Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krwawienie

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegoś czasu spotykam się z chłopakiem. Postawił on sobie za punkt honoru, by "zrobić mi jak najlepiej". Póki co nie jestem gotowa na seks, dlatego on stara się jak najlepiej zaspokoić mnie w inny sposób. I tu pojawia się problem. Gdy zaczął pieścić mnie palcami, bolało. Dzisiaj od niego wróciłam (i muszę tu dodać, że w nocy nic takiego się nie działo) i zaczęłam krwawić. Z początku myślałam, że może dostałam okres, ale wątpię, żeby przyszedł aż tak wcześnie, poza tym na podpasce nie ma tych 'skrzepów' krwi. Niepokoi mnie również fakt, że boli mnie dolna partia brzucha. Pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładał palce? Skoro chcesz zostać dziewicą, po co pozwalasz mu wkładac palce? Krwawienie mogło pojawić się od zbyt mocnych ruchów, mógł uszkodzić drobne naczynka krwionośne, sama tak miałam. Poczekaj do poniedziałku, jeśli nic się nie zmieni, idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, że chcę zostać dziewicą, a po prostu... trochę się boję jak będzie wyglądał seks sam w sobie. To było już nasze drugie podejście. Za 1. razem też bolało, ale jak tylko mu to powiedziałam, przestał. Wtedy nie było żadnego problemu z krwawieniem. I po tych dwóch razach obawiam się, że sam seks będzie bolesny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc albo naruszył jakieś naczynka (mogło tak się stać, jeśli nie byłaś dostatecznie mokra, albo pocierał zbyt intensywnie), ale naruszył błonę (jeśli jesteś dziewicą). Moja koleżanka po utracie dziewictwa miała bóle w dole brzucha przez 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palce nie służą do grzebania w piczce,To tego służy prącie stąd ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×