Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubek ciepłej kawy

Kolejny nieerotyczny temat.

Polecane posty

No ale skoro nie ma się życia erotycznego, to takie są potem skutki :( W każdym razie wczoraj definitywnie padł mi mój odkurzacz i żadne próby reanimacji nie przyniosły skutku. Zdechł i koniec. Siadłem więc do komputera, z kubkiem herbaty i kanapką i zacząłem przeglądać oferty zamieszczone w sieci. Allegro, OLX i inne serwisy aukcyjne, sklepy internetowe, fora z opiniami. Rozważania - kupić starszy model, ale z mocniejszym silnikiem, czy nowszy, ale mniej energożerny. No i zanim się obejrzałem, była 22.30. Spędziłem 4 godziny szukając zwykłego odkurzacza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
Ty się streszczaj z tym kupowaniem, bo wiesz, Unia chce wprowadzić zakaz sprzedaży odkurzaczy z mocą powyżej 1600W. A za trzy lata co najwyżej z mocą 900W :D W sumie ja mam ten sam problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
A konkretniej chodzi o zakaz produkcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek ciepłej kawy
Myk w tym, że obecnie produkowane odkurzacze o mocy powiedzmy 600 czy 750 W mają tak skonstruowane silniki, że ich moc ssąca odpowiada starszym modelom o mocy około 2000 W (które że tak powiem "na wsysie" mają jakieś 350 - 400 W). Przy mniej więcej 1/3 zapotrzebowania na energię. I to tylko dodatkowo komplikuje sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
To po co to całe rozważanie czy mocny, czy energooszczędny, jeżeli można kupić dwa w jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
Ja nie jestem też do końca przekonana o tych nowych, które wyżej opisałeś. A co do odkurzaczy, ponoć dobre są z wodnym filtrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
Zwłaszcza, jeśli ma się w domu alergików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam od paru lat z filtrem wodnym, rewelka nie trzeba ganiac ze śmieciami z odkurznia na śmietnik tylko syf wylewa się do kibla spłukuje wszystko pod prysznicem i z dyni. Ssać tez nieźle ciągnie slowem rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka godzin dziennie? No to chyba willa, coś ściemniasz z tym, że jesteś ubogi :) W sumie dobre sito dla materialistek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ile takich małych szczoteczek zużyjesz, żeby oczyścić mieszkanko? Jakbys zsumował ich koszt to spokojnie wystarczy na odkurzacz. Nie liczę kosztów leków przeciwbólowych i rozgrzewających mięśnie pleców, no i kosztów pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
Mi wystarczał mój Elektrolux 1400W, dopóki się nie połamał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
Siadanie na odkurzacz mnie nie jara ;) I nie ja go zepsułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
Ale została użyta większa siła na jedną z jego części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
..części odkurzacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od odkurzacza
Ja?! Co Ty sobie w tej główce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×