Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kredyt na remont. W jakim banku?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym w najbliższym czasie wyremontować dom. Najważniejszy jest zakup pieca - przydałoby się go kupić już w tym miesiącu ponieważ stary jest w złym stanie. Tak więc zdecydowaliśmy się razem z mężem na kredyt. Może ktoś z Was orientuje się trochę w tych sprawach ? Jaki bank obecnie ma dobre kredyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej brać kredyt w banku, w którym ma się konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agelka
Właśnie niekoniecznie . Bo moim zdaniem warto jest zapoznać się z ofertą wszystkich banków. Tak aby znaleźć najlepsze oprocentowanie jakie mogą nam zaoferować. W sieci jest wiele rankingów tak więc autorko na spokojnie sobie usiądź i sobie przestudiuj. W końcu jest to zobowiązanie na wiele lat. Tutaj: http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-gotowkowych.html jest na przykład jeden z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada : nie pakuj sie na pewno w pożyczki prywatne. Każdy dostaj***ardzo wiele reklam takich pożyczek i jednak oferty nie są dobre. Oprocentowanie wynosi nawet kilkaset czy kilka tysięcy % w skali roku tak więc można wpaść w pętlę kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa8888
Dzięki za rady. Tutaj autorka tematu. Przejrzałam sobie to zestawienie kredytów wczoraj wieczorem . Widzę,że obecnie bank pocztowy ma dobrą ofertę. Jest w moim mieście ale tak sobie myślę czy jest to pewny bank? Bo nikt w sumie z moich znajomych nie ma tam konta. Sama również nie miałam z nim do tej pory styczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telka88
Reklama to jedno a rzeczywistość to jedno. Nie polecam nabierać się na pewno na kolorowe banery przedstawiające to jakie niby to oprocentowanie oferuj****nk. Trzeba jednak liczyć na samego siebie. I doradca to nie jest taki zły pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatosianosia
A ja na przykład bardzo boję się kredytów :( Chociaż z drugiej strony po prostu czasami trzeba wziąć. Pamiętam jak któregoś dnia całkowicie popsuł nam się z mężem samochód. Te 2 lata temu musieliśmy sobie dobrać kredyt na zakup nowego ponieważ mieszkamy na wsi gdzie nie kursują autobusy i byłoby ciężko dojechać do domu. Tak czy inaczej jak kredyt to jedynie w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closerka
Przede wszystkim zwracajcie uwagę na rrso. To jest to na co najbardziej trzeba się patrzyć. Pokazuje jakie jest prawdziwe oprocentowanie naszego kredytu. Zazwyczaj wypisane niewielkimi cyframi na końcu dokumentu ale musi być. I często jest o wiele różne od oprocentowania w reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udzielamy kredytów, pożyczek hipotecznych pod zakup lub budowę i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami: przedstawiciel24.eu Jesteśmy dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welenka88
Od dwóch lat w zasadzie dwa banki mają najlepsze oferty w tym zakresie: Bank pocztowy Getin Bank Oba oferują mniej więcej po 10% oprocentowania czyli jak widzicie nie tak źle. Warto jest się przejść do jednego z nich albo po prostu skorzystać z pomocy doradcy. Może niech on jeszcze coś wyszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semolinalina
Ja jakieś 4 lata tamu brałam kredyt na remont oprocentowany na 19% :P Ale wtedy stopy procentowe były wysokie tak więc ciężko było znaleźć niżej oprocentowany kredyt ehh.... Jakbym wiedziała to bym się nie remontowała i poczekała te 4 lata na oprocentowanie jakie jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia20115
haha no Amber Gold albo coś podobnego nie udzielają nam pożyczek jeśli już chcesz o tym wiedzieć tylko gromadzimy tam swoje oszczędności. Radzę się dokształcić w tej kwestii za nim coś się napisze. A wracając do tematu to słyszałam że Credit Agricole uruchomił niedawno nową ofertę http://www.limit-remontowy.pl/ Jeśli nikt z Was jeszcze nie słyszał o niej to zachęcam do zapoznania się z nią. Wygląda to całkiem atrakcyjnie. Jeśli komuś zależy na czasie oraz nie lubi bawić się w zbędne formalności to na pewno ta oferta jest dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Z tego co wiem tutaj http://direct.money.pl/kredyt-na-remont/ znajdziesz informacje które banki mają w swojej ofercie kredyt na remont. Ja rok temu pożyczałam kasę w wbk na remont mieszkania, nie było problemów bo kwota była nie duża ale myślę, że dostaniesz tyle ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freesska
To sie co raz, to zmienia. ja trafiłam na dobry deal w pko bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka9809
Ciężko powiedzieć w którym banku, bo każdy ma inna sytuacje finansowa. Ja tez nie wiedziałam, który bank wybrać wiec skorzystałam ze strony offerunt – tam sobie wposujesz dane do symulacji i czekasz na oferty, które właśnie przesyłają doradcy z rozncyh banków. Ja ostatecznie ziełam kredyt w mbanku, do którego tak sama z siebie raczej bym nie zajrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za tym żeby sprawdzić oferty różnych banków i je ze sobą porównać. Można zapytać osobiście w banku albo skorzystać z szybszego i łatwiejszego sposobu jakim są porównywarki kredytowe jak http://finanse.sprzedajemy.pl/finanse-osobiste/kredyty-gotowkowe/porownaj-kredyty-gotowkowe W ten sposób odpowiedź na to pytanie uzyskamy w ciągu chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×