Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krem do rąk Clinique a czy też na twarz

Polecane posty

Gość gość

Przez pomyłkę kupiłam na alle krem do rak Clinique z serii Even Better. Myślicie, że można go stosować na twarz? Nazywa się Even Better Dark Spot Correcting Hand Cream. Ale się wkurzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że można. Skład ma lepszy niż 90% kremów do twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze nie mozna!!! Krem do rąk moze działac zapychająco na twraz. Odwrotnie mozna robic, czyli krem do twarzy stosowac na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne.Kremy Clinique do twarzy I tak maja w składzie gliceryne głównie. To tani krem tak naprawdę. Do rak czy twarzy to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem zawiera składniki rozjaśniające (witaminę C, mieszanka drożdży), które przenikają w głąb skóry, wyraźnie zmniejszając widoczność plam i przebarwień. Z kolei delikatne środki złuszczające (kwas salicyliwy) pomagają rozjaśnić skórę i wyrównać jej koloryt. Bariera ochronna skóry ulega wzmocnieniu i pozwala skuteczniej ją chronić przed podrażnieniami (glicyryzynian dipotasu), które w wyniku reakcji zapalnej mogą powodować nadmierną produkcję melaniny. Ponadto, formuła kremu została wzbogacona w kwas hialuronowy, ekstrakt z otrębów ryżu siewnego zapobiegający powstawaniu ciemnych plam w przyszłości oraz w filtry przeciwsłoneczne To opis tego kremu do rąk - no jak dla mnie na twarz można kłaść ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×