Odpowiedz na ten temat

książki warte przeczytania

• Kruszynka88 2010.06.26 [19:57]
    Witam,
    Książki, które dla mnie są warte przeczytania to : Kamienie na Szaniec Baczyńskiego oraz Weronika postanawia umrzeć. Przeczytałam je juz kilka razy i za każdym razem mnie wciągają usmiech.gif Zapraszam na stronę tani-antykwariat.pl gdzie można spotkać inne równie ciekawe książki. Mają całkiem niezły wybór i ceny są też niczego sobieusmiech.gif Stanowczo polecam

• Anula:) 2010.06.29 [15:34]
    Serdecznie polecam książki Cobena - dla miłośników kryminałów, tajemnic, zagadek.... ja jestem zachwycona.

• viventy 2010.06.29 [15:48]
    A co polecilibyscie dla szesnastolatki.Dodam,ze jej ulubiona ksiazka to ''Lot nad kukulczym gniazdem""
  • martlomieja 2010.06.30 [11:28]
    Polecam przeczytanie "11 minut" Paulo Coelho usmiech.gif Bardzo życiowa książka...
  • KurkaNaDachu 2010.06.30 [17:03]
    Oj, ja wszystkim polecam "Świat według TS SPiveta" książka jest niesamowita i bardzo fajnie napisana usmiech.gif
  • wiewiórka97 2010.07.01 [00:30]
    w stylu "wichrowych wzgórz" - "Zona godna zaufania" roberta goolricka

• Summer_ 2010.07.01 [00:32]
    a kto czytal PS Kocham Cie, co sądzicie?
    Opinia jest jak d**a, każdy ma swoją.
  • Splath 2010.07.01 [02:56]
    Ja czytam właśnie Żonę godną zaufania. Ciekawi mnie romans napisany przez faceta oczko.gif

• 39 2010.07.01 [10:36]
    ja czytałam Ps Kocham Cię - moge polecić ,niezła
    ostatnio przeczytałam Prędkość Cobena i tu musze napiasać że zajęło mi to jeden wieczór , poprostu nie sposób sie oderwać ( dla tych którzy lubią kryminał z treścią)

• 39 2010.07.01 [10:56]
    sorki - Prędkośc to Koontz
  • Summer_ 2010.07.01 [16:10]
    ja własnie jestem zachwycona PS Kocham Cie, czytalam 2 razy, ryczalam jak bóbr. i wlasnie jestem ciekawa czy tylko mnie ta ksiazka tak poruszyła.

Opinia jest jak d**a, każdy ma swoją.
  • casjopea_mm 2010.07.03 [22:05]
    Przebrnęłam przez cały topik, spisałam masę ciekawych tytułów które na pewno przeczytam i chciała bym polecić wam bardzo fajną książkę której na tym topiku nikt jeszcze nie polecał. A jest to „Bastion s. Kinga. Jest to niezwykla napisaną z rozmachem powieść, legenda opowiadając o zagładzie świata, jaki znamy.

Śmiercionośny wirus grypy, uwolniony przypadkiem z wojskowego laboratorium, zabija niemal całą ludzkość. Nieliczni którzy przeżyli, dzielą się na dwa przeciwstawne obozy„Bastion jest niezwykłą opowieścią, w której sensacja, scince-fiction i horror splatają się z romansem i przygodą. Połączenie rzadko spotykane, ale King połączył tak skrajne gatunki po mistrzowsku.

Polecam również:
    - Sagę "Zmierzch" - świetna nie mogłam się oderwać
    _ P. Simons "Jeździec Miedziany" , "Tatiana i Aleksander" , "Ogród Letni"
  • TequilaTilla12344567 2010.07.07 [12:26]
    Ja polecam
    " nostalgia anioła "
    " małe zbrodnie małżeńskie "
    " tektonika uczuć "
  • Lovly star 2010.07.07 [17:22]
    Najcudowniejszą książka jaką przeczytałam w moim życiu jest książka pt. "Pozwól że ci opowiem bajki, które nauczyły nmnie jak żyć". Jest to książka psychologiczna, autor to Jorge Bucay ( jeśli dobrze pamiętam smiech.gif ). Jest miła do czytania, pokazuje jak cieszyć sie życiem, czy przestać przejmować się nie wartymi sprawami. Pomogła mi w trudnym momęcie mojego życia i naprawdę polecam ją każdemu!
  • opara 2010.07.08 [01:08]
    Żona godna zaufania. Świetnie się czyta. Do tego jest w niej trochę kryminału i trochę romansu.
  • wiewiórka97 2010.07.08 [14:43]
    Fajnie, ze wam też się podoba ...już myślałam, że zostałam ja jedna, która lubi tego typu romanseusmiech.gif . A przecież w niej jest tyle emocji

