Odpowiedz na ten temat

książki warte przeczytania

• biała_czekolada 2010.06.23 [10:27]
    no pewnie, że jest mnóstwo książek wartych przeczytania. Tylko ja jeśli miałabym podać wszystkie, po które moim zdaniem warto byłoby przeczytać to chyba czasu by nie starczyło.
    Ale niedawno znalazłam na goneta.net bardzo fajną książkę "jeden dzień w raju", jak tylko będę miała wolną chwilkę to się zabieram do czytania.
    A może ktoś z was już czytał i podzieli się ze mną wrażaniamioczko.gif

• Kruszynka88 2010.06.26 [19:57]
    Witam,
    Książki, które dla mnie są warte przeczytania to : Kamienie na Szaniec Baczyńskiego oraz Weronika postanawia umrzeć. Przeczytałam je juz kilka razy i za każdym razem mnie wciągają usmiech.gif Zapraszam na stronę tani-antykwariat.pl gdzie można spotkać inne równie ciekawe książki. Mają całkiem niezły wybór i ceny są też niczego sobieusmiech.gif Stanowczo polecam

• Anula:) 2010.06.29 [15:34]
    Serdecznie polecam książki Cobena - dla miłośników kryminałów, tajemnic, zagadek.... ja jestem zachwycona.

• viventy 2010.06.29 [15:48]
    A co polecilibyscie dla szesnastolatki.Dodam,ze jej ulubiona ksiazka to ''Lot nad kukulczym gniazdem""
  • martlomieja 2010.06.30 [11:28]
    Polecam przeczytanie "11 minut" Paulo Coelho usmiech.gif Bardzo życiowa książka...
  • KurkaNaDachu 2010.06.30 [17:03]
    Oj, ja wszystkim polecam "Świat według TS SPiveta" książka jest niesamowita i bardzo fajnie napisana usmiech.gif
  • wiewiórka97 2010.07.01 [00:30]
    w stylu "wichrowych wzgórz" - "Zona godna zaufania" roberta goolricka

• Summer_ 2010.07.01 [00:32]
    a kto czytal PS Kocham Cie, co sądzicie?
    Opinia jest jak d**a, każdy ma swoją.
  • Splath 2010.07.01 [02:56]
    Ja czytam właśnie Żonę godną zaufania. Ciekawi mnie romans napisany przez faceta oczko.gif

• 39 2010.07.01 [10:36]
    ja czytałam Ps Kocham Cię - moge polecić ,niezła
    ostatnio przeczytałam Prędkość Cobena i tu musze napiasać że zajęło mi to jeden wieczór , poprostu nie sposób sie oderwać ( dla tych którzy lubią kryminał z treścią)

• 39 2010.07.01 [10:56]
    sorki - Prędkośc to Koontz
  • Summer_ 2010.07.01 [16:10]
    ja własnie jestem zachwycona PS Kocham Cie, czytalam 2 razy, ryczalam jak bóbr. i wlasnie jestem ciekawa czy tylko mnie ta ksiazka tak poruszyła.

Opinia jest jak d**a, każdy ma swoją.
  • casjopea_mm 2010.07.03 [22:05]
    Przebrnęłam przez cały topik, spisałam masę ciekawych tytułów które na pewno przeczytam i chciała bym polecić wam bardzo fajną książkę której na tym topiku nikt jeszcze nie polecał. A jest to „Bastion s. Kinga. Jest to niezwykla napisaną z rozmachem powieść, legenda opowiadając o zagładzie świata, jaki znamy.

Śmiercionośny wirus grypy, uwolniony przypadkiem z wojskowego laboratorium, zabija niemal całą ludzkość. Nieliczni którzy przeżyli, dzielą się na dwa przeciwstawne obozy„Bastion jest niezwykłą opowieścią, w której sensacja, scince-fiction i horror splatają się z romansem i przygodą. Połączenie rzadko spotykane, ale King połączył tak skrajne gatunki po mistrzowsku.

