Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćta co karmi ta mama

KP czemu tyle wrogości

Polecane posty

Gość gośćta co karmi ta mama

skad w ludziach,kobietach tyle nienawisci na temat karmienia piersia,wystarczy tylko kilka słow np KP w miejscach publicznych lub długie karmienie piersią itd a juz odzywają się rozhisteryzowane panie z atakami typu: bedziesz miala (lub juz nawet masz) cycki do ziemi,maz pewnie ucieknie,to obrzydlistwo i zboczenie,widocznie czegos ci brakuje ze wpychasz dziecku cycocha,wymiona dojna krowa itd a jeszcze ze leniwa bo butelki przygotowac się nie chce a mleko w piersiach juz napewno bezwartosciowe i jałowe a moze nawet tam juz tylko woda jest... naprawde miłe panie mnie to osobiscie nie przeszkadza takie komentarze (ach,jestem oczywiscie mamą karmiącą roczne dziecko i zamierzam dalej),mnie to bardziej smieszy i uwazam,ze to co te panie piszą to świadczy o nich samych o ich kulturze i empatii a raczej ich braku,tylko tak ogólnie dlaczego w necie tyle złych słow tyle nienawisci do mam karmiących,dlaczego,skad? czyzbyscie zazdrosciły? bo skoro nie to czemu tak się burzycie? bo przeszkadza widok mamy karmiącej? to nie patrzcie. bo przeciez mama KP nie bedzie chyba wiecznie w domu siedziala pod kołdrą i się zasłaniałą zeby tylko nie daj Boze ktos zobaczył. taki grzech smiertelny i zboczenie. no ludzie... o czym to swiadczy-wasza zaciekłość? co wam to przeszkadza ze matka karmi chocby starsze dziecko. wszelkei wasze opinie i obrazliwe słowa nijak maja sie do rzeczywistosci. wszystko co piszecie np o cyckach zwisach lub o bezwartosciowym mleku wszystko jest przez naukowców,znawców tematu doradców laktacyjnych i przez same mamy karmiące od razu obalane bo wlasnie to co piszecie jest całkowitym zaprzeczeniem rzeczywistosci. drogie panie pogódzcie się z tym,ze mleko mamy jest NAJLEPSZE najzdrowsze dla dziecka i coraz wiecej bedzie mam karmic naturalnie,coraz głosniej bedzie o KP i mamy KP beda miały coraz wiecej przywilejów. juz teraz powstają takie akcje jak karmiące cyce na ulice itp... albo dzis... http://kafeteria.tv/Promuja-KARMIENIE-PIERSIA-Co-najmniej-do-2-roku-zy-mNEquEWeIaY kamila nowicka łukasz nowicki karmienie piersią W Polsce powstał pierwszy teledysk promujący karmienie piersią. Choć aż 90 proc. kobiet deklaruje po porodzie, że chce karmić piersią, wiele z nich po pewnym czasie się zniechęca. Tymczasem Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, by dziecko było karmione piersią co najmniej do 2. roku życia. Kamila Nowicka, autorka projektu promującego karmienie piersią oraz autor słów i muzyki do teledysku Łukasz Nowicki, wyjaśnili, skąd wziął się pomysł na taką kampanię oraz dlaczego kobiety rezygnują z karmienia piersią. tak wiec drogie panie trochę wiecej szacunku do tego co i tak nieuniknione i co bedzie się całkowicie legalnie i z Bożym i ludzkim błogosławienstwem rozprzestrzeniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćta co karmi ta mama
pdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dlatego jest tak duzo atakow na kp. Bo z naturalnej i najzwyklejszej czynnosci na swiecie robione sa jakies durne akcje. Wymyslanie hymnow i masowe karmienie piersia na ulicy nie zmieni niczego. Odnosze wrazenie ze wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja karmie mm ( chcialam kp ale sie nie udalo) i uslyszalam od kp ze jestem prawie dzieciobojczynia.. wiec dziala to w 2 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze to prawda. Dziala niestety w dwie strony. Kp pol roku - zle, kp rok - zle, kp - 3 lata zle, mm - zle. Zawsze znajdzie sie ktos niezadowolony. Czy karmisz krotko, dlugo czy w ogole. Dlatego najlepiej nie zagladac komus w dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To matki karmiace piersia glownie atakuja inne. Naprawde. One sa jakies przemeczone, albo serio tak im te cycki opadly, ze chca na chama kazdego przekonac, ze tez ma sie "poswiecac"... Żenada. Karmie mm i sama bylam karmiona mm. W życiu nie będę karmiła piersią, a na te gadki, ze to powoduje raka itp to mam serdecznie wyrąbane. Żyjemy w takich czasach, że chemia jest nawet w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uważam że dużo mam atakuje te karmiące mm, mimo że sama karmię piersią to nie mam nic do mam karmiących mm.Ich wybór a komentarze że są wyrodnymi matkami które nie dojrzały do macierzyństwa-sorryyy to jest wg was ok?lżej wam jak sobie tak napiszecie? wg mnie to działa w dwie strony.wszystkie jesteście siebie warte. prawda jest taka że to jakimi jesteście matkami wyjdzie później:) żegnam wesołych świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle