Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewczyna21

Kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy-proszę o radę

Polecane posty

Gość Dziewczyna21

Mam 21 lat, cere mieszaną, nie mam problemu z trądzikiem. Zresztą nawet nie "świecę" się aż tak bardzo. Używałam wielu specyfików do twarzy, i tych droższych i tych tańszych ale osatecznie żaden mnie nie zachwycił. Zawsze wykupywałam całą serię, albo chociaż żel do twarzy i krem. Nie widziałam wielkiej różnicy przy używaniu kosmetyków czy to Ziaji, czy L'oreala czy też Garniera. Koleżanka poleciła mi najzwyklejszy krem, czyli Nivea Soft, i tu nasuwają się moje pytania :) : 1. Czy rzeczywiście jest on taki dobry (słyszałam wiele pozytywnych opini o nim)? Chodzi mi o nawilzenie i gładkośc skóry, bo akurat swieceniem się nie przejmuję aż tak bardzo :) 2. Czy nadaje się on do mojej cery? 3. czy mam przed jego uzyciem myc twarz zwykłym mydłem? Bo z tej serii nie ma żelu do twarzy, a słyszałam, że nie mozna mieszac różnych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna21
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Witaj:) 1. Po pierwsze to nieprawda ze nie mozna mieszac kosmetykow. Mozesz kupic jakikolwiek zel do twarzy innej firmy, albo mydlo jakie chcesz. Ale jak bardzo chcesz tej samej firmy to przeciez jest zel do mycia twarzy nivea - co prawda nie z tej serii, ale jednak. 2. Mam cere mieszana, u mnie niestety ten krem sie nie sprawdzil - sprawil ze moja cere stala sie szara - moze za tlusty byl. W kazdym razie zuzylam go do smarowania ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? ZAlezy dla kogo ten krem jest dobry. Mnie po nim zawsze coś swędziało. To krem do ciała a nie twarzy. Ale jak koniecznie chcesz spróbować to spróbuj na policzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena1212
Mam wrażliwą skórę i praktycznie niewielu kosmetyków mogę używać. Parę lat temu znajoma przywiozła mi próbki japońskich kosmetyków i to był przełom bo w końcu znalazłam coś co mnie nie uczulało! Do dziś jestem zachwycona. Z tego co się orientuję to największy wybór mają w http://www.coletia.eu i u nich od lat kupuję bo mają dobre ceny i pewny towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×