Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michallleeek

kredyt gotowkowy

Polecane posty

Gość michallleeek

sluchajcie, poradzcie. chce wziac kredyt 25.000 na ok 6 lat, mam umowe od wczoraj na 4 lata(do 2016r). Nie posiadam zadnych obciazen, samochodu, debetow ani kredytow. Zarabiam ok 1500 netto(2100 brutto) ale z ostatnich 3 miesiecy srednia to 1200 zl. Gdzie najlepiej wziac kredyt? w jakim banku i czy to mozliwe? dzwonilem dzisiaj do credit agicole i dostalem odmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g;lg'gl
spróbuj ing bank . Wyślij wniosek przez strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co sie orięntuje to
musisz pracować minimum 3 miesiące żeby otrzymać jakikolwiek kredyt i pewnie dostaniesz na okres nie dłuższy niż do końca trwania umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g;lg'gl
zreszta kredyt dostaniesz tylko do końca trwania twojej umowy, taki kredyt musi byc splacony miesiące przed końcem, nie wiem też czy Twoja znolność kredytowa pozwoli Ci wziac kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g;lg'gl
w ing nie musi oprocz zaswiadczenia o zarobkach przynosi umowe do wgladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallleeek
ee, w bankach mowia ze jesli mam umowe ponad rok to traktuja ja jako na czas nieokreslony i moga mi dac na wiecej niz 4 lata. A co do 3 miesiecy-to pracowalem na umowie o prace probnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli w bankach tak mówią to
dlaczego nie dali ci kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallleeek
odmowili tylko w credit agricole. Innych bankow pytalem online, ale nie sprawdzali zdolnosci bezprsosrednio. Pyta,m tylko gdzie najkorzystniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g;lg'gl
w kazdym banku są podobne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika rottati
w lukas banku tak odrazu kredytu nie dostaniesz. oBECNY AGRICOLE. oNI MAJA SWOJE ZASADY odnosnie udzielania kredytow gotowkowych. Najpierw trzeba wziasc u nich na raty zeby wyrobic sobie mete a potem juz bez problemu dostaniesz kredyt gotowkowy. a w jakim banku msz konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się nie zgodzę
zgłoś się do open finanse - oni Ci przedstawią propozycje poszczególnych banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randika
Problem tkwi jednak w tym, że o kredyty teraz bardzo ciężko. Warto czytać porady związane z kredytami. Choćby - http://dobrapozyczkaopinie.net.pl/ Przynajmniej dowiecie się jak zaciągnąć pożyczkę, aby było to racjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towneczka77
Podobijam pytanie. W najbliższym czasie zamierzam wziąć kredyt gotówkowy ale nie wiem w jakim banku. Przejrzałam sobie wprawdzie ten ranking: http://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe i aktualnie najlepszą ofertę posiada ing ale jeszcze nigdy nie mialam z tą instytucją nic do czynienia... Może ktoś mi doradzi czy warto jest brać kredyt w tym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaJul
@towneczka77 – to co oglądałaś, to oferta marketingowa, która nie uwzględnia twojej faktycznej sytuacji finansowej ;/ W takich ofertach banki prezentują same „walory” kredytów, a inne „niewygodne” informacje dopiero doczytasz w umowie  Otóż na etapie poszukiwania sama możesz sprawdzić, czy któryś z banków da ci kredyt. Są takie strony jak na przykład www.akredo.pl, na których wypełniasz wniosek, oni natomiast wysyłają go do współpracujących z nimi banków (Alior, Meritum, Idea, Getin i inne..) a ty po kilku dniach uzyskujesz w odpowiedzi spersonalizowane oferty. Wystarczy się zalogować i poświęcić chwilkę na wypełnienie wniosku. Moja koleżanka już z tego korzystała. Poleciłam jej i była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo998
Miałem wszędzie negatywne wpisy KRD, BIG. Kontaktowałem się z wieloma pośrednikami. Mnóstwo niby specjalistów mi odmówiło. Dopiero pośrednik „Pieniądze dla Ciebie” zbadał mój problem i po stosunkowo krótkim czasie dostałem normalną ofertę. Warto się umówić, jak jesteś w podobnej sytuacji. Zostawiam namiary do człowieka odpowiedzialnego za kontakt z klientami 695 277 769.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wziąc kredyt w KredytyImpet. Sama mam tam kredyt i jestem bardzo zadwolona raty są rozłożone na długi okres . Moi rodzice też wzieli tam kredyt i bardzo sobie chwalą. Bardzo dobra i szybka obsługa klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Doradców kredytowych z Banku. www.kredytgotowkowy.ovh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz gotówki? Chcesz podreperować domowy budżet, uregulować płatności,zrobić prezent bliskiej osobie lub pojechać na wycieczkę nic prostrzego wejdz na strone i wybiez najlepsza oferte dla siebie. http://mironjnajlepszaofertapl.oferty-kredytowe.pl/kredytygotowkowe/ Szybkie decyzje ! Pożyczka Już od 100zł 99% przyznawalności Bez wychodzenia z domu Stałe raty, żadnych ukrytych opłat Wejdź i przekonaj się! decyzję otrzymasz w 15 minut a środki zostana przelane na twoje konto jeszcze tego samego dnia. Szeroka oferta kredytów bankowych na pewno sprosta Państwa oczekiwaniom.Oferujemy również Pożyczki pozabankowe bez zaświadczeń, od ręki, przez internet, telefon, SMS, dla klientów indywidualnych i firm, osób bez zatrudnienia, bezrobotnych, zatrudnionych na umowach śmieciowych, na umowę o pracę, dla emerytów, rencistów, studentów. Ponadto znajdą Państwo na stronie: - konta i lokaty bankowe - kredyty mieszkaniowe, samochodowe, konsolidacyjne, hipoteczne - fundusze inwestycyjne - ubezpieczenia - prywatne emerytury - karty debetowe i kredytowe I inne usługi. Zaufało nam już wiele osób, Ty również nam zaufaj i skorzystaj z usług profesjonalnych firm. Zapraszam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8924
Dobry kredyt to taki, który ma przede wszystkim dla nas dobre warunki. Na rynku jest mnóstwo banków, więc powiem szczerze, że w czym wybierać. I aby nie tracić czasu, to są specjalnie przygotowane rankingi, aby było nam łatwiej. Można przykładowo na taki sobie zerknąć pod tym linkiem https://www.finai.pl/blog/rankingi-kredytowe/ranking-kredytow-gotowkowych-wybierz-najlepszy-kredyt-luty-2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargi77
Dużo jest w sieci dobrych porównywarek, dlatego warto posprawdzać kredyty na przynajmniej kilku. Tutaj dostępna jest jedna z lepszych gdzie najlepiej są opisane kredyty gotówkowe www.kredyty-gotowkowe.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×