Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mitomania

Krem na rozstepy Vichy

Polecane posty

Gość mitomania

Czy ktoras z was uzywa/uzywala kremu na rozstepy dla kobiet w ciazy firmy Vichy?? Slyszalam duzo pozytywnych opinii ale i negatywne. Chcialabym poznac wasze opinie,bo nie wiem czy zdecydowac sie na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie uzywam kosmetykow z Vichy(do twarzy)i uwazam, ze sa super, ale ten przeciw rozstepom nie przypadl mi do gustu. Zmienilam na Fissan i jestembardzo zadowolona.Troche malo wydajny i \"lepki\", ale skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitomania
Dzieki za szybka odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, nie wiem nic o tym kremie, jest dla mnie za drogi, ale moge powiedziec ze wydaje mi sie ze jesli rozstepy maja wyjsc to i tak wyjda... ja smarowalam sie zwylym balsamem za 5 zł i rozstepow nowych nie mam prawie wcale. w pierwszej ciazy trooche olalam smarowanie i kilka dostalam :-( a znam dziewczyny ktore wydawaly fortune na kremy musteli np i maja cale brzuchy poorane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitomania
No ja raczej zapobiegawczo wole stosowac. Szybkiego rozwiazania zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniekad Padlinka ma racje, ale z drugiej strony wazne zeby sie dobrze nawilzac. Ja po prysznicu na mokra skore wcieram oliwke-jak troche wsiaknie to osuszam cialo recznikiem;potem cale cialo balsamem; i na koniec na biodra, pupe, piersi i oczywiscie brzuszek fissan-taki delikatny masazyk:) I tak 2 razy dziennie. Poki co rozstepow nie mam, ani skora mnie nie swedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam Vichy jako pierwszy krem na rozstepy i nie wiem czy jest dobry czy nie,ale tak smierdzial,ze po prostu nie zuzylam!Kupilam pozniej Galenica i zapach super i skora byla elastyczna i idealnie nawilzona,rozstepy mi sie nie zrobily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go uzywalam, jak dla mnie super nie od samego poczatku, ale jak juz mialam ladny brzuszek i po bokach po 2 kreski, ktore zaczely sie rozszerzac :( zaczelam sie intensywnie smarowac nim i nic nie widac :) polecam bardzo! po ciazy stosowalam kolagen na piersi i tez jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm mm
ja uzywam vichy i jestem zadowolona :) choc jest drogi smaruje piersi brzuch posladki i nogi i starcza mi tylko na tydzien wiec wydatek ponad 300 zl na miesiac ale warto bo to 8 miesiac a rozstepow nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremu vichy nie polecam ... W pierwszej ciazy stosowalam tansze kosmetyki i nie mialam rostepow, natomiast po drugiej ciazy ( w trakcie ktorej i po stosowalam vichy) moj brzuch wyglada strasznie rozstep na rostepie niestety. Uwazam ze nie warto wydawac fortuny, bo to nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tpa
ja uzywam tego kremu glownie do TWARZY i szyi jako ochronnego, szczegolnie w suchych warunkach i w zimie. Tworzy nie tlusta warstewke ochronna zapobiegajaca wysychaniu skory i bariere przeciwko wszelkim niszczacym czynnikom np w warunkach przemyslowych. Jest ona rowniez czyms w rodzaju struktury podtrzymujacej. Jezeli chodzi o rozstepy to nie ma cudow, raz utworzone nie znikna ale przy pielegnacji, jak stara blizna, beda z czasem wygladac lepiej. Wazne jest wiec zapobieganie wyschnieciu i uelastycznienie skory. Wiele mlodych kobiet pamieta o twarzy a zapomina o reszcie skory. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mitomania - czemu chcesz się smarować jakąś chemią? Postaw na naturalne kosmetyki, są tańsze i masz gwarancję, że nic niedobrego nie wchłonie się do organizmu. Poświęć trochę czasu i zrób sobie krem sama Tu jest przepis: http://hacinhora.com/kosmetyki/kosmetyk-naturalny-dla-mam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×