic pepuszek...uszy przebijalam 12 tazy i nie bolalo( moze czasami)...ale czy w pepku to boli czy nie( bo nie wiem kto prawde mowiusmiech.gif ) papa
  • asiuleczka 2006.07.12 [14:45]
    ja planuje sobie przekuc pepek,ale boje sie z lekka,poniewaz mam uczulenie na metale roznego rodzaju i zawsze mi sie pojawiaja krostki jak mam kontkatk z metalem i do tego dochodzi pot,czy powinnam zalozyc sobie kolczyk z tytanu-jest najlepszy dla osoby ktora ma uczulenie(alergia)??pomozcie
  • GrZeSiA 2006.07.15 [17:10]
    słyszałam coś o tych "przylepcach" ale mimo,że sie dobrze trzymają,to i tak wieksza siara,jakby go nam ktoś odkleił i to całkiem przypadkowo jezyk.gif Sama chce sobie przebić pępek i jakoś nie boje się tyle o ból,co o konsekwencje dot. gojenia się :/ na początek najzwyklejszy bananik,żeby gdzies nie zahaczyć usmiech.gif myśle tylko,czy przebić go u kosmetyczki,którą mam niedaleko usmiech.gif , czy też w profesjonalnym studiu :/
  • GrZeSiA 2006.07.15 [17:12]
    aaa no i mówiąc o tych przylepcach ,miałam na myśli kolczyki w rodzaju klipsu - o które pytała "batmanka" usmiech.gifusmiech.gif pozdr.
  • e-linaaa 2006.07.17 [19:27]
    czytalam wypowiedzi i boli mnie to ze niektóre z Was pisza zeby nie chodzic do kosmetyczek na przekłuwanie, sama jestem kosmetyczka i mam przekłuty pępek. i szczerze- nie bolało prawie wcale, goiło sie jakis miesiac, co dzien przemywalam woda utleniona. i pepek przekłuwala mi kolezanka kosmetyczka. i zrobila to baardzo dobrze, bo moje kochane,jesli idziecie do kosmetyczki to poprostu sprawdzcie czy ma certyfikat, który ją upoważnia do przekłuwania i tyle. oczywiscie dobra kosmetyczka przeprowadzi z Wami najpierw "wywiad"-czy macie uczulenie na np srebro, jak sie Wam goja rany i wiele innych pytan. ja polecam stal chirurgiczna a kolczyk "banan", zadnych innych wymyslnych bo moga sie zaczepiac np o pasek od spodni itp, a to okropnie boli w czasie gojenia sie rany. przed przekłuciem mialam takze posmarowana skóre mascią znieczulajaca. ale bol kazdy odczuwa inaczej, bo kazdy ma inny próg odczuwania bolu!! zgadzam sie z jednym- nie kazda kosmetyczka ma do przekłuwania dryg. widzialam wiele zle przekłutych pępków, strasznie sie paprały, nie goiły, nawet skóra przebita wysychala i kolczyk odpadał-tragedia. pamietajcie- kazdy organizm jest inny i reaguje inaczej na kolczyk. kolczyki w pępku moim zdaniem wyglądaja slicznie, do tego np oplony brzuszek i jest ekstra efekt. pozdrawiam wszystkich.
  • e-linaaa 2006.07.17 [19:30]
    a co do tytanu to oczywiscie jest najlepszy ale tez dosc drogi. pozdrawiam
  • Tytan jest the best 2006.07.21 [12:17]
    Ja przebiłam miesiąc temu. Zrobiłam to w profesjonalnym studiu tatuażu. Bolało tylko w momencie przekłucia. Przemywam codziennie rumiankiem lub solą fizjologiczną, ale tylko profilaktycznie, bo kompletnie nic się nie dzieje. Tyle się naoglądałam jakiś ropiejących i okropnie wyglądających jeszcze długo po przebiciu pępuchów, że o mojego dbam po prostu. Także dobry kolec, dobre studio i odrobina zdrowego rozsądku. Wygląda od pierwszego dnia cudnie. A mój Mąż nie może się nacieszyć ... Kręci Go to baaaaaaaaaaardzo. Polecam!
  • IVA- 2006.07.21 [12:45]
    ja mam kolczyk od p5 lat.. wszystko bylo super do momentu az zaszlam w ciaze, brzuszek sie naciagnal , skora oczywiscie tez a co za tym idzie idzieurka .... teraz to juz nie wrocilo do poprzedniej wielkosci i mam problem z doborem kolczyka....
    takze zastanowcie sie czy warto... bo taka szpetna dziurka rozciagnieta jest nie za fajna..( na brzuchu oczywiscie)oczko.gif

