Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kraków, ul. kopernika

Polecane posty

Gość gość

witam wszystkich. chcialam zapytac czy ktoras wybiera sie na ta klinike (porodowke) w poniedzialek 27.10??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce sie dowiedziec co i jak. mam termin na 28.10 ale mam miec cesarke i kazali mi sie zglosic 27.10 na 8:00 na czczo. chcialabym wiedziec co i jak. czy jest szansa ze w ten sam dzien zrobia mi cesarke. co musze miec dla siebie dla dziecka. bo co szpital to inne zwyczaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, no to chyba zapytaj czy ktos tam mial cesarke ostatnio i czego sie spodziewac. ja o koperniku duuuzo negatywnych opinii slyszalam, czytalam, jaka jest prawda nie wiem ale ja do porodu sie tam raczej nie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lezalam na patologii, gdyby nie to ze inny szpital mnie nie rozwiaze ze wzgledu na moja wade serca to bym tam nie jechala. ale niestety nie mam wyjscia. takze jakby ktoras tam miala to prosze o opinie. wiadomo lepiej wczesniej wiedziec niz pozniej. tym bardziej ze mam dosc kawalek do krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko rodziłam na Kopernika w ubiegłym roku i złego słowa nie mogę o nich powiedziec. Miałam świetną opiekę, w porę podjęto decyzję o cc, wierzę, że dzięki temu mam teraz zdrową córkę. Dla dziecka nie musiałam miec nic prócz ubranka na wyjście ze szpitala. Zapewniają ubranka, pieluszki ( gdy ja rodziłam bella happy) i chusteczki nawilżane. W razie potrzeby pomogą Ci karmić dziecko. Niestety minus jest taki, ze po cc trafia się na separatkę i maleństwo dostaniesz dopiero na drugi dzień. Dla Ciebie są bodajże dwie paczki czy paczka podkładów poporodowych, ale sporo tego idzie i lepiej mieć swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie musisz mieć siateczkową bieliznę poporodową. Położne były bardzo na tym punkcie uczulone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. ale to znaczy ze dzieciaka wogole nie zobacze? czy po prostu nie bedzie go przy mnie? dzieciaki sa wogole przy matkach czy na jakims osobnym oddziale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cesarce pokazali mi maleństwo, mogłam przytulic , ale zabrali je na oddział, a mnie na separatkę, gdzie leżały inne kobiety po cc. Bylysmy wszystkie stale monitorowane. Cesarkę miałam o 16 o 10 następnego dnia mnie spionizowano i przeniesiono na oddział. Tam dziecko bylo juz caly czas ze mna, zabierali tylko do mycia i badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to nie ma tak zle :) a po ilu dniach wyszlyscie do domu? oni zdejmowali ci szwy czy mialas sie zglosic do poradni K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cesarka w piątek, w poniedziałek dostaliśmy wypis. Na zdjęcie szwów miałam się zgłosić u nich po 7,dniach, ale, że mieszkam ponad 100 km od Krakowa zrobili to u mnie w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok :) to szybko super... mam nadzieje ze u mnie pojdzie szybko i sprawnie :) najwazniejsze zeby z maluszkiem bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to mialas sie zglosic na termin? bo jak ja mam przyjecie w poniedzialek to jest szansa ze mi w poniedzialek zrobia cc? ciekawa jestem tak to jest jak ktoras jedzie na termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja leżałam najpierw na patologii, w czwartek zaczely mi sie skurcze, a w piatek decyzja o cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha... no mnie bardziej interesuje jak to jest jak masz przyjechac na termin :) ale bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem ciekawa. tez mam termin ale na srode i tez chcialabym wiedziec czy mnie rozwiaza w ten sam dzien czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam lata temu, teraz podobno jest inaczej ale nie bylam wiec sie nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×