Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOLEJNY JE'BANY KSIĄDZ PEDOFIL

Polecane posty

Gość gość

I jeszcze je'bany skur'wiel prokurator pier'doli prosto w oczy takie bzdury. Zamorduje tego je'banego skur'wionego chu'ja. Księży trzeba ustawić pod mur, wystrzelać i rzucić na pożarcie lwom w zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się dziwię rodzicom że sami puszczają dzieci do kościoła i na takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidze księży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohery siedzą cicho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2012 roku wyroki za akty pedofilskie i „inne czyny seksualne z nieletnimi” odsiadywało 1468 osób, w tym: 900 bezrobotnych, 70 murarzy, 40 pracowników dorywczych, 30 ślusarzy, 30 rolników, 25 mechaników. Osadzeni w więzieniach duchowni wyznania katolickiego, wychowawcy, pedagodzy i nauczyciele stanowili „pojedyncze przypadki”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo i polańskiego trzeba do wiezienia za g,wa,łt na 13latce a dzisiaj jest z nim film na jedynce pedofile studenci i uczniowie To zdarzenie najprawdopodobniej odciśnie piętno na 11-letniej dziewczynce spod Wągrowca do końca życia. Została ona zgwałcona przez dwójkę swoich...kuzynów w wieku 14 i 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofile znajdują się w różnych miejscach , to nie są tylko księża , ale także nauczyciele , urzędnicy , ojcowie , prawnicy , sportowcy , muzycy , malarze , piekarze , kominiarze... Wiele osób z powodu ostatnich wiadomości o pedofilii w kościele , zaczeło odchodzić z kościoła Rozumiem , że w przypadku głośnej afery o pedofilii w szkołach , ludzie zaczeliby rezygnować z edukacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy Sącz: 14-latek zgwałcił 6-latkę, W Kujawsko-pomorskiem 14-latek zgwałcił 3-latkę i takich wiadomości jest ponad setka stron Trzej gimnazjaliści dwóch 15-latków i jeden 14-latek) brutalnie zgwałcili 31-latkę. Wszystko wydarzyło w jednej z kamienic w cieszącej się złą sławą dzielnicy Żar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że nie księża idą do pierdla a nie do innej parafii ku'tasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te czasy dawno minęły teraz księży Watykan wydala ksiezy pedofilów np Abp Józef Wesołowski przestał być księdzem i biskupem 800 kapłanów zostało wyrzuconych z kościoła łatwo jest oskarży taśmy niewinności" księdza skazanego za pedofilię.https://www.youtube.com/watch?v=hiSWj8m0L3c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewacki bizmesmen zapłacił dziewczynie zeby oskarzyła ksiedza o pedofilie miał powiazanie z platforma i dla tego dowody niewinosci ksiedza zgineły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który to ksiądz ? Może coś bliżej ? Skąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówili dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Gadansku komendant policji zr***** dziecko, nienawidzę policjantow, reżyser zr***** maloletnia jak ja k***a nienawidzę rezyserow. zresztą pewnie i tokarz i malarz i hydraulik jak ja nienawidzę tokarzay , malarzy i hydraulikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego, że pedofilem może być każdy, ksiądz to nie każdy, rzekomy sługa boga itd i co robi... to nie jest to samo co murarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdego sądzi z jego grzechów, częstuje opłatkiem, wypowiada się w imię boga o dobroci, niebie i piekle a potem dyma dziecko, no wez sie puknij w czolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wina boga że dał ludziom popęd seksualny - nie byłoby popędu nie byłoby ludzi, nie byłoby ludzi nie byłoby problemów. Po co się rozmnażać skoro i tak wszyscy umrzemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co się nie rozmnażać skoro stanie się to samo, to taki sam wybór, nie nie robienie to też wybór jak każdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniosek? Jak już się żyje to niech się robi wszystko co się nam żywnie podoba - gwałćmy, zabijajmy albo żyjmy uczciwie. Jak kto chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcę komuś na coś nie pozwolić i ok, to jest ten sam tok myślenia, więc nie powinieneś zaczynać, bo stajesz się hipokrytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest hipokryzja? Anarchia i bezcelowość życia oraz pewna śmierć to nie hipokryzja. Twoje nie pozwolenie g****o znaczy, W Iranie grozi kara śmierci za zabójstwo a i tak zabijają. Kogo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co najgorsza za amboną mówią przykazania.nie porządaj żony bliźniego swego...a dzieci wykorzystują. I weź idź do spowiedzi do takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię to co myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt

Ja tam swoje dzieci ucze aby trzymaly sie z daleka od panow w sukienkach i tyle. Zepsucie tej instytucji przekacza wszelkie wyobrazenie. Jesli ktos szuka Boga to na pewno nie znajdzie go w kosciele. Jak trzeba byc ograniczonym aby majac wiedze na temat historii kosciola i jej przedstawicieli posylac tam swoje dzieci?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamciag

a najwiecej korzystają małe dziwki z biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciamciag

ja np jako chlopiec bylem olewany, a rówiesnicze dziewczyny sie calowaly ze starszymi w przedsionkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×