jest wrogosci bo nikt nie lubi jak mu ktos wytyka, ze dziecko nie dostaje najlepszego mleka. Mam karmiacych mm jest zatrwazaca wiekszosc wiec oburzaja sie na te karmiace naturalnie, widocznie cos je uwiera ze inne kobiety chca same karmic. Niektore sa niedouczone to potem czyta sie takie kwiatki, ze z piersi to woda leci. To odp na twoje pytanie. Ale tak naprawde to mnie nie obchodzi jak kto karmi SWOJE wlasne dziecko. Niech karmia jak chca. Smutne jest tylko jak ktos chce karmic piersia a nie ma wsparcia i karmienie sie nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko, tylko nie ten nieszczesny teledysk o kp. Blagam. Facet spiewajacy o boskim plynie. Koniec swiata. I te paskudne baby z cyckami ma wierzchu. Nie niszczcie ludziom psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćta co karmi ta mama
ok po czesci macie rację choc spodziewalam się ze bedziemy się trzymac tematu czyli atakow na kp a tu nagle o dziwo odezwały się pokrzywdzone mamy mm i wynika z tego ze to MY ich gnębimy. To tak poł zartem a na serio... Ja do mm nic nie mam niech kazdy karmi jak chce-nie wtracam się i nie wytykam nikomu. i nigdy nie spotkalam się z tym zeby jakas mama kp atakowala i wyzywala mm. za to wprost przeciwnie. codziennie powstaje tyle wątków, oburzone autorki pisza ze gdzies tam mama karmila piersią w restautracji, w centrum handlowym itd...nikt nie zaklada tematów ze jakas mama karmila butelka w centrum, handlowym za to juz karmienie piersią oburza. wiec zdecydowany atak jest na mamy kp. i owszem potrzebne sa takie akcje gdyz kiedys to było normalne i nikt nie zwracal uwagi za to teraz nagle ludziom zaczelo to przeszkadzac. a akcje sa po to by np ochroniarz nie wyrzucił takiej mamy z CH czy restauracji za to tylko ze dyskretnie karmi swoje dziecko.po to sa te akcje zeby uswiadomic ludziom wiele rzeczy,zeby zmienic zaściankowe myslenie. Tak wiec na koniec dodam jeszcze ze ceisze się ze ta krótka dyskusja ( i niech tak pozostanie) jest w miare kulturalna. przykro mi tylko czytac opinie niektorych matek karmiacych mm ze mmay kp maja cycki do kolan,ze mezowie juz dawno uciekli bo przeciez cycki maja byc dla faceta a nie dla dziecka, ze tam juz tylko woda leci albo jakies jałowe bezwartosciowe mleko itd.Np ktos się oburza ze matka karmi piersią połtoraroczne dziecko przy czym komentarze ze takie dziecko juz ma zeby i wogole powinno pic normalne nleko itd. A przeciez nawet takie mleka modyfikowane sa do 3. r.ż. wiec jesli mam jeszcze to mleko to czemu mam podawac sztuczne lub krowie bo to komus przeszkadza? bo to nie wypada? Oczywiscie i tak postąpię jak chcę i nie kieruje się opinią innych ale i tak dziwię się tej wrogosci.Bo ja osobiscie nikogo nie atakuję nie krytykuję i mysle ze szacunek nalezy się w obie strony. A nuż widelec nastepne dziecko bedziecie karmic piersią i co wtedy wasz poglad się zmieni. To ze teraz cos nie wyszło nie znaczy ze zawsze tak bedzie,czsami zycie plata figle i może nie spodziewacie się ze nagle staniecie się zupełnie innymi matkami dla których Dziecko bedzie ponad wszystko a karmieni piersią bedzie tak naturalne jak oddech,czego wam bardzo życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna tylko uwaga. Jesli kobieta karmi w miejscu publicznym i robi to dyskretnie, nikt nie zwroci uwagi. Gorzej gdy matka afiszuje sie publicznie ze swoim piersiami bo "to takie naturalne" a zadne argumenty do niej nie docieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, dawniej rzeczy normalne związane z całokształtem egzystencji człowieka były uważane za coś naturalnego nikt nie był oburzony na takie widoki ,dzisiaj świat staną na głowie i dlatego te wszystkie bzdurne ingerencje w naturalny rytm życia człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.56 no wlasnie. Kiedys wszystko bylo normalne. Dzieciatko bylo glodne to mama karmila proste. Ale cos sie jednak zmienilo. Walka o mozliwosc karmienia w miejscu publicznym? A co to jest? Zrob to (byle dyskretnie) i koniec. Nikomu nic do tego. Chyba, ze ktos naprawde robi z tego przedstawienie. Wtedy sama bym sie uniosla podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie było, kogoś nie obrażają otaczające widoki nachalnych reklam, filmów a kobieta karmiąca skrycie dziecko to coś tak poniżającego , ja ciebie popieram i nie uważam tego za coś nagannego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie widzialam ataku na kobiete, ktora w umiejetny sposob karmila swoje glodne dziecko. O takich sytuacjach czytalam tylko na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmiaca skrycie tak ale wywalająca cyca na wierz