Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia_252

Kosmetyki SPA na prezent. Pomóżcie proszę.

Polecane posty

Moja koleżanka od jakiegoś czasu wspomina o kosmetykach SPA, które chciałaby mieć. Stwierdziłam, że zbliża się gwiazdka więc kupię jej te kosmetyki pod choinkę. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Szukam specjalistycznych kosmetyków, które można by zastosować po zabiegach oczyszczania twarzy czy zabiegach ujędrniających. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Sentido jest promocja: 20% zniżki na specjalistyczne kosmetyki marki Sothys i Skeyndor. Wiem, bo sama się tam wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zależy Ci na specjalistycznych kosmetykach a serii SPA to polecam wizytę w gabinecie kosmetycznym. Tam możesz zakupić takowe kosmetyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angosiak
Ciężko. Jeśli kosmetyki, to zdecydowanie naturalne, dużo teraz jest rabatów, np. w Hildegard Braukmann, też masz tam świetne kosmetyki do ciała. Przed świętami cała kolekcja jest sprzedawana dużo taniej więc może tym się zainteresujcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne zestawy kosmetyków zarówno na twarz jak i ciało ma firma Thalgo. Są pakowane w bardzo eleganckie pudełeczka. Adresy salonów, gdzie można je kupić są na stronie: http://thalgo.pl/pl/GDZIE_KUPIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania malicka
Tylko pamiętajcie, że to są odpowiedniki tych kosmetyków, a nie dokładnie to samo - w detalu identyczne kosmetyki nie są sprzedawane, dokładnie tak samo wygląda to również we wspominanym Hildegard Braukmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze myślisz, takie kosmetyki to bardzo dobry pomysł. Ze swojej strony polecam sklep https://ichemia.pl/wellness-i-spa,213.html ponieważ mają bardzo szeroki asortyment i niskie ceny. Teraz z pewnością przydadzą się tego typu produkty jeżeli kobieta, która ma zamiar je używać potrzebuje takiego mocnego relaksu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milli

Samo wyjscie do spa, jakis voucher byłoby super 😉 Jak nie masz zadnego sprawdzonego spa, to bardzo polecam estetyka day spa w piasecznie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka2512

Ja z ichemia.pl często zamawiam produkty do SPA i Wellness 🙂 Bardzo cenię sobie Ayurveda olej Narayan do masażu ciała - jest niedrogi a świetnie się sprawdza do masazu, potrafi działać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ichemia.pl znajdziecie bardzo duży wybór kosmetyków naturalnych do SPA. Sama bardzo często zamawiam w tym slepie olejki do kąpieli czy też świece zapachowe. Tego typu rzeczy tutaj są bardzo dobrej jakości, bardzo wydajne i widać w 100% naturalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mojej mamie na świeta  kupiłam produkty do higieny jamy ustenej na panoramica.pl była bardzo zadowolona, myślę że to też fajny pomysł na prezent bo przecież każda kobieta marzy o pięknym uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

Na ichemia.pl są faktycznie kosmetyki bardzo dobrej jakości. Sama je często zamawiam, jakośc przede wszystkim jest naprawdę rewelacyjna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×