Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MALINAMAJ

KOT zaginoł , czy wróci????

Polecane posty

Gość MALINAMAJ

WITAM , JA BARDZO UWIELBIAM KOTY , WRĘCZ JE KOCHAM do niedawna mialam dwa kocury , jeden Nikofart , z kotki perskiej mieszaniec , biały , oczy słoneczne , mądry kocurek , a drugi Klakier , biało-czarny 2 letni kocur , bardzo mądry i do mnie przywiązany , oczy ciemnozielone niestesty Nikofart zaginoł... zostal Klakier.. ostatni raz był w domu miesiac temu i go nie ma , rozpaczam za nim i ciagle o nim mysle , moi rodzice mówią ze poszedł sobie gdzies na łowy i pewnie zabładził czy jest mozliwosc ze kot wróci po miesiącu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaginOł to nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINAMAJ
mam jeszcze nadzieje , jedna pani mi mówila ze kocuru o tej porze idą na długi czas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jak poszedł raz w tany, to go nie było prawie dwa tygodnie. To był najdłuższy okres, z reguły nie było go tak 2-3 dni. Niestety, teraz wszystkie kotki juz raczej zajęte sobą i kocur powinien juz wrócić... To tez zależy, czy cały czas jest wychowywany do siedzenia na dworze i letnie noce też spędza zwykle pod chmurką, jak mój. Bo jeśli tak, to jest jeszcze szansa, że sie pojawi, jak się pogorszy pogoda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINAMAJ
cebulka , TAK , KOTKI MOJE PRZESIADUJA ZAWSZE NA DWORZE w domu tylko jedzą , oba były do mnie bardzo przywiązane , nikofarta nie ma juz miesiac , mama moja mówi ze kotek ten juz nie wróci , był taki sliczny ..:( miał 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnaś wiedzieć
że koty wychodzące żyja krótko :( chcesz żeby kot dożył późnej starości, to albo wyprowadź się na wieś daleko od cywilizacj, albo trzymaj kotka w domu :) Ja mam trzy koty, mają do dyspozycji cały dom i kawałek zabezpieczonego ogródka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINAMAJ
bardzo za nim tesknie , taki sliczny i mądry kocurek , mieszaniec perski mi zaginoł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINAMAJ
ale ja mieszkam na małej wiosce i koty tez maja swój teren koło domu i ogród , czesto koty gdzies sobie podrózowały same , ale nigdy az miesiącz czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINAMAJ
zaginął czy zaginoł , jakie to ma znaczenie , poprostu kota nie ma , a kretynka to ta co sama zwraca uwage a gorsze błedy robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość envie***
jaj mam trzy male kotki moge ci je oddac jka chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINAMAJ
envje a gdzie mieszkasz? jakie województwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
Miesiąc to rzeczywiscie sporo, ale jeszcze nic pewnego. O ile nie przytrafił mu sie wypadek może jeszcze wrócić. Mój kiedys wrócił po trzech miesiącach, a moja babcia miała kotkę która wróciła po pół roku. Jeżeli nie ma go bo wypuścił się daleko i teraz ma problem z odnalezieniem drogi, to na pewno ją znajdzie, potrzebuje tylko na to nieco więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINAMAJ
vvvvvv-> oby wrócił ,bardzo za nim tesknie :O moze zabłądził i niemoze odnalezc drogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy koty wychodzące zyją krócej? Nie wiem, ale chyba niekoniecznie - mój spędza na dworze większośc życia zwłaszcza w lecie, kastrowany w wieku dwóch lat i obecnie ma ich 12, będąc nadal odpukać okazem zdrowia :D Łaciaty dachowiec :) Z tym że on jest jak to mówimy politycznie poprawnie \"ostrożnym\" kotem (tchórz brzmi gorzej :P) - właściwie nie zapuszcza się juz nigdzie poza nasz ogród. Malino - trudno, zdarza się. Wiem, że to przykre, ale całkiem możliwe, że nie wróci. Z tym że jeszcze tydzień możesz myślę mieć nadzieję - nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINAMAJ
