Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kartqiwp

Kredyt we franku

Polecane posty

Gość kartqiwp

Straciłam prace.Wybrałam się do banku mam kredyt mieszkaniowy zaciągnięty we franku.Chciałam sprzedać mieszkanie i kupic mniejsze,niestety jest to niemożliwe ponieważ kredyt po 6 latach spłacania mam o 80 tys więcej do spłacenia.To znaczy że nie spłaciłam nic ,jeszcze 80 tyś wiecej.Do tego mieszkanie staniało.Nie moge dojsć do siebie po tym co usłyszałam.Nic mi nie pozostaje tylko szczelić sobie w łeb,jestem zrujnowana.Z jednej męza pensji nie wyżyjemy.Jest ktoś w podobnej sytuacji,i wybrnął z tego jakimś sposobem.Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hare hare
dlaczego bierzesz kredyt w walucie obcej skoro się na tym kompletnie nie znasz, jak widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Disco Salceson
za głupotę się płaci, niestety. selekcja naturalna. jak ludzie brali kredyty w czasach gdy frank był po 2 zł a mieszkania kosztowały po 10 000 zł za metr to nawet mi ich nie żal. idioci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartqiwp
Z tego co wiem 80 procent społeczeństwa w tym okresie co ja brało kredyt we franku.Nie przewidziałam ,ze frank skoczy z 2 zł na prawie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartqiwp
Nie potrzebuje głupich komentarzy.Tylko napisałam po to żeby ktoś mi doradził ,bo wiem że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji.Jak wybrnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samallaias
Nic nie zrobisz.Byłam w podobnej sytuacji,bank zabrał mieszkanie dług jeszcze do spłacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hare hare
Bo 80 % społęczeństwa to tępa hołota, która dała się nabrać na reklamy banksterów w ogóle nie zastanawiając się nad tym co robi, nad tym że zakłada sobie pętle na szyje. Idiotycznym jest twierdzenie "nie przewidziałam". Jak bierzesz kredyt na 30 lat, to prędzej czy później kurs skoczy ostro do góry, po czym znowu spadnie. Co tu jest do przewidywania? Nic. To nie komentarze są głupie, tylko twój problem - pij teraz piwo, którego we własnej bezmyślności nawarzyłaś. Pozostało ci tylko spłacać i czekać na spadki kursów, może nawet za kilka lat. Sayonara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaewode
Frank już nigdy nie spadnie do 2 zł.Niedoczekanie. Pętla na szyje,dlatego mieszkam cały czas z rodzicami ,i mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamusikkk
A ja wystarałam się o mieszkanie od państwa socjalne,zero kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hare hare
czy do 2 zł ...nie wiem, ale spadnie na pewno, tylko trochę to potrwa złotówka jest mocno niedowartościowana, euro powinno dzisiaj kosztować w okolicach 3,70-3,80 frank ok. 3 zł ale ze względu na niepewną sytuację w Europie inwestorzy uciekają z płytkich walut (złoty, forint) i na razie nic się nie zmieni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjnie niedoskonała
moja kumpela jest teraz w podobnej sytuacji. Też wzięła zupełnie nieprzemyślanie kredy a za chwilę potem urodziła dziecko i straciła pracę. Teraz wyjeżdżają do Niemiec a mieszkanie będą wynajmować. Tak to jest się chce na gwałt, mieszkanie, samochód i wycieczki zagraniczne. Kredyt wziąć łatwo tylko ktoś go musi spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiiaabbee
Mieszkać można do końca zycia z rodzicami,i czekać na spadek.Tylko gorzej jak rodzice dzieci przeżyją.Albo wynajmować,poszukać taniego mieszkanka,i nabijać kieszenie właścicielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjnie niedoskonała
no a teraz nabija kieszenie bankom i ma złudzenie, że żyje na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreennttasw
Moi kochani rodzice jak urodziło nam się dziecko wybudowali się na działce,a nam zostawili mieszkanie.Rodzice powinni zagwarantowac dziecku mieszkanie,w końcu nie prosiło się na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bechelor
haha no tylko idioci brali franka po 2 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy rata kredytu plus czynsz to tyle mniej wiecej ile moglibyscie dostac za wynajem tego mieszkania? jesli pieniadze z wynajmu pokryją kredyt to po prostu je wynajmijcie i albo mieszkajcie kątem u kogos i szybko szukaj pracy albo wyjedźcie gdzies za pracą. Albo do wiekszego miasta albo za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadasdass
W którym banku wzięłaś kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia8888888
Witaj .. moj syn jest tez w takiej sytuacji ..kupil mieszkanie za 250.000 tys frankow.. po 2,50 zl a teraz sama wiesz ile to kosztuje.. w tamtym roku zostal bez pracy... teraz pracuje ale caly czas mu pomagamy... to jest jakis horror ...moj maz wtedy mowil .kredyt sie bierze w walucie w ktorej sie zarabia..ale synek nie sluchal "starego"...najgorsze ze nie mozna tego sprzedac bo kto to kupi??? ja zachorowalam z tego powodu..bo sytuacja bez wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia8888888
Wspolczuje ... ta podla demokracja i tak to Panstwo pozwolilo na oszukiwanie przez banki ludzi ktorzy jeszcze nie dojrzeli do tego ze w demokracji nie liczy sie czlowiek liczy sie KASA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejesandalemzmaslem
trzeba byc ekonomista w stopniu zaawansowanym by brac tzgo typu kredyty. Moj tata tez wzial kredyt we frankach i teraz musi splacac i nic na to nie poradzi. Ze tak napisze, sytuacja danej waluty to nie problem banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baron Justin de Vcipeval
nie mam kredytu we franku bo nie jestem pedziochem. mam natomiast we frani na jeszcze dwa ruchanka ale ona nie zdrozala i dalej ze flache trzy razy daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia i nie wiem ile tych 8 w nicku - Twoj stary bzdury plecie, a syn glupote walnal, ze po takim kursie zaciagnal. We frankach mozna bylo zaciagac, ale wtedy, gdy frank kosztowal 4zl, a nie 2,5 - to jeszcze mozna bylo zarobic, no, ale trzeba myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były na szczęsci pracownik BGŻ
A ubezpieczenie masz przy tym kredycie?Kiedyś nawet za darmo dawali z opcją od utraty pracy.Sprawdź w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfxcgvchgxcdg
teraz raty miesięczne są wyższe to prawda, ale jak ktoś spłaca te raty przez dajmy na to 20 lat, to po tym czasie mieszkanie jest twoje. A co lepiej komuś nabijac kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusti ,ale ty głupoty gadsz kto wiedziałże bedzie tyle kosztował , teraz sięmądrujesz bo wiesz że doszłao do 4 pln prawie , teraz to każdy głupi wie że dobrze byłoby wziąć , ale nikt nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ester jest takie coś jak historia, można sprawdzić widełki, branie przy 2,5 to naprawdę był szczyt - nie napiszę czego, bo nie chcę nikogo obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęgający gołąb
współczuję... :( naprawdę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×