Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A Kalinowski

Konferencja w Tychach

Polecane posty

Gość A Kalinowski

Szanowni Państwo. Przymierzam się do tego, żeby zorganizować konferencję w Tychach. Polecono mi hotel Piramida ze względu na wysoki standard, na którym na bardzo zależy. Czy ktoś z Państwa ma jakiekolwiek doświadczenia z tym miejscem? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje. Jednocześnie dodam, że jeśli jest jeszcze jakieś inny hotel godny polecenia-proszę o nim również napisać w komentarzu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety w Tychach nie znam żadnego hotelu ale za to znam świetne miejsce w Wieliczce - http://hotellenart.pl/ . To doskonały hotel ze świetnie wyposażonymi salami konferencyjnymi. W środku jest naprawdę znakomicie i można zorganizować tam świetną konferencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam dobre opinie o jednym centrum konferencyjnym z Warszawy - http://www.pankiewicza.pl/ . Podobno mają świetnie wyposażone i niedrogie sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Beskidach świetnym miejscem na organizację konferencji jest hotel Odys www.hotelodys.pl kiedyś tam byłem - przestronna sala,a po pracy można było się zrelaksować na wiele sposobów. górskie powietrze i specyficzna atmosfera bardzo sprzyjają wyjazdom szkoleniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek12
Bardzo dobrze słyszałeś. Wysoki standard i profesjonalne sale konferencyjne. Godne polecenia. Hotel Piramida staje na wysokości zadania przy organizacji każdej z mojej konferencji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia4012
Hotelu nie znam, ale na nocleg warto się udać tutaj http://apartamentonyx.pl/ . Warunki też komfortowe, a ceny z pewnością niższe niż w w/w hotelu. Po co przepłacać. Konferencja może być w hotelu, a nocleg w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaeliza
Piramida jak najbardziej - mieliśmy tam szkolenie w październiku i wyszło ok. :) Kuchnia smaczna, o bufet kawowy bardzo dbali. My mieliśmy dojazd zapewniony, więc nikt się nie martwił dojazdem, choć normalnie to z Warszawy kawałek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Kolka
Organizowaliśmy w Hotelu Piramida konferencję medyczną i wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji. Zaprosiliśmy ważnych gości z zagranicy i Hotel zadbał, by byli jak najlepiej przyjęci. Elegancki hotel i bardzo dobre jedzenie. Wszystko na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosieaw
bardzo dobre opinie odnośnie konferencji słyszałam o zajeździe Country w tych okolicach. Mój szef przeważnie tam jeździ i zawsze sobie chwali pobyt w tamtych stronach a on jest bardzo wymagający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×