• fasolka myszka 2006.07.22 [12:46]
    ja mialam przebijany pepek jakies 3tyg temu... troszke bolalo...a po 2 dniach to juz w sumie nic... kapalam sie m.in w brudnej rzece ale od razu potem przemywalam spirytusem salicylowym i bylo ok... az do teraz, pepek nie byl jeszcze dobrze zagojony i poszlam do pracy ktora wymaga duzo ruchu, schlylania sie itp (13h dziennie). i znow zaczal bolec, tak samo a moze i mocniej niz na poczatku... rezgnuje wiec z pracy a nie z kolczyka i mam nadzieje ze bedze ok...
  • fasolka myszka 2006.07.22 [12:49]
    mam jeszcze pytanie do IVA... czy podczas ciazy kiedy twoj brzuch sie powiekszal mialas kolczyk w pepku czy go wyciagnelas i mimo wszystko dziurka sie powiekszyla
  • IVA- 2006.07.22 [13:45]
    na poczatku nosilam, ale kiedy brzusek byl naprawde duzy, wyciagnelam... po pierwsze zahaczal mi sie a po drugie, pepek mi wywalilo na wierzch i bylo to niemozliwe

• Fasolka myszka 2006.07.24 [15:39]
    i w tym uwazam zrobilas blad... trzeba bylo wyciagnac od razu jak juz troszke brzuszek sie zwiekszyl... a co do mojego to juz wraca do normy... i prawie nie boli...
  • Pszczółka_15 2006.07.26 [10:23]
    Ja zrobiłam sobie kolczyka 2 dni temu....Zapłaciłam 60 zł za przekłucie i około 40zł za kolczyka więc wyniosło mnie to troche wiecej niż was...i kupiłam sobie maść tribiotic po 1,50 za saszetke poleciła mi ją kosmetyczka...Jak narazie boli mnie i to tak porządnie. Nie mogę się zginać i wogóle.... Ale za to jak wygląda Mówie Wam BOSKO ... Wszyscy mi to mówia i mimo bólu WARTO!!!! Pozdrawiam !!! PA :*
  • freaky_gallegos 2006.07.26 [23:45]
    a ja mam kolczyk w pępku juz od dwóch miesięcy..goi się świetnie, właśnie dzisiaj kupiłam nowy, taki fajny z niebieskim motylkiemsmiech.gif zmieniłam w ogóle bez żadnych problemów, nawet nie dbałam szczerze mówiąc tak bardzo o ten kolczyk po przekuciu a zagoił mi się beż żadnych komplikacji...a przekucie mnie prawie w ogóle nie bolało..ale to zależy od organizmu..każdy inaczej reaguje..a co do kolczyka, to jeśli macie na to ochotę to idzcie najlepiej do studia tatuażu z piercingiem..ja zapłaciłam 100 ziko z kolczykiem...i jestem happysmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Polecam! xD
  • Piecyk 2006.07.28 [22:05]
    dziewczyny nie róbcie tego bo to jest ochydne ochydnie wyglada i w dodatku na pewno boli. Nie róbcie tego bo jak widze jakas tłusta grubaske z jakims kolczykiem albo jakas super laske to tak samo OCHYDNIE WYGLADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  • freaky_gallegos 2006.07.29 [09:52]
    sorki..ale jest nie wielu chłopaków którym się to nie podobausmiech.gif a poza tym taki kolczyk dodaje pewności siebie..można wierzyć lub nie ale to prawda...i jeszcze jedno..to prawie wcale nie boli, porównalne uczucie do pobierania krwi..przynajmniej w moim przypadkusmiech.gif tylko czułam jak igła się wbiła a potem już nic xD więc wcale nie zgadzam się z kolegą...
  • A ja znowu nie jadłam 2006.07.29 [09:57]
    Ja zrobiłam sobie kolczyk 3 lata temu, po pół roku wyjełam i bardzo cieszę sie z tego powodusmiech.gif
    Sam moment przekłuwania nie był straszny, bo kosmetyczka posmarowała mi wcześniej maścią znieczulającąusmiech.gif
    Non stop leciała krew z ranki, bolało mnie strasznie w końcu mój chłopak powiedział żebym wyjęła go raz na zawsze ...
  • mnmnmnmnm 2006.07.29 [10:00]
    mialami zdjelam juz trzy lata nie mam- czemu? bo juz prawie wszedzie te kolczyki w pepkach, teraz mam na paznokciach i to jest fajne niespotykane a dziury nie mam zarosla, jakas dziewczyna pisala ze w ciazy jej ta dziura rozrosla sie jak mniejszy pepek to juz wolalam wyjac choc jeszcze nie planuje, tez polecam te lepsze nie oszczedzajcie a na zlote mozna alergi dostac chociaz nie mialam, tak sobie mysle czy ozdoby na zeby sie przyjmasmiech.gif pozdrawiam