Polecam również:
    - Sagę "Zmierzch" - świetna nie mogłam się oderwać
    _ P. Simons "Jeździec Miedziany" , "Tatiana i Aleksander" , "Ogród Letni"
  • TequilaTilla12344567 2010.07.07 [12:26]
    Ja polecam
    " nostalgia anioła "
    " małe zbrodnie małżeńskie "
    " tektonika uczuć "
  • Lovly star 2010.07.07 [17:22]
    Najcudowniejszą książka jaką przeczytałam w moim życiu jest książka pt. "Pozwól że ci opowiem bajki, które nauczyły nmnie jak żyć". Jest to książka psychologiczna, autor to Jorge Bucay ( jeśli dobrze pamiętam smiech.gif ). Jest miła do czytania, pokazuje jak cieszyć sie życiem, czy przestać przejmować się nie wartymi sprawami. Pomogła mi w trudnym momęcie mojego życia i naprawdę polecam ją każdemu!
  • opara 2010.07.08 [01:08]
    Żona godna zaufania. Świetnie się czyta. Do tego jest w niej trochę kryminału i trochę romansu.
  • wiewiórka97 2010.07.08 [14:43]
    Fajnie, ze wam też się podoba ...już myślałam, że zostałam ja jedna, która lubi tego typu romanseusmiech.gif . A przecież w niej jest tyle emocji

• zoolander 2010.07.11 [15:45]
    dla mnie książkami godnymi uwagi są:
    Zielona mila - Stephen King
    Wywiad z wampirem - Anna Rice
    oraz wiele książek pani Agaty Christie, w szczególności podobała mi sie ksiązka "I nie było już nikogo", jej wcześniejszy tytuł to "10 murzynków"
    http://sexfotek.pl/
  • niedowierzanie. 2010.07.14 [23:14]
    "traktat o łuskaniu fasoli" Myśliwskiego

jeszcze bardziej polecam J/Carrolla "białe jabłka" .druga część tj "szklana zupa" dopiero będzie przeze mnie rozdrabniana na małe kawałkismiech.gif

innym razem dopiszę więcej
  • śliczniotka 2010.07.14 [23:52]
    Druga strona raju.

Tanamera.

Ja Australijczyk.

Frida

Tim

Joni

nie jestem z porcelany, ani lalką. rozum nie śpi.
  • graficzka 2010.07.15 [10:11]
    Ja na którymś forum w dziale polecana książki natknęłam sie na "Boską truciznę" Antona Cziż, stwierdziłam, że zaryzykuje skoro tyle dziewczyn poleca i powiem wam, że był to strzał w 10-tkę!! Świetna książka, super wciągająca fabuła, zagadka, morderstwo - jednym słowem wszystko co lubie w kryminałachusmiech.gif
  • 39 2010.07.15 [12:20]
    zoolander - jak sądzisz kto był mordercą w " i nie było juz nikogo" ?
    hehe , czytałam w ubiegłym tygodniu....

• kasia-siasia 2010.07.15 [12:40]
    a ja polecam:

1. Prezent na święta- Mitchard Jacquelyn

2.W pewnien wrześniowy poranek - Karen Kingsbury

i druga część "Cień wrześniowego poranka"

3. "Spadające anioły"-nie pamiętam autora
  • maiden 2010.07.21 [23:20]
    znacie jakieś książki - powieści,
    -których akcja rozgrywa sie w czasie 2 wojny światowej,nie typowo wojenne, ale właśnie powieści oraz
    - w Afryce-np kenia, równiez powieści
    Pozdrawiam

"szczęśliwi stajemy się nie dzięki temu, co posiadamy, lecz dzięki temu, co potrafimy zrobic z tym co posiadamy"
  • panna nie Anna ani Wanna 2010.07.21 [23:23]
    KONIECZNIE "KWIATY NA PODDASZU" zapomniałam autorki Virginia jakas tam-ksiazka fenomenalna
    http://img34.imageshack.us/img34/5364/jaaaaaa ik.jpg
  • kunegunda ze gory 2010.07.30 [14:20]
    weronika postanawia umrzec
    my dzieci z dworca zoo
    z kim placza gwiazdy polecam
  • Anzelm 4444 2010.07.30 [16:03]
    Lepsze niż kryminał:
    http://tnijurl.com/8511b17442c1/
    b. fajne...............
  • kaasiaj 2010.08.02 [08:56]
    Rewelacyjny topi!!! Przeczytałam cały!!! Moje ulubione książki już się pojawiły więc nie będę dublować usmiech.gif Jak przeczytam coś nowego to napiszę usmiech.gif Pozdrawiam czytelników i czytelniczki topiku usmiech.gif
  • pola-ola 2010.08.06 [11:36]
    Uwielbiam książki Melissy Marr: "Królową lata" i "Króla mroku", niesamowicie magiczne, bajowe, ale też eteryczne i mroczne, , nie są lekkimi opowiastkami
  • cilac lux 2010.08.08 [11:48]
    Hej,
    poszukuje jakiegos utora, ktory pisalby tak lekko jak Szczygielski.
    Najchętniej o problemach współczesnych 30-latków, polecacie coś.
    Jaki jest polski autor godny polecenia?

Odpowiedz na ten temat

Pokaż więcej