Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

konkurs na oprawę swojego zdjęcia!:)

Polecane posty

Znalazłam bardzo fajny konkurs w którym można wygrać dużo atrakcyjnych nagród. Szczegóły konkursu możecie znaleźć na stronie e-oprawa.pl. W tym serwisie można oprawiać swoje zdjęcia. Konkurs też na tym polega. Z grubsza chodzi o to, żeby wgrać swoje zdjęcie i ładnie je oprawić korzystając z narzędzi serwisu. Do 15 czerwca można zgłosić nawet trzy prace. Potem następuje głosowanie i wyłonienie zwycięzców zarówno spośród biorących udział w konkursie jak i głosujących. Fajna sprawa, zastanawiam się już jakie zdjęcie zgłosić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na myśli pisząc, że nie ma fajnych konkursów, w których wszystko od początku do końca robisz samemu? Mnie się na przykład ten konkurs z e-oprawa.pl bardzo podoba, bo jest taki trochę nietypowy. Bo głównie w różnych konkursach chodziło, o to, żeby zdjęcia było fajne, a nikt jakoś nie pomyślał o tym, żeby je w jakiś sposób oprawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie rozumiem o co chodzi z tym robieniem samemu wszystkiego od początku do końca. Przecież zdjecie się robi samodzielnie, samodzielnie się oprawia i po prostu wysyła. Gdzie tutaj czyjaś ingerencja? Nie wyobrażam sobie, żeby konkurs inaczej fuynkcjonował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ten konkurs? http://www.e-oprawa.pl/konkurs Ja się chyba nie będę oprawiać, bo nie mam czasu, ale chętnie bym zagłosowała. Chciałabym wygrać aparat, dawno już myślę o kupnie, ale co chwilę jest coś ważniejszego. A teraz wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w tym konkursie mozna wygrac nagrody tylko głosując? Nie wiedziałam. fajnie. W takim razie będę klikała :) Nic nie szkodzi zagłosowoać a nagrody wygrac można :) Pójde Mazda w twoje ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie musisz brać czynnego udziału w tym konkursie, tzn. nie musisz wysyłać swojej pracy, żeby coś wygrać wystarczy, że zagłosujesz i możesz coś wygrać. Mnie też taka opcja bardzo się podoba, bo czasem jest tak, że boimy się brać udział w tego typu przedsięwzięciach, bo albo się wstydzimy, albo nie wierzymy we własne siły. a tu wystarczy, że będziemy głosować i już będzie to szansą na zwinięcie nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie to lubią iść na łatwiznę :P Ale jesli to ma ulepszyć nasze życie to dlaczego nie. ten konkurs kończy się za 30godzin. Czy po tym czasie można dopiero zacząć głosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tutaj w pewnym sensie też robisz wszystko od początku do końca. Jedynie narzędzia są trochę odmienne od tradycyjnych, którymi możesz wykonać passe-partout więc nie wiem o co Ci chodzi tak naprawdę. Fajna zabawa, a Ty psujesz atmosferę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero po tym mozna głosować? Spoko mam jeszcze trochę czasu to wrzucę tam swoje zdjęcie, a Wam linka i mam nadzieję, że zagłosujecie na mnie :D Byc może wygram ja i ktoś z Was również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już od dzisiaj można głosować. mam kilku swoich faworytów, naprawdę ktoś miał łeb, że tak potrafił zakombinować ze zdjęciem. Fajna inicjatywa, a nagrody, to najchętniej wszystkie bym zgarnęła, śliczny Canon do wygrania tam jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zagłosowałam :D Dzięki w ogóle za informacje o konkursie bo ja sama nie mam talentu do takich bajerów ale skoro można wygrać jakieś fajne gadżety za samo głosowanie to jestem chętna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja chyba przez zacięcie artystyczne nie mam zdolności matematycznych, bo chwilowo nie mogę obliczyć jakie jest prawdopodobieństwo wygrania przeze mnie nagrody, skoro codziennie można oddać głos na 3 prace, a głosowanie kończy się30 czerwca...hehe ktoś pomoże? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×