• freaky_gallegos 2006.07.29 [13:18]
    a mi się kolczyki w paznokciach nie podobają..uważam że to głupie (bez obrazy)..a kolczyki w pępku są fajne..ale jak będę w ciąży to od razu wyjmę jak się dowiem żeby dziurka się zdążyła zagoićsmiech.gif
  • aguśśśła 2006.07.30 [16:54]
    heh... mam 16 lat juz od 2 lat przekuty pepek.. dodam ze samam go sobie przekulam i sie nie bawilam z tym, nie uzywalam zadnych masci, ani wody utlenionej. i mi sie dobrze zagoilo juz po miesiacu, tylko bralam perfuma (teraz wiem ze to zle) .... ale jakos nie jestem kosmetyczka a sama dziewczynom przekuwam pepki, wiec moim zdaniem trzeba poprostu umiec, bo niekazda kosmetyczka z papierem umie, bo mojej kolezance jak jezyk przekula to musiala isc na pogotowie i 2 szwy wiec!!!!! jaki jest moral smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ,,,, pa!! a pozatym teraz jest u nas modny kolczyk pod jezykiem... dodam nie zaczepia sie w niego jedzenie i nie boli, najwyzej 2 pierwsze dni, ale nic nie puchnie smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif wiec pozdrawiam milego przeklowania =>? dodam jeszcze ze kolezanka mi go zrobila, zwykla igla jednorazowka 12 ;smiech.gif
  • ewe 2006.08.02 [01:20]
    ja pepek przebilam we wrzesniu a za pare miesiecy okazalo sie,ze jestem w ciazy(rana nie byla jeszcze zagojona)).brzuszek rosl a wraz z nim...zmieniala sie moja blizna po przekluciusmutas.gif .dlatego bardzo zaluje mojej decyzji o kolczyku......
    gdyby nie to,mialabym dzis nadal super cialo.
    co z tego,ze nie mam zadnych rozstepow po ciazy jak moj brzuch szpeci paskudna ok 3 cm blizna?(przebiega w góre od dziurki po kolczyku).
    a kolczyka i tak nie nosze,bo jeszcze bardziej zwracal by uwage na ten mankament...

• ewe 2006.08.02 [01:24]
    i wyciagnelam go od razu gdy dowiedzialam sie o ciazy!a mimo to...

• Bayeczka 2006.08.03 [11:38]
    hej! Dziewczyny bardzo chce sobie przebic kolczyka w pępku tylko mam jeden problem moj pępek nie jest taki idealny do kolczyka czy mimo to da sie przebic kolczyka w kazdzym rodzau pepka czy nie zabardzo?
  • ewe 2006.08.03 [14:24]
    nie wiem czy wiesz,ale nie przebija sie PĘPKA,a po prostu SKÓRĘusmiech.gif
    wiec nie kumam w czym masz problemusmiech.gif

• ewe 2006.08.03 [14:25]
    a jesli juz pepek masz jakis taki nie tego,to kolczyk Ci go zakryje(taki z jakims wiekszym,wybajerowanym \"oczkiem\"czy zawieszka...czy jak tam to sie zwie)

• freaky_gallegos 2006.08.03 [23:35]
    taa..ale wiesz..jak masz taki wypukły pępek to nie radzę ci robić kolczyka bo to wygląda ohydnie..przynajmniej wg mnie..://
  • marikaSaluut 2006.08.03 [23:39]
    ja byłam przekłuc pępek w salonie tatuażu i kolczykowania. zapłaciłam 100 zł i nie musiałam mieć zgody osoby pełnoletniej i kolczyk był wliczany w cenę. przekłucie bolało nawet bardzo. rana goiła się tak koło 2 miesięcy. zaczęła mi lecieć ropa z dziurki ale raz popsikałam perfumem i od razu się zagoiło bez powrotów usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat