Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sunlight

Krem przeciwzmarszczkowy dla 45-latki.

Polecane posty

Chce kupic mamie jakis dobry krem przeciwzmarszczkowy, ale nie za bardzo sie w nich orientuje. Co mozecie mi polecic? Tylko tak, zebym nie zbankrutowala;) Ok 70 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popytaj w aptekach
na pewno coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama uzywa anew alternative avonu - i jest bardzo zadowolona, kosztuje ok 80zl. chwali sobie ten krem naprawde. ale jak wiadomo, co dobre dla jednych nie jest takie dla drugich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie taki sam temat chciałam załozyć , tylko że moja mama ma 40 latek ;) Myslałam o Vichy...lecz chciałam się poradzić najpierw. Powinien dobrze nawilżać, uelastyczniac skórę i sprawic żeby wszystkie zmarszczki zniknęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Controversy--> Dokladnie tak:) Tez myslalam o Vichy. Ale blizej mi nic o tych kremach nie wiadomo. Z Avonu? Sama nie wiem. Wolalabym cos z drogerii. Lub z apteki. Wiec jak? Jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wypowiedzi;) Zainteresowal mnie ten Iwostin. W sobote wybiore sie na zakupy, wiec pewnie wpadne do apteki po kremik:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że mojaj mama właśnie mam IWOSTIN już kilka różnych rodzajów z tej serii i wcale nie była zadowolona a na taki do cery suchej i wrażliwej nawet nażeka ;( chyba kupię Vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
moja mama miala juz wiele kremow.kupilam jej na urodz. z vichy lift active- mowi ze rewelacja jednak 85 zl kosztuje i nieuzywa go regularnie.natomiat z loreala revitaliftv uzywa i jest b.zadowolona i jakn na 50 lat cere ma do pozazdroszczenia.ale tez nie pali i to pewnie duzo daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no to teraz juz sama nie wiem. Iwostin nie? Nie bylam jeszcze a zakupach (ślisko na drogach:P ), wiec moge sie jeszcze zdecydowac na inny. Chetnie kupilabym jej Vichy, ale troche drogi jak dla mnie. Z reszta, moze... Zastanawiam sie. A co myslicie o Nivea Visage? Wiem, taki troche pospolity:P , ale jesli mialby byc dobry, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam sprawdzone przez moją ciocię serum Botoceutical wygładzące zmarszczki i worki wokół oczu - cena ok. 72 zł. Jest też serum przeciwzmarszczkowe o tej samej nazwie cena ok. 150 zł. są to preparaty o działaniu podobnym do botoxu. Efekty rewelacyjne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmajaaaa
hej, ja tez szukam mamie prezentu, zdecydowalam sie na vichy lift activ pro. na allegro kosztuje on 48 zl plus wysylka czyli 56. ujdzie. do tej pory moja mama uzywala kremu loreal tego od zmarszczek,ale czytalam ze vichy jest lepszy bo ma jakies tam lepiej dzialajace skladniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
polecam L`OREAL Derma Genesis kosztuje około 60zł ale na Allegro ok.40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikdor
Kupowalam rozne kremy od tych tanich po drogie. Widocznie zadzialal tylko jeden VICHY.Nigdy nie wierzylam w przeciwzmarszczkowa moc kremow, ale kiedy pojawily sie pierwsze widoczne zmarszczki zaczelam je testowac.Tak jak wspomnialam najpierw tanie i ...nic, pozniej drozsze...nic.Na imieniny mama kupila mi VICHY za okolo 100zl. Bylam w szoku po po pierwszym zastosowaniu glebokie zmarszczki wyraznie sie splycily. Nawet moj maz, ktory nie zauwaza tego typu zmian stwierdzil, ze krem zadzialal. Najlepsza jak dotad w moim przypadku byla seria VICHY MYOKINE( mam 41 lat). Polecam go wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18145
mam do sprzedania Loreal Derma Genesis krem na noc 50ml Oryginalny! nowy zapakowany i nie używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atabe404040
Mam 40 lat.Testowałam wiele kremów.Vichy-odpada,lancome-może byc,w tej chwili na pierwszym miejscu jest Eisenberg.Koszt tych kremów od 200 zł w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała cera
Vichy?. Nigdy. Kiedyś Vichy to BYŁA MARKA PEWNA> od wielu juz lat vichy uczula!. Przeklinam dzień gdy po latach sięgnełam po vichy. Spowodował ruinę na mojej twarzy, która od tamtej pory stała sie alergiczna i wrazliwa. NIGDY tej marki. Polecam Biotherm, Dior, Chanel, Eisenberg, a nawet zwykły Loreal. Z polskich - zadne. Szkoda pieniędzy i twarz - sama chemia w potężnych ilościach. Kupuję kremy dobre. Robie półroczną przerwę (zbieram kasę- kupuje na allegro u swoich)) i sama "produkuję" krem w/g sprawdzonej receptury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może coś z płatkami złota? Takie serum może na prawdę dużo zdziałać, i w zasadzie wcale nie jest takie drogie, jakby się mogło wydawać;) http://aanatural.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=12&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=39 Wg. mnie dodatkowy plus tego serum to to, że jest produkowany na bazie produktów pochodzących z Nowej Zelandii - czyli miejsca o nieskazitelnie czystym środowisku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmosmo
Zadnych drogich kremow,pro-testy wykazaly ,ze tanie kremy dzialaja tak samo jak te po200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do darii
jeśłi masz bardzo gruba skórę - to efekt może byc. Ale jeśli masz cienką to maskara bo staje sie jeszxcze cieńsza. Poczytaj na forach o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zmarszczki i odżywienie cery dojrzałej - skutecznie radzi sobie z tym naturalny kolagen. Może nie za 70 złotych, ale powinnaś coś znaleźć na stronie neolagen.pl - są też opinie o produktach, mama będzie na pewno zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten neolagen jest dla 25 latki, 45latki i naturalny heheheh ale atak kolagenu... tyle ze kolagen nie wnika w skore i niewiele daje z tego co czytalam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllowa_b
No właśnie coś jest w tych kosmetykach eko, poniewaz sama wiem po sobie, że one maja po prostu zupełnie inne, nawet mozna powiedziec lepsze działanie na skóre. Jesli szukasz takiego kremu, to może lepiej pomyslec o serum http://kobietaeko.pl/cialo/kosmetyki-sklep-internetowy/skoncentrowane-serum-ujedrniajace-lavera-107 To jest serum ujedrniajace z kwasem hialuronowym, które wypełnia zmarszczki i doskonale nawilża skórę twarzy również w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskowata panna
jestem na etapie testowania kremu na zmarszczki od skincode. jeszcze spektakularnych efektów nie ma, ale już widzę, że cera nabrał blasku, jest dobrze nawilżona i nie wygląda tak poszarzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskowata panna
jestem na etapie testowania kremu na zmarszczki od skincode. jeszcze spektakularnych efektów nie ma, ale już widzę, że cera nabrał blasku, jest dobrze nawilżona i nie wygląda tak poszarzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskowata panna
jestem na etapie testowania kremu na zmarszczki od skincode. jeszcze spektakularnych efektów nie ma, ale już widzę, że cera nabrał blasku, jest dobrze nawilżona i nie wygląda tak poszarzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EweAga
Podbijam temat! Moja mama ma 43 lata, ale zmarszczki nie są bardzo widoczne, jej skóra jest cienka, trochę mniej jędrna, potrzebuje nawilżenia i redukcji rozszerzonych naczynek, jaki krem polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×