Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosjestnietak

krwawienie z odbytu

Polecane posty

Gość cosjestnietak

Witam, mam 23 lata, jestem kobieta. Od jakiegos czasu zauwazylam krwawienie z odbytu przy zalatwianiu sie. Czasem jasna krew zostaje mi na papierze przy podcieraniu. Zauwazylam,ze przy spozywaniu alkoholu ilosc wyciekajacej krwi narasta, czasem "sika" po brzegach muszli. Bardzo sie boje, wiem ze trzeba isc do lekarza to przede wszystkim. Jestem osoba szczupla, nie mam problemow z nadwaga, nie uprawiam sportu od jakiegos czasu z braku czasu. Z mezem kocham se analnie, ale smialo moge powiedziec, ze raz na 3 miesiace(glownie by nie poglebic mojego stanu), nie mam dzieci. Codziennie nosze stringi, na noc do lozka zakladam damskie bokserki. Czasem jednak czuje, majac na sobie stringi, ze jednak mnie ocieraja. Krwawie zaraz przy usciu. Wiem,ze lekarz to priorytet, ale jednak zanim do niego udam sie, mam pytanie czy ktos mial juz takie objawy i czy sa dostepne srodki bez recepty, ktore pomagaja. Moze to po prostu oslabienie organizmu. Duzo chorowalam , bylam oslabiona, mam czeste wahania hemoglobiny, krwawienia mam rozwniez z nosa. Moze mam nawrot anemii, ale obawiam sie, ze to jednak hemoroidy, z ktorymi nigdy nie mialam do czynienia. Prosze o jakies wskazowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiasz się??? Ty się dziewczyno módl, żeby to były tylko hemoroidy. Bo w takich przypadkach to jest najlepsza diagnoza/ Do lekarza i to już, morfologie przede wszystkim. A póki co to kup sobie Proktohemolan w aptece i stosuj regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabzyk
podejrzewam że to mogą być hemoroidy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opisujesz dokładnie to samo
co ja miałam jakiś czas temu Niestety to hemoroidy.. Musisz szybciutko lecieć do lekarza, póki ten stan się nie pogorszy. Ale nie martw się, bo nie ma czym. Ja poszłam na taki zabieg z gumkami, którymi zaciska się hemoroidy i problem znika. Ja byłam 3 razy na takim zabiegu - troszkę pobolewa po tym zabiegu, zwłaszcza jak się kupkę robi, ale warto w coś takiego zainwestować. Ja w Łodzi zapłaciłam łącznie 600 zł za takie coś i do dnia dzisiejszego jest spokój. Takie zabiegi wykonuje chirurg, tak więc polecam się zgłosić do takiego lekarza. Głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabzyk
a z mężem nie kochaj się analnie wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opisujesz dokładnie to samo
agulabzyk - dobrze pisze Odpuść sobie seks analny, nawet jeśli tak rzadko się w ten sposób kochacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosjestnietak
pojde pojde jak najszybciej.... odwlekalam to, bo myslalam, ze przechodzi,tym bardziej,z nie odczuwam zadnego bolu w odbycie... az tu znowu-krew. A do jakiego lekarza udac sie najpierw? Lepiej prywatnie czy to bez znaczenia, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opisujesz dokładnie to samo
Ja to od razu poszłam prywatnie do chiruga, bo byłam pewna, że to chemoroidy. Ale nie wiem czy Ty masz taką 100% pewność. Może coś jest nie tak z Twoimi jelitami? Na Twoim miejscu poszłabym najpierw do lekarza pierwszego kontaktu. A dopiero po diagnozie wybrałabym się prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moga to byc hemoroidy albo po prostu jakas ranka ktora otwiera sie przy zalatwianiu (szczegolnie jesli masz czasem zatwardzenia) ,ale moga to tez byc wrzody zoladka lub cos z jelitami, musisz isc do lekarza , nie boj sie to wcale nie musi byc to najgorsze :-) moja tesciowa myslala ze umiera na raka, krew jej sie lala z odbytu z pol roku a ona za nic do lekarza nie chciala isc, corka ja sila zaciagnela a to tylko hemoroidy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosjestnietak
