Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pucipucipu

Koleżanka do odchudzania :)

Polecane posty

Gość Pucipucipu

Któraś chętna? ;p Bo ja mam już dość! Trzeba się wziąc za siebie :) Chciałabym żebyśmy się wspierały, podsyłały sobie fajne ćwiczonka itd.. :) Któraś chętna? Będziemy laski :D ja mam 172 cm i waże 77 kg ;/ Mój cel 65 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońcezaoknem
cześć:) mogę się przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podobnie ale polecam stronę vitalii fakt, że wciskaja się z dietą do iopacenia, ale da się bez tego wrzuca sie postępy. mozna mieć znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucipucipu
sloncezaoknem to powiedz cos wiecej o sobie ;p Mialam juz konto na vitalii, ale tam trzeba jesc 1800 kcal dziennie, jadlospis to musi byc taki ze oooo, bo inaczej jadą po Tobie jak po Zenku.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diety to sa do sdupu no oczywiscie ze to tak jest to przecie normalka no zupelnie no tak no w ogole :) www.youtube.com/watch?v=1FT_YcldLa4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucipucipu
gość Ty tez chętny na diete? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda12345
Witam autorke :) ja chętnie moge sie do Ciebie dołączyć bo też szukam kumpeli do wspierania sie :) jesli mnie do siebie przyjmiesz,jestem 3 dzień na d. dukana startowałam z wagi 68kg dziś waga wskazała 64,8kg jest super jak dla mnie bo do zrzucenia mam sporo moja idealna waga to 52kg mam nadzieje że mi się uda ,samemu jest bardzo cieżko a zwłaszcza kiedy w domu same żarłoki miesa i tłustych potraw ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil Stoch wzrost 173 waga 53 kg ja mam 13 kg do zrzucenia przy takim samym wzroście więc moge dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda12345
witaj SmutnaLilja :)ciesze sie że ktos sie odezwał:)napisz cos wiecej o sobie z jakej wagi startowałaś itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońcezaoknem
mam 172, 60 kg . Moim najgorszym problemem jest bardzo wystający brzuch i boczki, teraz ograniczam węglowodany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja startuje z 84,4 kg, przez ostatni rok przytylam 15 kg. Mam 178 wzrostu, daze do 65. Obcielam totalnie slodycze, makaron, ziemniaki, chleb. Moze zytni bede jesc w malych ilosciach, do tego duzo warzyw, chude mieso, kasze, duzo wody, zielonej herbaty i chce w koncu sie ruszyc moze basen, bieganie, albo w domu cwiczenia na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moge sie do was podlaczyc? Wlasnie ugotowalam sobie zupe warzywna i od jutra zaczynam diete wlasnie z ta zupa. Planuje na sniadania jesc owsianke, pozniej zupe, jakis owoc i dalej zupe. Nie lubie kapuscianej wiec zdecydowalam sie na warzywna :) no i cwiczenia oczywiscie. Katuje Chodakowska od jakiegos czasu i widac jakies efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Lucy, czym nas wiecej to wieksze wsparcie i wiekszy ******* forum :) Napisz ile wazysz i ile masz do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do zrzucenia te 13 kg będę tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda12345
Witam u mnie dziś dzień 4 uderzeniówki ,jeszcze tylko 2 dni i bedę mogła jeść warzywka już nie moge się doczekać :) a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w lozku kolejny dzien, jakis wirus mnie dopadl :( Tez bylam raz na Dukanie, po ciazy. Niestety nie doprowadzilam diety do konca i kilogramy wrocily.. Wtedy startowalam z 70 kg i schudlam do 62 kg, teraz mam gorsze wyzwanie. Zdrowo sie odzywoam od 4 dni, nie ciagnie mnie do slodyczy na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni K a
hej!! ja od 2 tyg jestem na diecie 1400- 1500kcal jem wiecej bialka, blonnika pozegnalam ziemniaki, ryz, makarony i slodycze, pije ok 1 - 1.5l wody dziennie a rano lub wieczorem cwicze z Mel B cwiczenia: rozgrzewka+cardio+ albo nogi albo Tiffany (co drugi dzien) po 2 tyg moj wynik to 0.5kg niewiele ale zdrowiej :p mam nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Witam, ja od dzisiaj zaczynam znowu swoją walkę o upragnione 58 kg. Trzy lata temu schudłam 23 kg i ważyłam 55, ale przez moje słodycze w ciąży przytyłam to co zrzuciłam, niska waga się utrzymywała długo, no ale córcia była dla mnie ważniejsza. Ogólnie słodyczy nie jem wcale. Teraz jest zdrowe odżywianie i jedzenie do 19, a nie o 23. Muszę jescze wymyśleć coś z ruchem ale nie wiem co, bo nie mam za bardzo możliwości i czasu. Te 23 kg schudłam na dukanie. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w walce z tymi ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sniadanko mialam jajecznice i salatke pomidor, papryka, szpinak, cebula, czosnek, awakodo. I znowu do lozka, ciag dalszy walki z wirusem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Waga 78 (chyba) jutro rano się zważe, wzrost 164. Od dzisiaj zdrowo się odżywiam i staram się nie łączyć białka z węglowodanami, a ćwiczenia to może z 15 minut skakanki? Dzisiaj zjadłam kromkę razowego chleba z sałatą i pomidorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motulkowa
Najgorsze, że postanowiłam się odchudzać w nocy, nie mogłam zasnąc i nic zdrowego nie mam w lodówce. U mnie jest problem w tym, że pół rodziny nie ma problemów z wagą a druga połowa niestety ma i trzeba będzie coś pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×