Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość claudia2233

Krwawienie podczas zażywania tabletek anty.

Polecane posty

Gość claudia2233

Witam od 2 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne Atywia. W zeszłym miesiącu postanowiłam zrobić sobie przerwę. Po odstawieniu ich okres spóźnił mi się o 6 dni.I wtedy powróciłam do Atywi. Problem polega na tym,że po 3 dniach kiedy skończył mi się okres nadal mam lekkie plamienia. Nie wiem czym jest to spowodowane. NA pewno pójdę do lekarza gdyż i tak muszę isc na badania kontrolne. Chciałabym wiedzieć,czy któraś z was to spotkało bo taka sytuacja spotkała mnie pierwszy raz w życiu i nie wiem kompletnie od czego to moze byc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra brała kiedyś tabletki antykoncepcyjne tej firmy i po odstawieniu nie dostała okresu przez trzy miesiące. Dostała okres dopiero po przyjęciu hormonów na wywołanie miesiączki, które przepisał ginekolog. Wylądowała jednak w szpitalu, gdyż okres trwał 3 tygodnie. Bardzo źle się czuła. Teraz ma problemy z zajściem w ciążę. Jej jajniki są leniwe. Jajeczkuje raz na kilka miesięcy. Leczy się na bezpłodność wtórną, najprawdopodobniej wywołaną lekami antykoncepcyjnymi. Odradzam przyjmowanie tabletek hormonalnych każdej dziewczynie, którą spotykam. To nie jest wcale bezpieczne. Zapraszam do poczytania mojego bloga http://pata-patu.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz pomiajac mozliwosc zakrzepicy, marskosci watroby, rozwalony metabolizm i raka o ile posiada sie ten gen co A. Jolie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×