cebulka , dzieki za słowa otuchy modle sie aby mój sliczny kocurek wrócił , :( kocham koty i inne zwierzeta tez ale koty najbardziej , dziwie sie czasem ze se poszedł , przeciez bardzo dbam o koty , dobrze je karmie , on do mnie tez był bardzo przywiazany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malino - to polecam szczerze wykastrować tego który ci został. Są na ten temat oczywiście różne zdania, że to krzywdzi naturę kota itp - ale jak widzisz ten drugi za swoją naturę być może zapłacił bardzo wysoką cenę :o - miejmy nadzieję, że nie. Kastraty dłuzej żyją, staja się spokojniejsze i bardziej garną sie do ludzi - i wyglądaja przy tym na całkiem szczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
Możliwe jest też, że znalazł sobie inny dom, koty są czasem kapryśne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GALADRIEL
moj kotek też zaginął...3 dni temu... niestety wypadł przez okno z 4 piętra... chyba nic mu się nie stało bo nie znalazłam go nigdzie, a przeszukałam całe osiedle, wszystkie krzaki, wszędzie szukałam... może w szoku gdzieś pobiegł... albo ktoś go zabrał... nie mogę się pozbierać, cały czas płaczę... mam nadzieję,że jeszcze wróci, ale szukałam go już tyle czasu, wołałam go i nic :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Ja tez kocham koty, mam w domu 3. Dwa na dwor nie wychodza bo jakos im sie nie chce, a Marcel zawsze biega po dzielnicy, i zawsze wraca wieczorem na kolacje, ale to chyba dlatego ze jest kastratem. A moze Twoj kot wroci, czasami tak jest ze wiosna czy latem kocury ida w miasto nawet na miesiac i wiecej i wracaj potem potulnie do domu obdrapane i z jakas choroba lub pchlami. Wiec badz dobrej mysli moze Twoj kotek wroci, a powinien wrocic koty zawsze wracaja do domu gdzie jest im dobrze i ktos je kocha! :) Trzymaj sie i badz dobrej mysli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GALADRIEL
Mam nadzieję... najgorsze jest to, że za kilka dni jadę na urlop i jeśli wróci to mnie może nie być... zadręczam się cały czas, że mogłam coś zrobić, żeby nie wskakiwał na okno... no ale z drugiej strony nie mogłam przewidzieć,że tak się stanie :( mam nadzieję,że wróci, dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yawn
moje kotek ma 4 miesiące, i wczoraj wieczorem gdzieś zwiał,...raczej się trzymał domu, a obok mnie jest takla budowa i sie pytałam tych robotników, którzy tam pracują, czy widzieli takiego, a oni powiedzieli, że beigął tam niedawno koło nich...zaczęłam go szukać, ale to było jż grubo po 10 i strasznie ciemno, ale sobie pomyślałam, że jeżeli jest tam niedaleko, to może na noc wróci do domu...i go nie ma;((myślicie, że wróci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój miał 5 miesiecy
wyszedł i juz nie wrócił,w zyciu nie będe juz miec tak mądrego kotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GALADRIEL
mój kotek niestety do dzis nie wrócił... minął już prawie miesiąc... od tygodnia mam małego kotka i będę pilnować jak oka w głowie! ale cały czas mam nadzieję, że tamten wróci do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje łażą samopas
i jakos zawsze wracają, nawet jak ich kilka dni nie ma.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yawn
a ile mają miesięcy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GALADRIEL
to zalezy czy kot właśnie jest wypuszczany z domu czy nie... mój był 2 lata w domu- nigdy nie wychodził i wypadł przez okno, więc pewnie uciekl w szoku i nie umie wrócić. ale jak kot wychodzi to wtedy powinien spokojnie wrócić, czasem to trwa nawet tydzień czy dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yawn
ale on ma 4 mesiące, myuślicie, że już byłby w stanie samiuteńki znaleźć dom??on był na dworze, ale spał zawsze w takim jego domku i tam był zamykany. I wydaje mi się, że jemu nie zależy na tym ,żeby wrócić do domu, a ja go tak bardzo kocham!;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yawn
ale tak to poza teren zabardzo nie wychodził, więc mam bardzo nikłe nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yawn
niechce mi się żyć, a ty sie jeszcze naśmiewasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×