Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Swinka

KOREKTA NOSKA PO SPARTACZONEJ OPERACJI PLASTYCZNEJ

Polecane posty

Gość Swinka

HEJKA POMOCY MIALAM OPERACJE NOSKA U SANKOWSKIEGO 8 MCY TEMU PRZED OPERACJA NOSEK BYL ZA DLUGI TAKZE DOKTOR POWIEDZIAL ZE SKROCI CO sie potem okazalo nos mi zrobil zadarty okropnie mam czubek noska w gorze dziurki nie na tym samym poziomie na nosie kartoflowa kule jestem zalamana PRZED OPERACJA BYLAM BARDZO LADNA I FOTOGENICZNA TERAZ DO LADNYCH SIE NIE ZALICZAM A CHCIALAM MNIEJSZY NOSEK I TERAZ MAM KLOPOT POWIEDZIAL ze nosek bedzie piekny jak opuchlizna zejdzie i czubek opadnie w dol ALE CZY JEST TO MOZLIWE ZE PO 8 MIU MIESIACACH NOS MA SZANSE OPASC W DOL I ZESZCZUPLEC JA NIE WIEM CO ROBIC JUZ MAM DOSYC NAWET MYSLENIA NA TEN TEMAT PLACZE CZESTO BO NIE TAK TO MIALO BYC PROSZE O WASZE OPINIE CZY KOMUS CZUBEK OPADL PO TAKIM CZASIE NAPISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej jakieś zdjęcia
sprzed i po, łatwiej będzie coś doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 8 miesiacach opuchlizna juz dawno zeszla i wszytko powinno byc na swoim miejscu. na twoim miejscu, wrocilabym do lekarza i zazadala korekty w ramach reklamacji , bo moim zdaniem cos mu snie wyszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
DZIEKUJE ZA WASZE komentarze a zdjecia nie potrafie zrobic wyobrazcie sobie nos szeroki kartoflowaty z nierownymi dziurkami no nic mam tam umowiona wizyte na czerwiec gdyz wczesniej doktor twierdzi ze nie ma po co bo nos nadal sie goi Martwie sie czy on bedzie w stanie to poprawic bo ja tak chodzic nie bede Zreszta tak drogo zaplacilam bo 11 tysiecy myslalam ze taki doktor nie spartaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria-waa
witaj, ja jestem niecale 3 miesiace po operacji i rowniez nie jestem zadowolona, juz mysle o poprawce, nos jest za bardzo zadarty i za bardzo okrągły na koncu, taka kulka, choc jeszcze troche spuchnieta mam koncówe wiec mam nadzieje ze sie zmniejszy i efekt kulki zniknie. i lekko opadnie czubek.jesli sie zdecyduje na poprawke to u innego chirurga. trzymaj sie caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
hej no to okropne Niby maja takie umiejetnosci a zobacz sama nie wychodzi w az tylu przypadkach moj nos ciagle w gorze tak to glupio wyglada ze az slabo mi napisz jak tam nosek i ogolnie Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Sankowski jeszcze operuje?? W szoku jestem. Nie martw się koleżanko. POprawisz nionio. Ja też mam nosek do poprawki, ale już nie w PL. Boję sie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka00
Przestańcie już z tym nionio, nonio bo aż mi się niedobrze robi od tych waszych dziwacznych zdrobnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
hejka a gdzie ten nosek chcesz poprawiC JA zbieram opinie lekarzy i powiem ci kochana ze jest ciezko naprawde bo tak mi lekarz nos odwalil ze lekarze mowia ze oby tylko sie udalo go tzn czubek do dolu opuscic to bedzie dobrze a ja jestem zalamana bo jest tak skrocony ze powinien byc jakos dorobiony nie wiem kto mi to poprawi napisz czy bylas juz gdzies w sprawie noska +co ci powiedzieli ja mam tak asymetryczny i sknocony ze juz nie jestem ladna dziewczyna i co najgorsze nie tylko ja tak uwazam wszystkim jest mnie zal ze akurat mi to nie wyszlo w takim stopniu bo sa noski nie udane ale maja male wady latwe do poprawki u mnie to nie wiadomo za co sie zabrac BUZIACZKI Odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
mm princess a moze podaj mi jakis kontakt Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinka co
u cibie, jak Twój nosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swinka co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem po operacji nosa u sankowskiego iniestety to samo co u świnki ale za pozno znalazłam te posty,partacz jeden mógłby oszczędzić ludziom cierpienia,nie operować tego czego nie umie ,prostactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie za 100
swinka 1musiala poprawic :D 2pogodzic sie ze swinkowatym nosem:O 3 jest na tamtym swiecie ;) ktora opcje wybrala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuj wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
swinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operowalam sie zagranica u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odstąpię" termin wizyty na LUTY do dr SZCZYTA :) więcej info na katarzyna.ismeniuk@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swinka u kogo się operowałaś mnie też schrzanił nos sankowski ,prosze odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinka, temat stary ale zawsze aktualny. Nie wiem czy kiedykolwiek to przeczytasz.Ciesz sie ze mialas taka możliwosc żeby poprawić nie w tym p***********m kraju jakim jest polska, gdzie partacze są bezkarni , a sprawy w sądzie ciągną się tyle że wykończony psychicznie i fizycznie pacjent myśli o samobójstwie. Gdy jedni uznani za najlepszych chirurgów z polski, z wielkim doświadczeniem i stażem pracy, oglądnęli mój nos , załamali ręce. (Nie jestem po zabiegu u Sankowskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×