Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krótkie i obcisłe szorty na ulicę .

Polecane posty

Gość gość

Co o tym sądzicie -panna odziana w koszulkę z rozcięciem z boku trampki i szorty tak krótkie że praktycznie pośladki wystają . Ostatnio coraz więcej tak sie nosi -czy oto chodzi która ma krótsze ? ale nie na plażę tylko na ulice do eleganckiej kawiarni itp -czy to moda czy próba lansu na granicy kiczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to po prostu którkie spodnie. Sama takie noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie spodnie powinny przynajmniej pośladki zakrywać, a nie kończyć się w ich połowie, na miłość Boską dziewczyny szanujcie się trochę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo się szanuję...dlatego nie będziesz mi mówić co mam nosić. I mowa jest o shortach które pośladki zakrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam absolutnie zamiaru mówić Ci co masz nosić. Tylko szorty spod których "pośladki praktycznie wystają" to chyba ich jednak nie zakrywają. Noś co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeheh
też takie nosze a na dodatek bluzki nie zaslaniajce brzuszka :) a moj facet chodzi bez koszulki :D nie zesrajcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domyślam się, że chodzi o takie w których widać bruzdę pod pośladkami. Wiele halo, normalna część ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeheh
zastanawialam sie co na wieczor zalozyc - czy spodniczke czy spodenki ale specjalnie na zlosc takim zazdrosnym prukwom zaloze moje spodenki :) szukajcie jasnych obcislych krociutkich spodenek i białej bluzeczki odslaniajacej pepek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dziewczyno" jak już bo tylko jedna osoba to powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeheh
jak ty masz o mnie zdanie ze sie szanuje to ja o tobie uwazam prukwa lecę wkurzać moimi spodenkami takie jak ty paaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze zależy do jakiej restauracji, jak do zwykłego baru gdzie się wchodzi w ciągu dnia na szybki obiad to spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha co za kretynka :D KAŻDA jakby chciała mogłaby wyjść z du/pą na wierzchu (no może nie licząc jakichś grubasek), tylko wiesz - ludzie mają wstyd i godność w przeciwieństwie do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtydzić powinno się złych rzeczy, a godność ma osoba która nie pozwala się byle komu obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kawiarni??? nie wierzę :O żeby w takim miejscu świecić pośladami to już w ogóle trzeba być jakąś prostaczką bez kultury z jakąś patologią mi się to kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"domyślam się, że chodzi o takie w których widać bruzdę pod pośladkami. Wiele halo, normalna część ciała" x a z bruzdą na cipie też na wierzchu chodzisz? :D albo z tą na centralnej części doopy? przecież to też "normalne" części ciała :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzacie trochę? Widuję masę osób w krótkich spodniach (tych zasłaniających tylko tyłek) i to wcale źle nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty łażąc z doopskiem na wierzchu nie masz pojęcia czym jest godność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie ktore odslaniaja pol poslada? tzn ze pod sa stringi bo zwykle figi wiecej tyleczka zaslonia od tych spodni. co mysle, ze oblesne gdy tak ubrana dzieczyna siada w autobusie golym tylem na brudne siedzenia np. pewnie wraca do domu i golym zadem przynosi te wszystkie zarazki i siedzi nawet na poscieli potem. takie mam skojarzenia. zbiera do tego tylu wszystkie zarazy z miasta a z paska stringowego ktory jej sie przesuwa przenosi je do krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to pokolenie małych kurevvvek (tak, tak właśnie, nazywajmy rzeczy po imieniu) wychowanych na kulce seksu lansowanym przez mtv i tego typu dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego krótkie spodenki zasłaniające cały tyłek, a co innego takie, ze połowę pośladów widać - to tak jakby wyjść z domu w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie dzisiaj widziałam taką dziewczynę, dziwnie to wygląda. I w ogóle bez sensu, bo dziewczyna mega zgrabna, gdyby te spodenki były ciutkę dłuższe to wyglądała by BOSKO. A tak, każdy z lekkim niesmakiem patrzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja widzialam kiedys pare ok 20 lat jak stali przy przystanku autobusowym i ona miala takie cos jakby majtki koloru cielistego wykrojone z tylu dosc mocno. z daleka wygladala na naga. nie byla piekna ale mloda i wypindziona i raczej z tych przekonanych o posiadaniu wybitnej urody. stali dziwnie zblizeni do siebie i jakby skrepowani. chyba za pozno zorientowala sie ze tym strojem niezle sie osmieszyla. wygladali na koniec liceum lub start studiow i na dzieci bogatych rodzicow. tej konsternacji wokol nie zapomne. ludzie czuli sie niezrecznie, ona pewnie nie wiedziala czy ma sie cieszyc czy plakac i chyba prosila chlopaka zeby ja zaslanial a on tak jakby tez sie wstydzil i za nia i za to ze z nia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, też ostatnio widziałam taką dziewczynę:p Pół tyłka jej było widać.. No, ale jak tak lubi to co my mamy do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok...to jest przegięcie...ale w życiu nie widziałam takich na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo nago będą chodzić po mieście głupie szmatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×