Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fioletowe irysy

kołdry, pościele, prześcieradła... gdzie kupić?

Polecane posty

Gość fioletowe irysy

Kompletuję wyposażenie do nowego domu i chciałabym kupić kołdry, komplety pościeli, prześcieradła i narzuty na łóżka u jednego sprzedawcy, zaoszczędzając na jeździe samochodem do sklepu czy na kosztach wysyłki. Czy możecie mi polecić sprawdzonego sprzedawcę? W grę wchodzi Poznań. Lub oczywiście internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Posciel nie ma liczby mnogiej, nie ma takiego rzeczownika jak posciele jest jedna pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ikei albo
w ysk -u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
ale gapa - Dziękuję, zapamiętam na przyszłość. MK Cafe - Ikea ma faktycznie pościel w moim guście, ale ma nietypowy wymiar 200/200, a ja potrzebuję 200/220. A w ogóle jak w praktyce sprawdzają się te ikeowe poszwy? Jak wyglądają po kilku praniach? I jak często pojawiają się nowe wzory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Ikea ma fajna gatunkowo pościel ale oprócz niestandardowego rozmiaru cena tez nie jest jakas rewelacyjna, no poza promocjami. Inna "upierdliwoscią" jest potrzeba prasowania czy tez maglowania. wzory i kolory fajne i czesto sa nowosci. Ja mam koło siebie super sklep z takimi rzeczami i juz nie kupuję w Ikei ani w Jsku-moze tez poszukaj sklepu z polskim asortymentem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
ale gapa - A sklep, o którym mówisz, to jakiś konkretny producent polski? Może są jakieś polskie firmy, które szczególnie polecasz? Przyznam, że pościel, której używałam do tej pory, to były prezenty ślubne, ale teraz wymieniam kołdry na większe, więc i pościel muszę wymienić. Nie przeszkadza mi konieczność prasowania, zawsze prasuję pościel po upraniu (choć mój mąż śmieje się, że to bez sensu, bo już pierwszej nocy się wygniecie - ale takie przyzwyczajenie wyniosłam z domu i lubię to robić). Mam jedną pościel z bawełny o splocie satynowym i jestem z niej niesamowicie zadowolona, ale widzę, że komplety tej pościel mają bardzo zróżnicowane ceny i nie wiem, czy taka za 50 zł będzie tak dobra jak ta za 150...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Mój sklep nazywa się Max- Decor i jest w Michałowie-Reginowie kolo Legionowa. Ma swoja strone internetowa wiec mozesz podejrzeć jakich producentów oni maja wyroby. Ja zawsze mowie Pani Zosi czego potrzebuję i ona mi wybiera -zawsze sa to trafione zakupy-nawet nie patrze na nazwe producenta a jak się okazuje to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Sorry firma się pisze przez K a nie przez C i niestety na stronie nie ma wyszczególnionych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam pościel Bielawską-polską . Jest z dobrej jakościowo kory i jest przyjemna/nie odbarwia kolorów. Na allegro pełno aukcji a cena przystępna. ok 55zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio bardzo długo szukałam jakiegoś dobrego sklepu internetowego gdzie takie rzeczy można kupić i znalazłam ciekawy sklep http://www.posciel3d.com/30-posciel-3d-160x200.html - kupiłam w nim świetną pościel, w dobrej cenie i mogę przyznać że jakość pościeli jest również niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancysia
Tuchos ma fajne komplety. Zwłaszcza 3d robią furore.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam jakiegoś fajnego sklepu internetowego, wolę chyba sklep niż allegro, może ktoś coś polecić aktualnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy ich nie sprawdzałam, więc nie mogę polecić, ale śledzę ich na facebooku i mają bardzo ładną pościel, nie wiem jakiej jakości, może ktoś już próbował? Marzy mi się ta pościel w róże, ale nie wiem czy się odważę. Napiszcie jeśli zamówicie u nich, będę wdzięczna :) Tutaj znalazłam https://www.krainaobrusow.pl/Katalog/Posciel/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kołdry puchowe ze sklepu www.fabrykasnu.info.pl i są super! Miękkie, ciepłe i świetnie uszyte. To jest polski producent kołder i poduszek i mają też w ofercie kołdry wełniane i antyalergiczne. Ale ja zdecydowanie wolę te puchowe, są najmilsze. Pościel polecam z Andropolu, ja lubię z satyny bawełnianej, bo kora jakoś mnie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orleska
Temat dla mnie, bo akurat w zeszłym tygodniu przyszły mi prześcieradła z tego sklepu: http://mowiszimasz.com.pl/pl/943-Przescieradla super jakość, a co najważniejsze - cena wspaniała. Moje dzieciaki to urwisy i trzeba im często kupować nowe prześcieradła, bo stare ciągle niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiało mogę polecić sklep www.elway.biz/ kupiłam tam dwa komplety pościeli, jestem bardzo zadowolona, kolory intensywne nawet po praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep karo.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam pościeli , przejrzalam te link ktore zostaly wrzucone i Tuchos ma naprawde dobre ceny a szukalam czegos w przystepnej cenie wlasnie :) Wgl wesolo na tej stronie, tyle kolorowych akcesriow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werstka
Sama od jakiegoś czasu szukałam porządnej kołdry oraz poduszek posiadających własciwości hipoalergiczne ( od dawna mam uczulenie na roztocza). Zamówiłam sobie w końcu poduszki oraz kołdrę z włóknem Alpaki. Kupowałam tutaj: http://www.myalpaca.pl/ Jestem zadowolona. Może cena nie jest taka niska ale produkty te nie zatrzymują wilgoci, nie rozwijają się roztocza. Są również miłe w dotyku oraz ciepłe. Warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko myslalam ,zes z zapadlej wsi gdzie od sklepu do sklepu kilometry ,ale z Poznania i az robisz larum na forum ...chyba ze chcesz zeby zaraz odpisywali spamerzy .Smieszne i naiwne sa pytania ,,ot pyta zeby zapytać''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Polecam sklep ze strony www.agdchrosciel.pl . Mają prawdziwe ABC do domu – do jadalni, łazienki, sypialni itd. Można tu się obkupić po same zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjnapanidomu84
Mnie najbardziej wkurza, ze to trzeba wymieniac regularnie. Ja to robie co najmniej raz w roku, zeby bylo b. swieze i nie przypominalo zmietej szmaty. Teraz poluje na oferte w Polomarkecie - będzie można kupić kołdrę, poduszki i poszewki mega tanio, a jakosc znajac ich dobra: http://www.polomarket.pl/gazetki/6/#18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×