Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość www222www

kredyty chwilówki-praca?

Polecane posty

Gość www222www

czy ktoś pracował w kredytach chwiłowkach tych żółto-czerwonych? jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na rozmowie w banku
no właśnie ktoś coś wie na ten temat.Na forum znalazłam ,że tam jest jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windykator
Nie w chwilówkach zabili tylko w providencie. W chwilówkach nie ma kobiet windykatorów. Po za tym że wyzysk pracownika jest i za wszystko będą Ci dowalać karę to spoko. Często też otrzymujesz groźby od klientów sms-em:) Najlepsze w tej pracy to mobbing na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gita
ja byłam na rozmowie w kredytach chwilówkach makabra dwie dziewczynki w wieku 20 lat przeprowadzały rozmowę, na koniec pytają czy mam jakieś pytania? ja tak na czym będzie polegała moja praca o tym się dowie Pani w następnej części rekrutacji. Nic nie powiedziały od siebie tylko sztywne pytania znalezione w internecie np. jak widzi Pani swoją przyszłość za trzy lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bguiiii
ja bym tam pracy nie podjela zle sie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była na rozmowie
porażka totalna, tak durnej rozmowy nie miałam, 3 osoby ją przeprowadzały, czułam się jak przed jakąś komisją egzaminacyjną, pytania i zadania beznadziejne, a ci którzy przeprowadzali rozmowę jeszcze bardziej. Koleś odwalony w garniaku wyżej srał niż dupę miał, zachowywał się jakby był dyrektorem jakiegoś zajebistego banku hehe.Na pewno do pracy bym tam nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gita
mi kazały wymyślić hasło reklamowe do firmy ubezpieczeniowej raczej je dokończyć ,słoneczny dzień, czyli????? i dały mi na to 8 min ha ha ha i jeszcze drugie zadanie na to 5 min ha ha ha zamieniam się w instruktora fitness ona kupiła karnet i mam jej wcisnąć jakiś drugi karnet do fast foodu, a przecież ona przyszła tu schudnąć :) fajnie, ale nie dla mnie . Współczuję tylko ludziom którzy są zmuszeni zaciągać takie kredyty. P.S. jak czekałam na rozmowę przyszła klientka, starowinka przyniosła ratę za kredyt , a Pani z obsługi mówi ooo została Pani jeszcze jedna rata , jak Pani ją spłaci będzie można wziąć drugi kredyt . Dodam jeszcze że jest tam tylko jedno pomieszczenie, żadnych boksów i każdy słyszy o czym tam się mówi chodzi mi o dane osobowe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkledldldd
mnie nawet na rozmowe tam nie zaprosili chociaz dokumenty skladalam, ale pewnie dlatego ze wola swiezynki, a ja mma doswiadczenie w bankowosci, poza tym zenujace sa wg mnie scenki itp, uwazam ze doswiadczenie swoje robi bo sorki gdybym nie umiala sprzedawac kredytow nikt by mnie w banku kilka lat nie trzymal poza tym faktycznie bym sie zle czula pracujac w takiej instytucji- skladalam dokumenty bo jak sa oferty to skladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na rozmowie
Też miałam jakieś beznadziejne scenki, miałam sobie wyobrazić, że pracuję w biurze podróży i przychodzi do mnie klientka szukająca jakichś super luksusowych wczasów za granicą, a ja mam jej wcisnąć wakacje w Polsce w jakiejś dziurze na polu namiotowym, poza tym jeszcze jakieś inne 2 głupie scenki. Byłam na wielu rozmowach kwalifikacyjnych, różnie wyglądały, ale ta była najgorsza ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkaa147
z tym będzie tak jak AMBER GOLD, bo chwilówki są na liście KNF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam. Głupie pytania o wynagrodzenie, o poprzednia prace, jak sobie siebie wyobrazam za pare lat i takie tam. Najpierw praca zespołowa w ktorej wyłoni sie osoba przodujaca.. to po co pozniej te rozmowy po 20 minut skoro juz po zadaniach w grupie maja wybranego lidera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jest i już
I te moje zaborcze znajome to naprawdę atrakcyjne dziewczyny. Nigdy nie miały problemów z powodzeniem nie tylko u bawidamków, ale także u porządnych, zrównoważonych facetów - mimo że intelektem nigdy szczególnie nie błyszczały, ale urodą to i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jest i już
