Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Edyta12345

Krakow Dr Marek Ciesinski

Polecane posty

Gość Edyta12345

Mial ktos moze jakas operacje u tego lekarza? Bardzo cicho o nim na wszystkich forach, ale ogolnie opinie ma bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam tylko u niego na konsultacji z 2 lata temu, ale z operacji zrezygnowalam. Nie mialam jakos do niego zaufania. Niby mily, ale bardzo malomowny i ciezko sie od niego dowiedziec cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janaska
Dla mnie doktor wydał się wyjątkowo elokwentny. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył i powiedział czego mogę się spodziewać, a to tak szczerze mówiąc było zaskoczeniem bo wcześniej inny lekarz też chirurg plastyk obiecywał mi gruszki na wierzbie. Teraz jestem po zabiegu i mogę powiedzieć, że doktor jest w 1000% świetnym specjalistom. A robiłam powieki góra i dół. Teraz szykuję się na lifting piersi i też pójdę do dr Ciesińskiego - po prostu wiem że mnie nie oszuka i powie realnie czego mogę się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialm u niego robiony nos. Operacja nieudana. Czeka mnie poprawka. Dokumentacje medyczna ledwo dostalam po prawie 2 miesiacach prosb. O zdjecia dalej sie prosze sprzed operacji i bez odzewu. O nosie juz mowilam jak zauwazylam, ze dalej jest garb, a on na to, ze mam sie odezwac za pol roku. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję Panie doktorze za piękne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Ciesiński robił mi lifting piersi. Jestem strasznie szczęśliwa, że nareszcie mogę na siebie patrzeć. Polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Pana dr robiłam korekcję zmarszczek twarzy. Zabieg przebiegł bez komplikacji. Również nie było żadnych powikłań po wykonanym zabiegu. Końcowy efekt mnie zachwycił, tzn. tak jak sobie wyobrażałam mój wygląd ‘po’ to tak było. Nie było takiego efektu sztuczności jak u niektórych celebrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wali
nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie nos! Jestem po nieudanej operacji nosa. Lekarz w żywe oczy wmawiał, ze to nadal opuchlizna. Prawda była inna: pan doktor nie przyłożył sie do swojej pracy przez co zrobił rażące błędy podczas operacji. Oczywiście nie wiedzialabym o tym gdybym nie poszła do innych chirurgów po opinie. Chirurg, który robił mi poprawkę po wyżej wymienionym doktorze załamał ręce co do ilości błędów. Powiedział tez, ze nie rozumie jak w/w lekarz tak bardzo spartaczyl mi nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dr Ciesińskiego robiła łydki. I podpisuję się pod zadowoloną pacjentką. Opieka po zabiegu fachowa. Miała wiele pytań co do zabiegu, na które dr treściwie i z dużą cierpliwością do mnie mi odpowiadał. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich poszukujących informacji o Panu Dr Ciesińskim. Mianowicie jestem po zabiegu powiększenia piersi z małego B na normalne D. Wszystko przebiegło bez kompilacji, fachowa opieka zarówno przed jak i po zabiegu, a co najważniejsze to dyskrecja gwarantowana. Moje piersi wyglądają tak jak chciałam i tego oczekiwałam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzymałem informację, niestety po czasie, że na portalu zostały umieszczone wpisy o popełnieniu przeze mnie „rażących błędów” medycznych przy wykonywaniu zabiegu korekcji nosa. Ponieważ na dobrą opinię pracuje się w moim zawodzie latami, a zniszczyć je można anonimowo, jednym wpisem, w kilka sekund, postanowiłem ustosunkować się do zamieszczonych wpisów. Wpisy te, choć anonimowe, jak przypuszczam pochodzą od jednej pacjentki, którą wielokrotnie zapraszałem na kontrolę i konsultację po zabiegu (niestety bezskutecznie). Niestety nie mogę ustosunkować się do zarzutów, nie badając osobiście pacjenta. Chirurgia plastyczna jest dziedziną medycyny powiązaną ze sztuką i poczuciem estetyki, dlatego nie jest prostym zadaniem usatysfakcjonować wszystkich pacjentów. W swojej długoletniej pracy zawodowej kieruję się zasadą, że najważniejsze jest zdrowie, satysfakcja estetyczna i zadowolenie moich pacjentów. Dlatego, ponownie uprzejmie zapraszam Panią, która zarzuca mi popełnienie błędów medycznych na kontrolę, abym mógł osobiście ocenić efekty zabiegu. Z pewnością, w razie takiej potrzeby, nie pozostanie Pani bez opieki. Proszę jednakże pamiętać, że nieuzasadnione twierdzenia dotyczące popełnionego przeze mnie błędu mogą naruszać moje dobre imię, które jako dobro osobiste, podlega w Polsce ochronie prawnej. Jednocześnie zastrzegam, że moją intencją nie jest krytyka możliwości dzielenia się przez pacjentów opiniami o lekarzach i efektach ich pracy na portalach internetowych. Internet jest cennym źródłem pozyskiwania przez