Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja1515

kolor pokoju?

Polecane posty

Gość ja1515

Ostatnio zdecydowalam sie na pomalowanie pokoju, poniewaz teraz mam bialy/lekko szary i ten kolor mnie zasmuca. Mam duze okna w pokoju. Myslalam o kolorze zolto niebieskim lub zoltym i mocnym lecz zgaszonym czerwonym(czerwony ma byc tylko pasek). Co o tym myslicie? A moze jakies inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Jak rozumiem sypialnia? Żółty może być fajny ale musisz poszukać odpowiedni odcień bo jajecznica nie jest fajna :/ a jakiego koloru masz podłogę i okna, parapet itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1515
Chce pomalowac mój pokój(pokoj nastolatki). Kolor podlogi to jasny brazowy, parapet ciemno brazowy, meble brazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikado201
najprościej będzie jak wgrasz sobie zdjęcie pokoju do jakiegokolwiek kreatora. tam sobie be pospiechu dobierzesz kolor ścian do mebli czy dodatków. ja tak zrobiłam przed remontem. korzystałam z tego kreatora http://www.barwy-natury.com.pl/kreator/#/kreator/1/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maffas
Polecam kreator na stronie Barw Natury. Dzięki temu że najpierw pomalowałam ściany właśnie w komputerze uniknęłam katastrofy! Chciałam żeby cały pokój był zielony... i owszem zielone są dwie ściany, ale w zupełnie innym odcieniu niż miały być a do tego dwie pozostałe ściany zamiast czarnego koloru są w delikatnym różu, ale takim prawie niewidocznym. Polecam zanim weźmiecie pędzle do ręki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaikot
dzieki za odpowiedzi, chyba popatrze na ten kreator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście pomalowanie pokoju na jakiś żywy kolor to świetny pomysł :) Jest to świetny sposób na ożywienie smutnych, nudnych ścian. Oprócz nowego koloru, polecamy także wykonać za pomocą naszych farb dekoracje na ścianach :) Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.farbykabe.pl/?pid=110 W razie jakichkolwiek pytań pisz, chętnie pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy wybór kolorów ma Flugger, dodatkowo farby sa wysokiej jakości. A jeżeli nie spodoba Ci się żaden gotowy kolor to na miejscu wymieszają Ci wybrany kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie najpierw zamów próbki, flugger ma w ofercie 3 szt z całym zestawem do malowania tylko za 10 zł , świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jeżeli jest możliwość zamówienia próbek to warto skorzystać, można sprawdzić jak kolor się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już droższych i bardziej badziewnych farb niż ten flugger chyba nie ma... uwidział mi się u nich jeden kolor, taka brzoskwinka jasna, i TRZY razy trzeba było ścianę malowac, żeby był efekt, a przy podobnym kolorze innej firmy już po razie było ok (ściany przygotowane jednakowo), drugie pociągnięcie było dla spokoju sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się wierzyć ? Ja zawsze używam farb tej firmy i nigdy nie miałem podobnych problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesia00
zazwyczaj jasne farby mają słabsze krycie, poza tym taka informacje można przeczytac na wzorniku kolorów - jest to normalna rzecz przy profesjonalnych farbach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poweryn
Niedawno robiłem remont pokoju i skorzystałem z tego katalogu modnych kolorów w 2014, przejrzyj może znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie_
faktycznie warto się czasem poinspirować przy wyborze kolorów ścian, ja często korzystam z tej strony :) http://flugger.pl/Flugger%20Farver/Home/Inspiration/Trend2014.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi__
bardzo ładne te trendy kolorystyczne, ciekawy jest ten miętowy kolor Courage Blue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ten kolor jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaa
W kwestii wyboru odpowiedniego koloru do wnętrza warto się poradzić fachowca - dobrych doradców spotkałam w salonie firmowym Flugger - podpowiedzą, pokażą wzorniki, można zamówić próbki wybranych kolorów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja najbardziej lubię tapety tego producenta :) planując remont warto zajrzeć do ich salonu i przejrzeć wzorniki mają na prawdę piękne wzory... i od razu można dobrać odpowiedni odcień farby co jest dużym ułatwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×