Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kremy przeciwzmarszczkowe

Polecane posty

Gość gość

Możecie mi podpowiedzieć jaki pierwszy krem przeciwzmarszkowy kupić? Nigdy wcześniej nie korzystałam z takich kosmetyków, mam blisko 40 lat i postanowiłam spróbowac ;) Mimo ze moje zmarszczki nie są jakieś bardzo widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 40 lat i nie uzywalas zadnych kremów??? na przeciwzmarszczkowe troche za pozno juz teraz :-D no ale warto zainwestowac w krem z filtrem który ochroni przed promieniowaniem które niszczy skóre oraz jakis krem z duzą dawką retinolu np la roch posay redermic i dodatkowo bym sie zdecydowala na zabieg z jakims kwasem one swietnie wygladzaja skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Składniki (nie patrz na nazwę kremu, patrz na skład!) przeciwzmarszczkowe mają starzenie się skóry i pojawianie się zmarszczek OPÓŹNIAĆ, dlatego trzeba je stosować bardzo wcześnie (w sumie im wcześniej tym lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież kremy p/zmarszczkowe nic nie dają :D a tym bardziej bez sensu jest kupowanie tych drogich. Ja ostatnio miałam okazję rozmawiać z dr medycyny estetycznej i ona sama powiedziała, że jeżeli coś pomaga to jest LEKIEM i żadne kremy na zmarszczki nie pomogą :) Jeżeli chce się zmarszczki wypłycić i zatrzymać w rozwoju to tylko botoks lub kwas hialuronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne, wierz tej swojej lekarce. Botoks i kwas hialuronowy zliwkwidują Ci zmarszczki, a skora nadal nie bedzie wypielegnowana i odzywiona. Słyszalas o tzw.promotorach przenikania przez skore? Niektore kremy to mają i potrafią zadzialac glebiej w skorze. Najlepsze sa kremy z retinolem, ktory ma udowodnione klinicznie dzialanie przeciwzmarszczkowe a takze kremy z pepetydami biomimetycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenamorena
ja polecam bee pure. Nie tylko na pierwszy raz. Jest megai do tego stosuj dietę i pij wodę mineralną a zobaczysz super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalanananana
Bardzo dobre są kremy Soraya Art diamonds, spróbuj, sama długo nie mogłam trafić na swój krem. Kupiłam krem z serii Art Diamonds 30+ i jestem b. Zadowolona! Skóra jest gładka, odzywiona, zmarszczki są niewidoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Biję się w pierś, ale ja też używam kremów sporadycznie. Mam już trochę po czterdziestce... Od okresu dojrzewania do teraz /a może już nie?/ dokuczał mi trądzik. Więc nie używałam kremów, aby nie natłuszczać dodatkowo cery. Był czas na płyny typu acnosan i inne. Więc jedynie wysuszałam cerę. Kremy zaczęłam stosować późno. I to niesystematycznie. Częściej były pillingii i żele do mycia dla cery tłustej. Masakra, co? Największy problem/bo widoczny/ to zmarszczki wokół oczu i na czole. a także naczynka na policzkach i jakieś przebarwienia. Od jakiegoś czasu zrezygnowałam z pilingu gruboziarnistego na rzecz pilingu enzymatycznego. Aby nie kiereszować twarzy. Zaczęłam kupować małe saszetki w aptece z liftingiem i cosik tam jeszcze. Buźka trochę się poprawiła. Ale chcę właśnie wypróbować czegoś z retinolem. Niestety w aptece niczego dobrego nie było. Może będzie to coś droższego, ale musi chyba być tego retinolu sporo. Chyba też powrócę do wody z cytryną, bo zauważyłam, że jesienią mniej piję. 2 kawy i ze 3 herbaty /zielona, czerwona, melisa czy mięta/. Zup tez mniej. Jaką dawkę retinolu powinien mieć świetny ;) kremik? Czy powinien jeszcze coś zawierać? Czy już czas na peptydy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Od okresu dojrzewania do teraz /a może już nie?/ dokuczał mi trądzik. Więc nie używałam kremów, aby nie natłuszczać dodatkowo cery." BŁĄD. Poważny błąd. Cerę tłustą także należy nawilżać i lekko natłuszczać, tylko odpowiednimi kosmetykami. Odtłuszczanie jej, stosowanie koszmarków na alkoholu typu acnosan etc. powoduje efekt przeciwny do zamierzanego: skóra, broniąc się, produkuje jeszcze więcej sebum, jeszcze bardziej się przetłuszcza i coraz więcej pryszczy się pojawia; Za to np. retinoidy czy kwasy nie dość, że wsparte odpowiednim nawilżaniem mają działanie antytrądzikowe i seboregulujące, to jeszcze spowalniają starzenie się skóry. Z apteki na noc spróbuj Redermic R, a na dzień ten z wit. C. Na noc możesz też sięgnąć po Avene Ystheal. Z wyższej półki cenowej Neostrata i Filorga, a z takich do samodzielnego robienia (wcale nie gorsze!) polecam Biochemia Urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosieczka
