Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Carla90210-1

konsultacje klinika Dr Szczyta

Polecane posty

WAZNE PYTANIE !! Dziewczyny czy ktoras z was nie chce zamienic konsultacji u dr Potockiego na dr Szczyta?? Mam do dr Szczyta na kwietnia br. Zainteresowane pisac !! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FQqS
ja jestem u Szczyta umówioną na wrzesień , ale chciałabym wcześniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do oddania termin na kwiecien ale po mojej kons u dr Potockiego ktora mam na poczatku marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam; Potrzebuję terminu konsultacji u dr Szczyta. Jeśli ktoś może zwolni to błagam o kontakt: malgorzatabialystok@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, bardzo potrzebuję konsultacji w tym roku u dr. Szczyta Jeśli ktoś ma do oddania/sprzedania termin to bardzo proszę o kontakt: ewcik0785@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli ktoś ma ustalony termin konsultacji u dr Szczyta i z jakiś względów z niego miał zrezygnować, bądź chciał się zamienić na późniejszy termin to bardzo proszę o kontakt na mail: math100@o2.pl . Mam termin konsultacji na marzec 2015 a bardzo zależy mi na jak najszybszym terminie. Gdyby ktoś zrezygnował bądź chciał się wymienić proszę o kontakt na math100@o2.pl . Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next80
Potrzebuje wczesniejszego terminu do dr. Potockiego. Jesli ktos taki posiada a z jakiegos powodu chce zmienicz czekam na kontakt (ja mam na marzec) next80@onet.eu ( po next jest liczba osiemdziesiat). czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam konsultacje do dr. Potockiego na 28 kwietnia 2014 bardzo chcialabym miec ja wczesniej, moge odkupic lub zamienic termin, zainteresowane prosze o kontakt na kacinska@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin u szczyta na październik , mogę zwolnić endzi204@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,czy oddałeś,już swój termin operacji u dr. Szczyta ,czy jest wolny?Prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawgr1
Kupię termin konsultacji u dr Szczyta najlepiej jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdawgr1
maddie.wgr@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie przygarnę albo kupię termin u dr Szczyta w tym roku albo na poczatku 2014. Moj mail: yeahnooo@icloud.com Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie kupie termin do szczyta jesvzze w tym roku mail ciuszek133@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chętnie przygarne lub zamienie termin konsultacji u dr Szczyta. Mój termin mam na październik 2014 ale bardzo zalezaloby mi jeszcze na tym roku lub początku przyszłego. Proszę o wiadomości w razie gdyby ktoś zrezygnował. Mój mail dagmaraa_88@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLi ti
witam usmiech.gif poszukuję osoby z którą mogła bym się zamienić terminem operacji u dr Potockiego. ja mam termin ustalony termin na 22 sierpnia i niestety nie będę mogła mieć wtedy przeprowadzonej operacji stąd też może jest ktoś chętny na zamianę? oczywiście najlepiej jak by był to termin wcześniejszy))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_Ra82
Potrzebuje szybszego kontaktu z dr Szczytem!!! Dziewczyny mam ustalony termin na lipiec 2015, gdyby ktoś potrzebował zamiany terminu na późniejszy, nie wiem... sprawy rodzinne, choroba, finanse, wątpliwości... to proszę o kontakt-chętnie odstąpię swój termin na wcześniejszy:) Pozdrawiam anka_ra82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_Ra82
Potrzebuje szybszego kontaktu z dr Szczytem!!! Dziewczyny mam ustalony termin na lipiec 2015, gdyby ktoś potrzebował zamiany terminu na późniejszy, nie wiem... sprawy rodzinne, choroba, finanse, wątpliwości... to proszę o kontakt-chętnie odstąpię swój termin na wcześniejszy:) Pozdrawiam anka_ra82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny PORĄBAŁO WAS!!! ROZUMIEM CHCECIE MIEĆ PIĘKNE PIERSI ŁADNE BRZUSZKI, ODSYSANIE, NOSKI ŚLICZNE, ITP JA WAS ROZUMIEM BO TEŻ CZEKAM NA OPERACJE PLASTYCZNĄ! Ale czy nie ma innych lekarzy?? tylko ten jeden? też się nad nim zastanawiałam ale stwierdziłam ze za długo się czeka (dzowniłam tam rok temu termin miałam na kwiecień ale zrezygnowałam) jak dowiedziałam się że czeka się na operacje do grudnia. stwierdziłąm ze poszukam innego lekarza, ten pokazuje sie w TV pokazuje same dobre strony fajnie to widać w TV ale czy wy myslicie ze inni wam tego nie zrobią równie dobrze? no bo w TV pokazują że ta przeżyła że ta tak wygląda a ta tak. pokazują jak się "inetersuje pacjentkami" no bo musi to robić kobiety nie bądżcie głupie jest w Polsce 1000 innych równie dobrych lekarzy (ja takiego znalazłam ale nie powiem nazwiska bo zaraz bedzie ze ja go reklamuje albo jestem, z tej kliniki) a ja jestem zwykłą dziewczyną która odkładała na swoją operacje 2 lata :) i na dniach bede miała operacje :) pozdrawiam ps ja już bede "po" a wy nadal bedziecie do siebie pisać błagalne listy o zmiane terminu moze zamiast tego poszukacie jakiegos innego lekarza ;) to pa :) ps. nie chciałam nikogo urazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup albo zam termin drPotocki
Czesc dziewczyny!!! bardzo chetnie zamienie sie terminem do dr Potockiego, mam do odstapienia termin konsultacji 11.2014, bardzo by mi zalezalo na wczesniejszym terminie:) prosze o kontakt na maila martajallegro@wp.pl, z gory bardzo dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Mam termin konsultacji u Dr Potockiego na 1 grudnia 2014. Bardzo chętnie zamienię się na wcześniejszy termin. Jesli któraś z Was miałaby taka potrzebę z jakichkolwiek powodów, proszę o kontakt - nataliaa.puzio@wp.pl Pozdrawiam i wytrwałości w oczekiwaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo111
Hej, mam termin operacji u Dr Szczyta na 19.01.2015 r. Czy któraś z Was nie chciałaby się zamienić na jakiś termin z 2014? zależy mi na czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam dwa terminy u dr Szczyta na zabieg na kwiecień 2014 i lipiec 2014 czy ktoś nie chciałby się zamienić potrzebuję późniejsze terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagboz
Witam, posiadam termin zabiegu operacyjnego u dr Szczyta (korekcja nosa) na 11 września 2014 jednak zależy mi bardzo na wymianie na wcześniejszy termin operacji( najchętniej pierwszy kwartał 2014 roku). Czekam na info - zagboz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! co będziecie robić u doktora Potockiego? bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pić kawę a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Mam termin konsultacji u Dr Szczyta na luty 2014 chętnie go odsprzedam osobie której zależy na szybszym terminie.Możliwość spotkania się w Warszawie by razem wykonać telefon do kliniki. Mój mail ow-aga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Mam termin konsultacji u Dr Szczyta na luty 2014 chętnie go odsprzedam osobie której zależy na szybszym terminie.Możliwość spotkania się w Warszawie by razem wykonać telefon do kliniki. Mój mail ow-aga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×