Sorry pomyliłam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do współpracy przy dystrybucji produktów finansowych: - Kredyty dla firm - Kredyty bez BIK - Pożyczki na oświadczenie - Kredyty bankowe - Pożyczki chwilówki - Pożyczka na dowód bez dokumentowania dochodu - Pożyczki od prywatnych firm - Konta Bankowe - Ubezpieczenia Nie wymagamy wyłączności, nie narzucamy limitów sprzedażowych ani konieczności podpisania weksla. Zapewniamy obsługę wniosków przez nowoczesny system teleinformatyczny. Proponujemy wysokie prowizje. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt pod adresem mailowym: firmamadmaj@home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panku
Straszne rzeczy opisujecie! Jak pracowalem w nobilonie, to bylo wszystko przejrzyste. Az dziw, ze dochodzi do takich historii! Moze zbyt skupiony bylem na wlasnej firmie i nie patrzylem na konkurencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megasiostrzyczka
mój brat pracował w firmie Nobilon i niestety musiał zrezygnować, dostał dużo ciekawszą ofertę za granicą. Z tego co mi wiadomo to akurat z tej firmy był zadowolony, wynagrodzenie nie najgorsze , a i atmosfera w pracy OK. Sama praca dość ciekawa bo sporo ma się kontaktu z różnymi ludżmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juljetta
mój kolega niedawno pracuje w firmie Lendon i bardzo sobie chwali.Dużo jeżdzi po klientach, i ma kontakty z różnymi ludżmi.Po prostu to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo77
w chwilówkach praca jest bardzo ciekawa, ma się sporo kontaktu z różnymi ludżmi i dużo ciekawych rzeczy można się nauczyć.Na to żeby zarobić trzeba się dobrze nagimnastykować.Wiem bo sama od roku pracuje w firmie Lendon.Osobiście taka praca bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta_B
osobiście uważam, że to bardzo fajna praca dla kobiet. Kobiety są bardziej przekonujące,a to duży atut. Od niedawna pracuje w Nobilonie i nie narzekam. A to, że sporo w chwilówkach się można nauczyć to prawda.Szczególnie jak się lubi kontakty z różnymi ludżmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankara3333
ja pracowalam. Musze przyznac,ze to nie jest zla praca. Pracowalam w Nobilonie, w Grudziadzu i chwale sobie ten czas. Dobre doswiadczenie zdobylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisia00
Zaczynałam swoją karierę sprzedając artykuły biurowe i pukając od drzwi do drzwi. Nie chcę tego pamiętać. Warunki były straszne. Teraz pracuje w Nobilonie i widzę różnicę. O wiele lepiej zarabiam, łatwiej jest o klienta no i pieniądze dostaję na czas. Tak że uważam firmę za dobrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga P
Dzisiaj się dowiedziałam że moja sąsiadka tam pracuje w tym Nobilonie. Z tego co z nią rozmawialem to chwaliła sobie te robotę. Mówi że dobrze sobie zarobi na życie i tak z ciekawości sprawdzam co inni mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarowka89
ja też pracuje w Nobilonie, od jakiegoś roku, ciepła posadka, służbowy samochód i naprawdę dobre zarobki, a muszę przyznać, że studiów nie robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommen
Sam pracuję w chwilówkach - akurat nie w tym Nobilonie tylko u konkurencji. Z tego co akurat się dowiadywałem to Nobilon ma lepsze warunki zatrudnienia i płaci o wiele lepiej niż w firmie w ktorej teraz pracuję. Czekam aż będą rekrutować w Częstochowie to się pewnie zgłoszę. Co do tej spirali zadłużenia to pozwolę się nie zgodzić - raczej nie pożyczają starsze osoby. Poza tym żeby dostać chwilówkę w porządnej firmie to trzeba spełniać pewne warunki. Wbrew pozorom nie wszyscy mogą chwilówkę dostać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwilówka21
Najlepsza oferta poza bankowa jak dla mnie, polecam zapoznanie się z tą ofertą www.skanerkredytowy.pl - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć kredyt nawet do 15 000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humorek
mi akurat taka praca odpowiada bardzo (pracuję akurat w nobilonie). Lubię kontakt z ludźmi, lubię panować nad swoim czasem. Jeśli mam na tym zarabiać - tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardias
pracowałam tam, jak w paru innych miejscach, i mam porównanie. w nobilonie było dobrze, wszyscy byli mili, atmosfera dobra, dużo pracy więc czas leciał bardzo szybko! jak jest taka opcja to warto skorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×