Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubna niewiadoma

koszta wesela tanio =(

Polecane posty

Gość ślubna niewiadoma

Chcemy zrobić sobie wesele, małe bo na 70osób w tym 10dzieci, ale to tylko najbliższa rodzina, sami składamy pieniadze, nie liczymy na rodziców, wszystko było by ok, tylko przeraża mnie koszta sali, wyszło mi za te osoby 9600zł, to za salę, za zespół 1500, suknia będzie z allegro, wiec nawet tam są łądne za 500zł, garnitur też mozna nawet za 300zł kupić, sama nie wiem czy dam rade, bardzo chcemy wesele urządzić, bo nasz cywilny był bardzo smutny, w żałobie po mojej mamy, nie wiem, zaczyna mnie wszystko chyba przerastać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 66 osób (w tym już wliczony zespół i ok. 10 dzieci). Zakładaliśmy budżet 15 tys., na kilka dni przed ślubem już wiemy, że całość wyniesie nas 20 tys. Też wszystko finansujemy sobie sami i nie chcemy spłacać wesela z kopert, więc nawet podróż poślubną opłaciliśmy sobie w ramach tego budżetu. Robimy jednodniowe wesele, za dorosłą osobę w restauracji płacimy 85 zł (4 ciepłe posiłki, pierwszy dwudaniowy, kilkanaście przystawek, deser lodowy, ciepłe napoje bez limitu, udostępniona chłodnia z kluczem tylko dla nas oraz pomieszczenie na ew. materace i koce dla dzieci). Budżet nam się rozszerzył, gdy zdecydowaliśmy się na kurs tańca, cykl mikrodermabrazji dla obojga. I gdy zakochałam się w sukni za 2 tys. zł, choć miałam upatrzoną na allegro taką za 450.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubna niewiadoma
a skąd jesteś??ile ja bym dała żeby koszt był 85zł za osobę, kurcze gdzie są takie tanie lokale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolapannaMłoda
moje wesele na 80 oosb sala 1500 jedzenie 3500 kucharki plus kelnerki 2000 orkiestra2500 suknia 800 szyta na miare garnitur 1000 dekoracja sali- 1000 kosciol 500 wodka 2000 200 soki 1000 tort + ciasta razem 16.000 jedzenie wypas menu przygotowala mi zaufana babeczka jedenie nie do przejedzenia bylo bosko i cudownie a wszystko zalatwila jedna kobieta ktora organizuje wesela wiecie ile wieziala?? kawalek ciasta i wodke weselna bo kolekcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam Was dziewczyny za taka umiejętność wyszukiwania tanich rozwiązań. Sama mam wesele za 8 m-cy, jednak jego koszt to prawie 40 tys :(( co prawda wesele 2 dniowe na prawie 100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele kosztowało nas około 10 tys wraz z sukienką i zespołem tylko że na 50 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 14.26: to ile płaciliście za talerzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla nas też koszt talerzyków to najcięższy element auto swoje sukienka z allegro za 500 zł alko na licencje itp przerobiliśmy wszystkie możliwe oszczędności, ale ceny w knajpach są takie masakryczne, że na razie możemy zapomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 14:52 Nie płaciliśmy za talerzy... Mieliśmy kucharkę która wzięła od nas ok 300zł... Kupiliśmy świnkę i kucharka ze świnki zrobiła nam dosłownie wszystko... Wiadomo, ciasta i różne przystawki swoją drogą ale to też zrobiła nam kucharka... Za sale ogólnie zapłaciliśmy chyba 1000zł z zastawą i mediami... Trafił nam się dość tani zespół bo zapłaciliśmy 900zł do tego kamerzysta 500, sukienka 2500 i reszta rozeszła się na jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena_N
Jeżeli chcecie na prawdę tanio urządzić wesele to polecam skorzystać z DARMOWYCH porad Justyny (e-mail: justyna.fresko@gmail.com). Mnóstowo niebanalnych pomysłów i chęć pomocy to tylko niektóre z jej licznych pozytywnych cech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×