Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

krem na żyłki i zmeczone nogi

Polecane posty

Dziewczyny możecie polecić jakiś krem, maść itp. na zmęczone nogi? Mam uczucie, że moje nogi ważą 100 kg i pulsują jak dłużej pochodzę, a do tego mam 3 żyłki, które po wysiłku się uwidoczniają. A może jakies tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
może żele? Aescin albo Vitaleg? zaw.wyciągi z kasztanowca, które wzmacniają ściany żył... i są p/żylakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodddd
niebieskooka a te masci to tez na naczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stosowałyście może Venoruton? Wlasnie mam ulotke przed soba i jest żel i tabletki. Trochę drogie, ale moze dobre. Żel kosztuje koło 16 zł a tabletki 30 zł. Myślę, ze trzeba stosować razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heparyna w kremie jest tańsza
polecił mi lekarz zamiast lioton 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
no te zele (ew.kremy) które wymieniłśmy są jedyne w aptekach, które mogą ci pomóc, a napewno nie zaszkodzą :) jak chcesz to wejdź jeszcze tutaj http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=46 i poszukaj żele, spray'e do zmęczonych nóg, są tkaie różne z mentolem np. i udanego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jeszcze raz. Zapiszę sobie te nazwy i zobaczę co mi polecą w aptece. Taki żel chłodzący do nóg juz kupiłam w Avonie, ale nie wiem czy to coś pomoże. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, mamy podobny temat, dzieki ze sie odezwałas. Jade na objazdowek po Włoszech. Zaliczylam juz tak Francje i jestem mega zadowolona...tylko te nogi;-( jak zwiedzialam Paryz to super, w przerwach smarowałam nogi Lioton 1000 , pozniej na noc i było git, ale to był prawie pazdziernik !!! jak wracalismy autokarem to jechalismy cala noc, małe , krotkie przystanki, nogi ciagle w doł, noc...nogi miały obwod uda !!! sandały na zepy nie mogy sie dopiac !! tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jade na objazdowke po Syrii i w autokarze spędzę 7 dni bo kolejne 7 juz na plazy, ale tez mam uczucie ciężkości. Tak jak napisałam jak wrócę to na pewno pójdę do lekarza. A ten Lioton dał Tobie ulgę? Wstawaj w autokarze co jakiś czas, i ruszaj stopami (rysuj kółka), żeby krew krążyła. Jak będzie gdzieś woda to wejdź i chwilę postój w zimnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze tak, mocno chlodził nogi, smarowalam systematycznie az po łydki:) mialam tez tabsy ktore własnie nie powodowały czestego oddawania moczu ( nie pamietam nazwy;-( ) i one tez fajnie działały. Wiesz jak w nocy moge spac w lozku, to wszystko jest OK, najgorsze jest jak noc musze spedzic w autokarze wtedy moje nogi dzikna i w oczach puchna. Nawet kucnac nie moge taka mam nabrzmiala skore:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to współczuję :( Też powinnaś iść z tym do lekarza bo to pewnie tez poczatek problemu z żyłami i żylakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
hey a tak sobie pomyślałam, że to może od tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat anty juz dłuugo nie biore. Dzisiaj kupiłam sobie ten Lioton 1000 za ok. 13 zł wiec wcale nie drogo, ale kupowałam więcej w aptece i oczywiście zapomniałam o tabletkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupup
a te leki to tez na naczynka sie nadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuuppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaajaaa
VeinCare :) Bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj znam to
ale na co jest ta masc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerka
zmniejsza uczucie napiecia i ociezalosci nog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupu
czyli na naczynka dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,polecam krem gehwola fusskraft mint(produkt profesjonalny)do nabycia w niektórych aptekach, albo salonach kosmetycznych, z logo \"zdrowe nogi\".NIEKONIECZNIE Duża tubka ok 75 ml.bardzo chłodzi nogi (nie przebywać w klimatyzowanych pomieszczeniach)kosztuje ok 40 zł. ale jest Bardzo wydajny tubka 75 ml. starcza na ok.3-3,5 mca. WWW.GEHWOL.pl, www miralex.pl Co do heparyny, jest to środek przeciw zakrzepowy, wiec przy Pajączkach bez sesnu jest stosowaie go, ponieważ przez pajączki przepływa krew, i nie ma potrzeby rozrzedzania jej, bo to przynosi odwrotny skutek.Lepsze są już maści z rutyną, arniką , wyciągiem z kasztanowca ponieważ te substancje uszczelniają scianki naczyn krwionośnych i uniemożliwiają przesiąkanie krwi na zewnątrz. polecam np. Vitaleg, venoruton. lioton 1000. ale trzymane w lodówce, dają lepsze efekty chłodzące, naprzemienne ciepło-zimne masaże(zakończone zimnym), i trzymanie nóg przez chociaż 20 minut dziennie, najlepiej wieczorem, pod kątrem 45 st. powyżej serca. oraz wszelkiego typu kremy chłodzące, odświeżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a ja mam
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a c....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy sa jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×