w restauracji to już nie. Fuj-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd w uni tyle nienawiści do wędzonej szynki? no skąd? własnym mlekiem dziecka tak szybko nie otrujesz jak sklepowym z atestami i zgodnem z normami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez matki mleko jest lekiem na cale zlo? Wystarczy karmic 15 lat i dziecko staje sie niesmiertelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to po mleku krowy karmionej zmodyfikowaną genetycznie kukurydzą (bezpośrednio przez dziure w boku do żołądka) dziecko staje się inteligentniejsze, zwinniejsze, silniejsze i świeci na kolor zgodny z opisem na opakowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd? Ano stąd, że kp się gloryfikuje a matki kp uważają się za kogoś lepszego, niemalże. Sama teraz karmię piersią (4 miesiące), ale jest to dla mnie obowiązek i prawdę mówiąc udręka- robię to tylko i wyłącznie z rozsądku bo w domu mam przedszkola, który co chwilę przynosi świeże wirusy. Pierwszego dziecko karmiłam mm i dla mnie była to ogromna wygoda, nie czułam się aż tak uwiązana (chociaż teraz z kp i tak jest łatwiej niż na początku). Wszystko ma swoje wady i zalety i każdy wybiera to co dla niego najlepsze, najbardziej komfortowe itd. Co do matek kp jeszcze- moja szwagierka wiecznie mnie tym molestowała, przy każdej okazji nawijała tylko o kp i o tym jakie to ważne i że mm to niemalże zbrodnia- od tego czasu patrzę na nią jak na psychopatkę a naprawdę ją lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc mało widziałaś. Kiedyś na karmiącą matkę w markecie ,która siedziała sobie na takiej ławeczce okalającej drzewko naskoczyły dwie panie w wieku który sugerowałby że powinny pamiętać czasy karmienia w miejscach publicznych bez obrażania się kogokolwiek na takie praktyki, i dalej ubliżać jej że wstydu nie ma,jak może , dzisiejsza młodzież , że tylko chodzi po sklepach a czasu na karmienie nie ma itp. i ta biedulka zabrała dziecko i odeszła od tych rozwścieczonych obrończyń dobrych manier. Jeśli matka karmi dziecko w subtelny sposób nie powinno to nikogo irytować i wyzwalać takiej agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej obudz sie. Zycie to nie science fiction. Dzieci nie swieca sie na zadne kolory. Dziwne krowy masz na tej swojej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*niemalże za święte - tak chciałam napisać w pierwszym zdaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa jasne. już niedługo wychodząc na przeciw "zbulwersoowanemu (przez kogo?) społeczeństwu prawnie zakaże się karmienia piersią. zostanie to poprzedzone kampania reklamowa (programy o szkodliwości takiego postępowania, odkryje sie miliardy chorób przenoszonych tą drogą, znajdą sie kobiety z odgryzionymi przez żarłoczne potwory cyckami) nie wiem czy jesteście tyakie głupie czy zlazło sie tu agitatorskie ścierwo piatej kolumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8,30 Więc mało widziałaś Kiedyś na karmiącą matkę w markecie ,która siedziała sobie na takiej ławeczce okalającej drzewko naskoczyły dwie panie w wieku który sugerowałby że powinny pamiętać czasy karmienia w miejscach publicznych bez obrażania się kogokolwiek na takie praktyki, i dalej ubliżać jej że wstydu nie ma,jak może , dzisiejsza młodzież , że tylko chodzi po sklepach a czasu na karmienie nie ma itp. i ta biedulka zabrała dziecko i odeszła od tych rozwścieczonych obrończyń dobrych manier. Jeśli matka karmi dziecko w subtelny sposób nie powinno to nikogo irytować i wyzwalać takiej agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci zara przypiertole w ten pusty łeb to sie sama obudzisz kretynko. jak chcesz zabijać dzieci to zabijaj swoje k***o j****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.45 przepraszam ale czy takie kobiety nie maja jezyka w ustach. Ja karmie mm wiwc slysze przytyki w tym kierunku i skutecznie olewam. Ale gdybym wybrala kp, robilabym to w subtelny sposob a ktos zwrocilby mi uwage to juz wiedzialabym gdzie poslac takiego moralizatora. No kurcze, maluszek jwst glodny to trzeba go nakarmic. Nikt nie zamknie sie w domu zeby nie daj Boze nikogo nie urazic sposobem karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma nikt prawa mówić matce czym ma karmić dziecko swoje tym bardziej jeżeli robi to w sposób jaki przewidziała natura. jak ci sie marzą fabryki z inkubatorami bo być może jesteś bezpłodna (dlaczego? jakby ludzie byli tak bezpłodni kiedys jak obecnie to ludzkość by nie przetrwała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Game over - o co Ci wlasciwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×