Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kredyt hipoteczny open finance opinie

Polecane posty

Gość gość

Witam czy ktoś może powiedzieć coś o open Finance i kredycie hipotecznym tam? Czy warto? Jakie macie opinie o open finance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Open finance jest dobre bo mają w jednym miejscu porównanie wszystkich ofert bankowych a mają też banki, w mtórych mają lepsze oferty niż klinet taki z ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jest - idż na spotkanie i sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mówicie że koszty sa niższe jeśli chodzi o kredyt hipoteczny jak pójdę do open finance niż bym poszedł do swojego banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Open Finance ma specjalne oferty z banków z kredytem hipotecznym i warto u nich sobie to sprawdzić bo zawsze wszystko wytłumaczą, powiedzą co i jak. gdzie mogą urwać na RRSO - ja byłem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolność kredytowa
A ja właśnie tutaj liczyłem zdolność kredytową kredytu hipotecznego http://kredythipotecznykalkulator.net/ i zobaczymy co mi odpiszą bo wysłałem wniosek o kredyt do 2 banków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Open Finance najlepsze są polisolokaty i struktury. Wielu na nich się dorobiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie brałem kredytu hipotecznego w OpenFinance ale byłem na spotkaniu - wszystko wyjaśnili, bardzo kompetentni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Open finance ma pozytywne opinie teraz, kiedyś była nagonka jak zaczynali to dobre kilka lat temu i z tamtego okresu na pewno znajdą się i negatywne opinie o open finance ale ogólnie teraz się bardzo poprawili. W każdym większym mieście mają placówkę i w nich się można umówić - proponują kawę, można siąść wygodnie i wszystkiego się dowiedzieć. Mnie pomogli wziąć kredyt hipoteczny na 300000zł - dlatego polecam tych pośredników, z innych nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opinii o open finance macie sporo na forach kredytowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniej w open
Czyli Taniej będzie wziąć w Open Finance kredyt hipoteczny niż wziąć go np w ING czy PKO? Taniej będzie wziąć w tym banku przez open finance? Jak to jest? Ktoś porównywał oferty i koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że taniej będzie jak pójdzie do Open finance i przez nich weźmiesz w PKO - albo idź do OF i PKO i porównaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open finance
Ja wysłałem wniosek do Open Finance o kredyt hipoteczny 2 miesiące temu i w ciągu tygodnia mi załatwili kredyt hipoteczny w PKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywna opinia
Moja opinia o OF jest pozytywna - nie skorzystałem jeszcze z kredytu ale byłem na spotkaniu i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak patrzę na komentarze to pojawia się tylko jedno pytanie, mianowicie : kto wam za to płaci ?? Open Finance to porażka na rynku finansowym to jak krzywdzą swoich klientów to jest niewyobrażalne. Obiecywanie komuś zysku 10% w skali roku albo " porównywanie" ofert kredytowych to ściema wysyłają tylko do jednego baku zapytanie co widać w BIK-u. Oprócz tego mają "SWOJE" produkty które są możliwie najdroższe porównując z rynkiem. TYLE O OPEN FINANCE. NIE DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto sprawdzić samemu oferty różnych banków, ja bym tak zrobiła przy podejmowaniu tak ważnej decyzji jak kredyt hipoteczny. Dodatkowo w sieci można znaleźć różnego rodzaju kalkulatory, które pozwolą nam podjąć dobrą decyzję. Jednym z nich jest na przykład ten: https://kapitalni.org/pl/kalkulatory/kalkulator-rat-%E2%80%93-raty-stale-czy-malejace/id/13 bo po wpisaniu danych dostajemy