pacjentów informacji o zabiegach i daje też możliwość sprawdzania poziomu satysfakcji z efektów pracy lekarzy. Jest jednak oczywiste, że na portalach pacjenci zamieszczają oceny obiektywne, jak i mocno subiektywne. W każdym jednak przypadku, powinny być zachowane zasady fair play, tzn. zanim kogoś oszkalujemy publicznie, udowodnijmy mu winę, zgodnie z zasadami etyki oraz przepisami obowiązującego prawa. Z poważaniem Lek. med. Marek Ciesiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan doktor Ciesiński wszczepiał mi implanty piersi, jestem bardzo zadowolona z efektu. Blizny prawie już nie ma, ból był taki jakiego się spodziewałam. Gdybym miała jeszcze raz wybierać to też bym poszła do dr Ciesińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu miałam "robione" piersi u Pana doktora, tzn. ich powiększenie. Wszystko było bardzo dobrze przeprowadzone, do tego goić również się fajnie zagoiło. Blizny zerowe. Efekt wyszedł super. Fachowiec pierwsza klasa, dlatego zdecydowałam się na lifting twarzy i już jestem po zabiegu. Po zdjęciu opatrunku i po wyciągnięciu szwów moja twarz wygląda bardzo dobrze. Polecam , bo to lekarz pasją i znający się na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam operowany nos , przykro mi nie polecam . Musiałam podjąć sie kolejnej operacji ze względu na brak powietrza wydychanego przez nos a przy okazji wyprostowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasiiiiia
Ja tez niałam nos i jestem mega zadowolona choc na koncowy efekt czekalam kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam zabieg korekcji powiek górnych u dr Ciesińskiego. Jestem absolutnie zachwycona wyglądem moich oczu! Żałuję, ze tak długo odkładałam decyzję o zabiegu. Blizny nie widoczne, świeża, młodsza twarz. Lekarz konkretny, widać, że lubi operować i zna się na rzeczy. Nie mam naciągniętych sztucznie powiek, jak niektóre panie po zabiegu, tylko naturalne oczy, usunięty ten wstrętny nadmiar skóry, tak jak chciałam. Wszyscy, co mnie znają, podkreślają, że twarz zmieniła mi się na plus. I to mnie cieszy! Było warto. Polecam doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam zabieg korekcji powiek górnych u dr Ciesińskiego. Jestem absolutnie zachwycona wyglądem moich oczu! Żałuję, ze tak długo odkładałam decyzję o zabiegu. Blizny nie widoczne, świeża, młodsza twarz. Lekarz konkretny, widać, że lubi operować i zna się na rzeczy. Nie mam naciągniętych sztucznie powiek, jak niektóre panie po zabiegu, tylko naturalne oczy, usunięty ten wstrętny nadmiar skóry, tak jak chciałam. Wszyscy, co mnie znają, podkreślają, że twarz zmieniła mi się na plus. I to mnie cieszy! Było warto. Polecam doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc tak...dr Ciesiński zajął się moimi piersiami. Mianowicie z małego B zrobił śliczne D. Fachowe podejście, zabieg bez komplikacji, opieka znakomita i efekt super. Jednym słowem jestem mega zadowolona. I polecam zabiegi chirurgiczne u dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od lat borykałam się z dużymi piersiami :(. Na zabieg zdecydowałam się dopiero po ciąży. Długo zastanawiałam się gdzie zrobić zabieg. Koleżanka poleciła mi Marka Ciesińskiego. Wprawdzie robiła u niego implanty, ale była bardzo zadowolona. Kilka miesięcy temu zdecydowałam się, choć z wielkim strachem (była to pierwsza moja operacja w życiu)....... dziś jestem zachwycona efektem :) Dr Ciesiński to wspaniały konkrety fachowiec jak widać nie tylko od implantacji ale również pomniejszenia piersi. Kiedyś nosiłam rozmiar 75G, dziś cieszę się rozmiarem D. Zabieg wykonałam w Zabierzowie. W Alma-Medica spotkałam się z przemiłą Panią anestezjolog która rozwiała mój strach przed znieczuleniem ogólnym. W ogóle personel tam jest …... pełen ciepła i wyrozumiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*agko, Mam ten sam problem i szukam dobrego, sprawdzonego chirurga w Krakowie. Nad operacja redukcji piersi ( 70 H) zastanawiam sie od kilku miesiecy. Moglybysmy porozmawiac prywatnie o przebiegu calego procesu i efektach( nie chce spamowac tematu :) ) ? Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda

Mialam robiona korekcje nosa u dr ciesinskiego i zdecydowanie odradzam!!! nos jest wyraznie  krzywy jedna dziurka opadnieta nizej.. minely juz 2 lata i bede szukac innego chirurga ktory naprawi bledy bo sa bardzo widoczne. Operacja kosztowala sporo jak na tak Nie zadowalajace effekts takze odradzam...:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech was ręką boska broni przed udaniem się do tego lekarza na zrobienie operacji nosa, ja będę musiał podjąć się operacji poprawkowej, bo tak spartolił mój nos, co będzie wiązało się że znacznymi kosztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×