Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kształtosfera Poznań

Polecane posty

Gość gość

Witam :) chciałam się podzielić opinią na temat Kształtosfery w Poznaniu, a konkretnie zabiegu vela smooth . Jestem po serii 10 zabiegów i powiem : nie warto! ,szkoda pieniędzy!. Chodziłam regularnie 2 x w tygodniu, muszę dodać że biegam 3 x w tygodniu, do tego jazda na rowerze :) a cellulit ani drgnął :(, zapewniano mnie ,że po 6 zabiegu już będzie coś widać, po 8 a nawet po 2 tygodniach po zakończonej serii. Niestety to tylko obietnice bez pokrycia. Zdjęcia , które maja na stronie są tylko fotoshopem :(, więc drogie panie nie dajcie się nabrać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmniejszyć cellulit :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zabieg to velasmooth ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem zadowolona z velasmooth - polecam, tylko trzeba negocjować bo są raczej drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, ja robię u nich velasmooth regularnie co roku na wiosnę i efekty są super. Wiadomo, że każdy jest inny i inaczej reaguje na różne zabiegi. Trzeba znaleźć ten "swój" najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj babeczki jak bym chciał mieć was za swoje pacjentki jakie zgodne zadowolone miód na serce wyrozumiałe że niby trzeba znaleźć coś co do nas pasuje jak to pięknie brzmi toŻ TO SAM BEETHOVEN dla uszu cóż to za dźwięki jaka harmonia nie ja dziś z pewnością nie usnę Poznań zawsze wiedziałem że tam mieszkają ludzie świadomi umiejący właściwie docenić ludzki wysiłek.Również dogadzam z całych sił swoim pacjentom ale takiego zrozumienia jeszcze nie zaznałem achchch Poznań...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia55 wszystko robi w klinice estetique. A klinika chyba ostatnio cienko przędzie, bo wykupują posty sponsorowane na facebooku :) Wiadomo, ze tam wrocisz, bo tam pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×