Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raflezja

krem do twarzy z wysokim filtrem

Polecane posty

Gość raflezja

Od tej wiosny postanowiłam się "filtrować". Możecie polecić jakiś dobry krem do twarzy z wysokim filtrem, tylko taki na dzień, który się dobrze wchłonie i na który będę mogła ewentualnie nałożyć podkład? Wysokie filtry kojarzą mi się tylko z białą, niewchłanialną mazią, nakładaną na plażę... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
Każdy krem z wysokim filtrem będzie bielił, na pewno nie wchłonie się do matu (mimo iż producent będzie tak twierdził :D). Ja polecam Bioderme. Cena niestety wysoka. Z innych to SVR Spf 50 dla cery tłustej albo dla cery naczynkowej. Jest jeszcze Avene Anthelios. Jeżeli chcesz nakładać podklad, to musisz wybrać filtr bez parsola. Gdyż mika, talk, titanium dioxide i tlenek cynku neutralizują dzialania parosola, czyli że ochrona jest niższa. Bez parsola na pewno jest SVR. Mi niestety po nim wychodziło sporo zaskórników. Nie wiem jaką masz cerę. Są jeszcze filtry mineralne. One mają dziwne kolory więc nie kupuj w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam mojego faworyta
w zeszłym roku kupiłam mega preparat, ma konsystencję rzadkiego fluidu, filtr 50 do cery wrażliwej Bioderma Photoderm Max ja kupiłam golden doree, bardziej pasuje do opalonej karnacji, latem w ogóle go nie widać na twarzy, zlewa się z opaleniazną chyba wybierałam odcień godzinę, ale jest super, wygląda bardzo naturalnie na twarzy a jestem osobą, która w ogóle się nie maluje i nie cierpi mieć "nic na twarzy" więc na co dzień nie używam ani pudru ani fluidu drogi ale wart swojej ceny, przetestowałam go w Grecji, twarz bez przebarwień i poparzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
Bardzo Wam dziękuję. No muszę coś wybrać, zwłaszcza, że zimą robiłam kurację kwasami i nie chciałabym zaraz zrobić sobie jakichś przebarwień czy coś... Jestem w stanie zapłacić sporo, byleby tylko krem spełniał swoją funkcję a i moje oczekiwania przy okazji :) Zimą, kiedy jechałam na stok, to używałam jakiegoś zimowego kremu,z filtrem 50, ale okropnie tłusty był. Na stoku mi to szczególnie nie przeszkadzało, ale jednak idąc do pracy wolałabym wyglądać jak człowiek :p Cerę mam raczej normalną, nieco przetłuszcza się na czole i nosie, i pojawiają się jakieś "niespodzianki" ale po tych kwasach jest dużo lepiej. W sumie nie muszę używać podkładu non stop, ale czasami jest to konieczne ;) Czyli kierunek apteka i szukać czegoś Biodermy, Avene lub SVR no i bez "parasola"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
jeżeli chcesz pod krem nakładać fluid to bez. pasol w składzie: Butyl Methoxydibenzoylmethane bądź Avobenzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice_ee
Nie wiem w jakim przedziale cenowym szukasz, ale z tych tańszych i dostępnym w każdej drogerii mogę polecić Eveline Sun Expert 50 -ke to twarzy. Nie ma tlustej konsystencji, można nakładać na niego pokład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenkrok
Ja i reszta mojew rodzinki korzystamy z kremu 50+ sun care - floslek. Szybko się wchłania, nie jest baardzo tłusty i oprócz ochrony fajnie pielęgnuje twarzyczkę i ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
Raz jeszcze dziękuję :) Jestem w stanie wydać dużo, nawet do 100 zł., bo kuracja kwasami kosztowała mnie zbyt dużo, żeby to zmarnować teraz. No i wiem już mniej więcej czego szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsnna
Są dwa (z tych łatwodostępnych) kremy, które nie bielą i nie są tłuste. Jeden to Vichy Toucher Sec: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53596&next=1 A drugi ponoć tegoroczna nowość LRP: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=59053&next=1 Ten pierwszy znam i używam, i faktycznie pięknie się wchłania do matu a ewentualne pobielenie jest minimalne. Drugi znam tylko z netu, ale wszyscy się nim zachwycają, a jako, że Vichy i LRP to w sumie jedna firma, to pewnie oba produkty są rzeczywiście podobne (bo i składy mają dość zbliżone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwendda
Aha, oba niestety są z Parasolem, ale można je matowić np. pudrem bambusowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wiem czy zwrocilyscie uwage, ze coraz wiecej wfirm robi krem z filtram do dwoch typow cer. Są kremy dla cery suchej oraz fluidy dla cery tłustej i mieszanej. Bioderma ma super filtry w postacu fluidu z spf 50, jest zwykły biały oraz kolorowy, moze nawet zastepowac podkład. Nadaje ładny odcien opalenizny. Dla mnie to wazne bo nie opalam twarzy, a lubie byc opalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia222
Produkt nie jest łatwo znaleźć ale jak poszukasz to na pewno znajdziesz. Ja od dawna kupuję na http://www.coletia.eu bo mają dobre ceny i pewny towar. Niedawno dawali 20 zł na pierwsze zakupy to jeszcze może uda Ci się zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoki filtr, bo pięćdziesiątkę ma krem do twarzy z Bielendy, który jest matujący i nadaje się pod makijaż. Nie jest tłusty i twarz po posmarowaniu się nim nie świeci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe lato rownież uzywalam kremu z serii bikini, fajnie sprawdza sie pod podkład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinnnnnnka1
Na skarbcu natury znajdziesz fajny i naturalny kremik. Ja uzywam od jakiegos czasu i bardzo sobie chwale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×