• zoolander 2010.07.11 [15:45]
    dla mnie książkami godnymi uwagi są:
    Zielona mila - Stephen King
    Wywiad z wampirem - Anna Rice
    oraz wiele książek pani Agaty Christie, w szczególności podobała mi sie ksiązka "I nie było już nikogo", jej wcześniejszy tytuł to "10 murzynków"
    http://sexfotek.pl/
  • niedowierzanie. 2010.07.14 [23:14]
    "traktat o łuskaniu fasoli" Myśliwskiego

jeszcze bardziej polecam J/Carrolla "białe jabłka" .druga część tj "szklana zupa" dopiero będzie przeze mnie rozdrabniana na małe kawałkismiech.gif

innym razem dopiszę więcej
  • śliczniotka 2010.07.14 [23:52]
    Druga strona raju.

Tanamera.

Ja Australijczyk.

Frida

Tim

Joni

nie jestem z porcelany, ani lalką. rozum nie śpi.
  • graficzka 2010.07.15 [10:11]
    Ja na którymś forum w dziale polecana książki natknęłam sie na "Boską truciznę" Antona Cziż, stwierdziłam, że zaryzykuje skoro tyle dziewczyn poleca i powiem wam, że był to strzał w 10-tkę!! Świetna książka, super wciągająca fabuła, zagadka, morderstwo - jednym słowem wszystko co lubie w kryminałachusmiech.gif
  • 39 2010.07.15 [12:20]
    zoolander - jak sądzisz kto był mordercą w " i nie było juz nikogo" ?
    hehe , czytałam w ubiegłym tygodniu....

• kasia-siasia 2010.07.15 [12:40]
    a ja polecam:

1. Prezent na święta- Mitchard Jacquelyn

2.W pewnien wrześniowy poranek - Karen Kingsbury

i druga część "Cień wrześniowego poranka"

3. "Spadające anioły"-nie pamiętam autora
  • maiden 2010.07.21 [23:20]
    znacie jakieś książki - powieści,
    -których akcja rozgrywa sie w czasie 2 wojny światowej,nie typowo wojenne, ale właśnie powieści oraz
    - w Afryce-np kenia, równiez powieści
    Pozdrawiam

"szczęśliwi stajemy się nie dzięki temu, co posiadamy, lecz dzięki temu, co potrafimy zrobic z tym co posiadamy"
  • panna nie Anna ani Wanna 2010.07.21 [23:23]
    KONIECZNIE "KWIATY NA PODDASZU" zapomniałam autorki Virginia jakas tam-ksiazka fenomenalna
    http://img34.imageshack.us/img34/5364/jaaaaaa ik.jpg
  • kunegunda ze gory 2010.07.30 [14:20]
    weronika postanawia umrzec
    my dzieci z dworca zoo
    z kim placza gwiazdy polecam
  • Anzelm 4444 2010.07.30 [16:03]
    Lepsze niż kryminał:
    http://tnijurl.com/8511b17442c1/
    b. fajne...............
  • kaasiaj 2010.08.02 [08:56]
    Rewelacyjny topi!!! Przeczytałam cały!!! Moje ulubione książki już się pojawiły więc nie będę dublować usmiech.gif Jak przeczytam coś nowego to napiszę usmiech.gif Pozdrawiam czytelników i czytelniczki topiku usmiech.gif
  • pola-ola 2010.08.06 [11:36]
    Uwielbiam książki Melissy Marr: "Królową lata" i "Króla mroku", niesamowicie magiczne, bajowe, ale też eteryczne i mroczne, , nie są lekkimi opowiastkami
  • cilac lux 2010.08.08 [11:48]
    Hej,
    poszukuje jakiegos utora, ktory pisalby tak lekko jak Szczygielski.
    Najchętniej o problemach współczesnych 30-latków, polecacie coś.
    Jaki jest polski autor godny polecenia?
  • jupi000 2010.08.12 [12:32]
    Polecam "W ksiezycowa jasna noc" Whartona i "Wladce pierscieni" Tolkiena. Pierwsza to piekna i tragiczna historia grupy amerykanskich i niemieckich zolnierzy, ktorzy nie chca ale musza walczyc. Sa zwyklymi ludzmi wciagnietymi w wojne. O drugiej powiem tylko, ze Sienkiewicz powinien sie uczyc od Tolkiena usmiech.gif Cudowny obrazowy jezyk. Czytasz i widzisz!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...