strasznie martwie się teraz to juz nie przlewki widze.....przeciez jestem taka moda:( katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosjestnietak
mam zatwardzenia czesto, z jelitami tez nie jest wszystko wporzadku, nie moge pic gazowanego, nie moge jesc niektorych rzeczy, bo zaraz mnie wzdyma. Ogladalam ostatnio swoj odbyt przez lusterko i nic mi tam nie wisialo, nie wylatywalo. Zaraz po oddaniu kalu sprawdzalam skad ta krew. Umylam sie i palcem dotykalam , szukalam tego miejsca skad leci krew. Jest jedno miejsce jakby jakas zylka stale mi sie przerywala. Olgolnie mam slabe naczynia krwionosne. W nosie tez stale jedna i ta sama puszcza krew zawsze w tym samym miejscu. Kiedys bralam tabletki uzupelniajace zelazo i wzmacniajace naczynia krwionosne, ale wtedy jeszcze tego krwawienia z odbytu nie mialam. Nawet nie pamietam nazwy tabletek, byl to bynajmniej slny lek, stosowac go mialm rzez 2 tygodnie w odpowiedniej dawce i np. krew z nosa mi zniknela, jakby naczynia zamknely sie, a krwe wowczas potrafila mi leciec 30 min nieustannie ciurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, to najprawdopodobniej hemoroidy. Na to sie nie umiera, ale leczyc trzeba. Spróbuj ta maść co Ci wcześniej pisałam. Zobaczysz, że beda efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosjestnietak
kupie dzis masc, poszukam lekarza, zobaczymy co to ze mna bedzie dalej, tak czy siak dziekuje za wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krwawiącej
cyt. krwawiącej: Z mężem kocham się analnie, ale smialo moge powiedzieć, że raz na 3 miesiące(glównie by nie poglębić mojego stanu), nie mam dzieci. Codziennie noszę stringi, na noc do łóżka zakladam damskie bokserki >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Poprawiłam za Ciebie kilkadziesiąt błędów w tekście. Nie dziwota, że je robisz, bo kał z analseksu zaczyna Ci już do mózgu docierać. Masz szczęście, że to tylko hemoroidy, o czym świadczy świeża krew, gorzej będzie jak przez ten śmierdzący anal podłapiesz brodawczaka, który kończy się guzem Kaposiego a to rakiem. Żegnaj chyba cielę dębowe i wreszcie przyjdź po rozum do głowy a nie do dupy. Pod hasłem "Hemoroidy" znajdziesz sposób leczenia farmakologicznie, chirurgicznie i sposobem domowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na otarcie łez
Hemoroidy to już choroba cywilizacyjna spowodowana hipokinezją, złym odżywianiem i brakiem higieny intymnej. Masz tu kilka istotnych wskazówek: 1. po każdej defekacji mycie odbytu i hartowanie zimną wodą 2.maść i czopki proctoglyvenol 3. nasiaówki w wywarze z kory dębu. 4.prawidłowe odżywianie 5. trening rekreacyjny na poziomie potu i sauna raz/tydz. Pamiętaj, na oprerację mogą się decydować idioci lub osoby pracujące tą częścią ciała. Mam nadzieję, że nie jesteś idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do cosjestnietak
no i po tym wszystkim koniecznie do lekarza proktologa, by upewnić się, że nie ma raka odbytnicy. Badanie podobne do analseksu, tylko trochę grubszą od penisa rurą. Miłych wrażeń Ci życzę pierwiastko. Myślę, że jak urodzisz, a w ogóle czy zdołasz urodzić, dzidziusia, to wreszcie zmądrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że
nie ma szans na urodzenie dziecka duupą, gdyż zasadniczy narząd rodny zarośnie z powodu nieużywania, zgodnie z prawem natury: narząd nieużywany zanika. Przykład: zanik mięśni po zdjęciu gipsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawienie z odbytu to często objaw nowotworu jelita grubego (12 procent). Polecam sprwadzić inne objawy tego nowotworu, jeśli masz jakieś podejrzenia: http://zlx.ca/nowotworjelitagrubego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×