porównanie dotyczącego tego, czy zdecydować się na raty stałe czy malejące. Przy kredycie na kilkadziesiąt lat to możę stanowić dużą różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kredytami trzeba uważać, raczej wcześniej wszystko bym przemyślała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W roku 2008 skorzystałam z pomocy Open Finanse przy kredycie hipotecznym. Doradca open przy okazji zaproponował mi produkt inwestycyjny 1.Multi PIN AEGON 2008 PLUS- Sumienie odprowadzałam składki które wyniosły 17372,40.Z moich comiesięcznych wpływów były opłacane składki za zarządzanie. Rok temu chciałam zlikwidować konto. Przelał mi na konto AEGON część pieniędzy w kwocie 12 tyś. Do wypłaty rok temu pozostało 5 tyś .Na dzień dzisiejszy moje pieniądze pozostawione na 2-funduszach topnieją. 2 fundusze są w likwidacji .Po przeliczeniu jednostek zostało 1500 zł.(nie mogę ich nadal wypłacić ) 2.Umowa lokaty Inwestycyjnej NOBLE BANK-zawarta 2010 roku. Wpłaciłam 20390zł.Przez 4 lata nie miałam dostępu do tych pieniędzy nie otrzymałam żadnego loginu do konta. Nie przychodziły żadne listy z saldem konta . 3.Absolutna Stopa Zwrotu-założona 2012 roku. Wpłaciłam 20370zł.Dzisiaj mój rachunek jest ujemny i wynosi około 17 tys. Nie mogę nic z tymi pieniędzmi zrobić bo za wyjście jest opłata. Patrzę tylko jak pieniądze topnieją. Skorzystałam za jego namową z produktu,który przyniósł same straty. Doradca nie sprawdził mojego dotychczasowego doświadczenia z inwestycjami. Jestem pewna ,że jego interes (prowizja)był ważniejszy niż mój zysk i bezpieczeństwo moich pieniędzy.Doradca nie zapytał się o moje doświadczenie inwestycyjne wykorzystując w ten sposób moją niewiedzę .Nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu produktu. -wypracowany zysk miał być na ewentualną nadpłatę mojego kredytu hipotecznego ztw."poduszka finansowa" .Doradca kilkakrotnie zapewniał mnie że jest w stanie przewidzieć zyski i że z pewnością nadpłacę kredyt.Pokazywał mi fikcyjne wykresy pokazujące fikcyjne zyski.Pośrednik podkreślał profesjonalizm zarządzających funduszem i co najważniejsze doradca nie podkreślił że tak samo jak mogę zarobić mogę stracić. .Celowo zachęcił mnie do zainwestowania dużo wyższej kwoty niż zamierzałam ,argumentując to wyższymi zyskami. Ja skorzystałam pod wpływem nacisku Doradcy z produktu ,który nie był adekwatny do mojego doświadczenia inwestycyjnego.Dzisiaj 08.12.2017r byłam w open finanse zlikwidować fundusz ABSOLUTNA STOPA ZWROTU.wpłaciłam 21 tyś dzisiaj do wypłaty mam 17600.STRATA 3400 zł.Jest to moja trzecia inwestycja z której wychodzę z minusem.NIKOMU NIE POLECAM OPEN FINANSE.UWAŻAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałem wrobiony w polisolokaty przez pracownika Open Finance w Gdańsku, Pana Bartosza, z tego co wiem ten Pan już awansował (ciekawe dlaczego) i jest kierownikiem oddziału Open Fianance w trójmieście. Tutaj więcej informacji na temat działalności Open Finance http://openfinancegdansk.cosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochopna
No wiadomo, że najlepiej skorzystać z porównywarek kredytowych. Tutaj https://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/ też jest całkiem fajna. Co jest ważne, można sobie samemu ustawić kryteria i ona Wam wyszuka oferty kredytowe, które będą je spełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidnym pośrednikiem jest A Lewański, mi się w zasadzie wszystko podobało jeśli chodzi o jego warunki i obsługę. Grzeczny, kontaktowy, z wiedzą i znajomością tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidnym pośrednikiem jest A Lewański, mi się w zasadzie wszystko podobało jeśli chodzi o jego warunki i obsługę. Grzeczny, kontaktowy, z wiedzą i znajomością tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×