Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

koleżanka w pracy pali e papierosa a ja bym chciala zeby tego nie robila bo

Polecane posty

Gość gość

mnie to dusi, mam astme i nie wiem co ten dymek z niego zawiera, ale mam po tym dusznosci :O prosilam ja zeby tego nie robila, ona odklada tego e-papierosa a pozniej po jakims czasie znowu po niego siega. jak mam na nią wpłynąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moorland... rece opadaja. e-papieros to nie jest para wodna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to niby jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu twoje "gość" jest na zielono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a liquid to sama woda? nie. to jest mnostwo chemii! gdybym sie przez to nie dusila to by nie bylo problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moorland to ty sobie sprawdz sklad tego dymu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ma jakis aromat w papierosie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym jest nikotyna i czasem dodają zapach. Więc, zakładając, że masz bardzo ostrą astmę, drażnić może cię zapach właśnie, koleżanka może mieć starą grzałkę i ta para śmierdzi spalenizną, ma jakiś "lewy" płyn albo ty sobie wmawiasz. To po chwili znika, nie unosi się jak dym z papierosa więc o ile nie siedzisz 10cm od jej twarzy nawet nie powinnaś tego poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bezzapachowym tez mnie dusi wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklad dymu jest wysoce ekologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba nie ma tej fajki na wegiel zeby cie dusilo,przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moorland jestes w bledzie. liquidy przeciez nie sa na bazie wody, prawda? nie ma regulacji odnosnie skladu liquidow wiec cholera wie co w nich siedzi. niestety, wech mam bardzo dobry, jak miala zapachowe to w ogole mi oddech odbieralo, ale jak ma bezzapachowe i siedzimy w zamknietym pomieszczeniu to tez mi duszno. i astmy nie mam specjalnie ostrej wrecz o bardzo lagodnym przebiegu, a jednak mam dusznosci. a ty moorland siejesz dezinformacje mowiac ze to tylko para bo to jest błędne myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, powiedz to moim plucom ze przesadzają że się duszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się idź zapytaj jej jaki ma skład tego płynu i przyjdź mi powiedzieć, bo ja do tej pory słyszałam tylko o tych na bazie wody ;) Nie ma znaczenia czy siedzisz w zamkniętym pomieszczeniu czy nie, ta para się nie unosi, nie powinna. Chyba, że koleżanka ma uwalony papieros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz. Upierdliwa jesteś i tyle. :D I żeby nie było ja nie palę i jestem przeciwniczką palenia. Ale przesady nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja popalam zwykle papierosy i co do zwyklych nie mam nic. upierdliwa... a ty poy****a :O astmy nie masz to nie wiesz jak to jest jak tchu brakuje :O tak, najlepiej mnie oskarzyc ze przesadzam :O chcesz porozmawiac z moim pulmonologiem o tym? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moorland jeszcze nie slyszalam o liquidzie na bazie wody, jak taki znajdziesz to daj znac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to mnie ręce opadły. dopieprzasz się i tyle, astmę masz, sama palisz zwykłe, ale para ci przeszkadza :D. Ból głowy też masz na zawołanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moorland rece ci opadly bo gdzies ci ktos powiedzial ze palenie (zwyklych) papierosow na astme szkodzi, a to akurat jest mit 🖐️ natomiast jak ktos przy mnie pali e-papierosa to mam dusznosci. goovno jak widac wiesz, to po co sie udzielasz? zreszta moje pytanie bylo - jak mam na nia wplynac, jak mam z nia rozmawiac by przestala przy mnie to palic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym nie pale co dzien, a popalam (od przypadku do przypadku - a to zasadnicza roznica) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka też przy mnie zapaliła raz..też mam astme i tez mnie ten zapach dusił..poprosiłam ją i przestała..powiedz, że Ty masz astme, a wtedy ma się wrażliwe drogi oddechowe i płuca, że duszności są bardzo nie przyjemne, bo mam problemy z oddychaniem itp..a jak nie to idź do jakiegoś szefa..powinien dbać o Twoje zdrowie i normalne samopoczucie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet, jeśli zwykły nie szkodzi na astmę (o czym nie wiem), to na pewno szkodzi na milion innych rzeczy, dla mnie głupotą jest zaczynanie z fajkami. A e-papierosy są tak skonstruowane, że do powietrza uwalnia się właśnie PARA WODNA. Nie truje się w ten sposób innych, a jedynie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna normalna odpowiedz! masz asmtę to rozumiesz jak to jest, prawda? jak ktoś nie ma to nie zrozumie i uważa że się przesadza, a ja naprawdę nie chcę pogorszyć swojego stanu bo mnie lekarz tak wyoprowadził że praktycznie obchodzę się już bez leków. a jak dalej będe narazona na takie czynniki to znowu będe musiała ciagle na inhalatorach jechać :( tylko ze ja ją prosiłam już nie raz. nie chciałabym konfliktów w pracy, ale chyba jednak będę zmuszona iśc do szefa skoro moje prośby nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyłe papieorosy popalam jedynie przy piwie, od czasu do czasu, i jak ktos przy mnie pali to naprawde jest duzo mniej drazniace. a nie wiesz o tym bo tak sie utarlo ze jak ma sie astme to palenie pogarasza, a tak wcale nie jest, to jest stereotyp. palenie nie jest wskazane, ale przeciez nie pale nalogowo. jak jestem pijana to tylko popalam. i niestety mylisz sie jesli chodzi o e-papierosa, wlasnie ze nie sama para wodna sie ulatnia. liqiud nie jest na bazie wody i przeciez on nie wsiaka w 100% w pluca,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkaa
Moorland, gdyby to była tylko para wodna, to efajki nie byłyby zakazane przykładowo w samolotach, autobusach - więc na chłopski rozum COŚ więcej tam jest niż ta para wodna, tylko producenci usiłują wciskać że nic nie ma. Palę normalne papierosy, próbowałam przerzucić się na epapierosy ale dostawałam też duszności! Myślałam że sobie gardło wykaszlę, a przy zwykłych papierosach nie mam czegoś takiego, więc z bólem portfela wróciłam do zwykłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie chcesz pogorszyć swojego stanu zdrowia to przestań palić zwykłe papierosy idiotko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkaa
I zgodzę się z tym, że zwykłe papierosy przy astmie nie szkodzą - jestem żywym dowodem :) Mam coraz lepsze wyniki na spirometrii, mimo tego że palić zaczęłam już po wykryciu astmy. Ostatnio nawet pani robiąca mi spiro nie mogła uwierzyć że takie wyniki się pojawiły, a w formularzu mam zaznaczone że palę. Żeby było śmieszniej, mam znajomą która ma to samo - i zresztą mówi że jak próbowała rzucić to dusiła się z astmą gorzej, niż przy papierosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Palę normalne papierosy, próbowałam przerzucić się na epapierosy ale dostawałam też duszności!" Też tak na początku miałam, płuca są przyzwyczajone do zaciągania dymu i substancji smolistych natomiast nie są przyzwyczajone do zaciągania pary wodnej. Czy na początku palenia zwykłych nie dusiłaś się? ;) Po tygodniu złe reakcje mineły, mam więcej kasy w portfelu, poprawiła mi się cera same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×