wow, dobry efekt 40 na karku i dopiero pierwszy krem na zmarszczki. Pochwal się co robisz? Ja w sumie od niedawna zaczęłam dbać siebie. Chcę trochę schudnąć i pozbyć się zmarszczek. Dziś przekopuję internet i w sumie polecają kremy bee pure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tosieczka, SRAAAAAAAJĄ! przylazłaś tu, spamerska dziwwwwko i reklamujesz to be góóóówno aż się już niedobrze robi! wszystkie tematy tym zapiierdaalasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) ponownie Gościu z 00.11 dziękuję za wskazówki i namiar na kremy. Zapisałam sobie i jak pojadę do miasta ;) /u mnie na prowincji słaby wybór albo raczej brak wyboru/ to przyjrzę się im dokładniej. Tylko nie wiem, czy szukać ich w aptece czy sklepie np. w galerii? No i chyba dołożę wodę mineralna z dużą dawką cytryny, bo coś mało nawadniam się i moja buźkę tym samym też. ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie używam tych ze sklepów ale polecanych od dermatologa http://www.dermalergtrop.com/ do którego chodze regularnie na wizyty i na niechirurgiczny lifting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast uzywam kosmetyków zaleconych przez kosmetologa, w koncu oni najbardziej znają się jakie kosmetyki dla nas dobierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam kremy z retinolem lub jadem węża. Używam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę od siebie rzeczy a allinside.pl. świetne kosmetyki za niedużą cenę ;) działają w 100% ;) można je szczerze polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejek arganowy wygładza zmarszczki i odmładza skórę. W celu wypełnienia zmarszczek, możesz rozważyć także zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą serią kosmetyków na pierwsze zmarszczki jest Matriciane Bioderma. Używałam tego: h ttp://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/2250/bioderma-matriciane-serum-intensywnie-regenerujace-30-ml.html. Serum jest bardzo delikatne, ale ma dużo składników. Ładnie wygładza zmarszczki. Skóra wygląda na żywszą. Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę jędrności skóry, wygląda na zadbaną i wypoczętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała takie kremy Nano cell xtreme bielendy i w sumie była z nich zadowolona. Efekty były dość widoczne. A wy znacie może jakieś produkty warte polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio widzialam kolagen do lykania w tabletkach... myslicie ze to pomaga bardziej niz kremy? w sumie wnika od srodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne są preparaty z linii Swiss line. Naprawdę są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj tych histeryczek którym koncerny przegryzły mózg , nawilżanie od wewnątrz i zewnątrz wystarczy , polki to kretynki bez rozumu dają z siebie wyciągać wszystkie pieniądze i wierzą że to pomoże ''mazidło na ryj i w głowie błogo'' szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kosmetyki z allinside.pl też działają w 100% ;) a są bardzo tanie ;) jak nie chcecie wybulić mnóstwa kasy to polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi, że najlepszym kremem przeciwzmarszczkowym jest olej kokosowy, efekty będą widoczne natychmiast a przy tym jest to kosmetyk naturalny, bez żadnej chemii! Ja polecam Ci ten ekologiczny, stosuję go także jako balsam do ciała i robię z niego peeling z cukrem: http://hh-life.pl/?s=olej+kokosowy&post_type=product

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek098765432
Poszukaj jakiegoś odpowiedniego na tanie-leczenie.pl. Mają tam niezłe ceny na kosmetyki, no i wysyłka szybko i sprawnie przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremy jak kremy lepsze lub gorsze musisz dopasować do siebie i swojej kieszeni-najlepiej naturalny bez tych wszystkich ropopochodnych świństw - ale od czasu do czasu(raz w tygodniu) dobry peeling i maseczka jak najbardziej.Kocham naturalne i tylko takich szukam teraz testuję naturelle skin peeling i age perfekt hydro mask intensiv - jestem pozytywnie zaskoczona bo przy moim wieku 50++trudno o dobre "żelazko" Twoja kilkanaście lat młodsza skóra przy lepszej kondycji włókien kolagenowych łatwiej sobie poradzi z wygładzeniem.Gdybyś chciała więcej info chętnie podpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×